Çaycuma Kaymakamı Coşgun, okul ziyaretlerinde bulundu

18 Ekim 2019 Cuma 09:17

Çaycuma Kaymakamı Coşgun, okul ziyaretlerinde bulundu

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde İlçe Kaymakamı Muharrem Coşgun ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş okul ziyaretlerinde bulundu.

  Hayriye - Hayrullah Saki Anaokulu´nu ziyaret ederek okulun kurucusu emekli öğretmen Hayrullah Saki'nin de olduğu okul ziyaretinde sınıflarda öğrenci ve öğretmenlerle sohbet edildi. Okul Müdürü Özlem Boşnak'tan okul hakkında bilgi alan İlçe Kaymakamı Muharrem Coşgun okulda yapılan çalışmalar için okul idaresi ve öğrencilere teşekkür ederek ziyaretlerini tamamladı. 

Etiketler:

kdz ereğlihaber , ereğli haber , Zonguldak , Çaycuma

Yorumlar

BAKKA Ekim ayı toplantısı Karabük’te yapıldı

17 Ekim 2019 Perşembe 17:46

BAKKA Ekim ayı toplantısı Karabük’te yapıldı

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Ekim ayı toplantısı Bartın Valisi Sinan Güner Başkanlığında Karabük’te yapıldı.

BAKKA Ekim Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı, 55449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluş Koordinasyon ve Görevleri Hakkındaki Kanun gereği bir yıl süre ile yürütmek üzere Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş’dan devir alan Bartın Valisi Sinan Güner Başkanlığında yapıldı.
Valilik Toplantısı Salonunda gerçekleşen toplantıya Vali Fuat Gürel, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Karabük İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Yıldırım, Zonguldak İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Karabük TSO Başkanı Mehmet Mescier, Zonguldak TSO Başkanı Metin Demir, Bartın TSO Başkanı Halil Balık, BAKKA Genel Sekreteri Muhammed Ali Oflaz ve ajans uzmanları katıldı.
Toplantı gündemde yer alan hususların görüşülmesinin ardından üyelerin karşılıklı görüş alışverişinde bulunmaları ile sona erdi.

Etiketler:

Kdz.Ereğlihaber , Ereğli haber , Zonguldak , BAKKA , Toplantı , Karabük , Yapıldı

Yorumlar

Çok sevdikleri patronlarının doğum gününü böyle kutladılar

17 Ekim 2019 Perşembe 16:05

Çok sevdikleri patronlarının doğum gününü böyle kutladılar

Volkswagen Batı Karadeniz Bölge Bayii çalışanları ve Verem Savaş Derneği Kdz. Ereğli Şube Başkanı Hasan Erdoğan İlhami Yazıcıoğlu’nun 60. yaş günü nedeniyle sürpriz bir doğum günü organizasyonu gerçekleştirdi.

Ereğli Haber- Volkswagen Batı Karadeniz Bölge Bayii İlhami Yazıcıoğlu, çalışanları ve Verem Dede’nin 60. Yaş günü için hazırladığı sürpriz ile duygusal anlar yaşadı. Ereğli’nin sevilen işadamlarından İlhami Yazıcıoğlu’nu, çalışma arkadaşları ve Verem Savaş Derneği Ereğli Şube Başkanı Hasan Erdoğan hazırladıkları sürpriz doğum günü organizasyonu ile mutlu etti. Patronlarını çok sevdiklerini ve doğum gününü birlikte kutlamak istediklerini belirten Volkswagen Batı Karadeniz Bölge Bayii çalışanları “Allah kendisine daha nice uzun ömürler versin. Biz kendisini çok seviyoruz” dediler. Çalışanlarından böyle bir sürpriz beklemediğini anlatan Yazıcıoğlu ise “Çalışma arkadaşlarımdan böyle bir şey açıkçası beklemiyordum. Ben her bir çalışanımı çok seviyorum. Böyle bir şey yaptıkları içinde ayrıca mutlu oldum. Biz burada hep birlikte bir aileyiz. Mutluluğumuzu da, hüznümüzü de birlikte paylaşıyoruz. Beni çok mutlu ettiler. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah herkese böyle mutluluklar nasip etsin. Biz Volkswagen Batı Karadeniz Bölge Bayii olarak, Zonguldak, Bolu, Düzce, Bartın, Karabük kısacası bütün yakın illere hizmet veriyoruz. Ekibim de oldukça yoğun ve verimli çalışıyor. İşin yanı sıra aile olabilmenin mutluluğu bizim için paha biçilemez” dedi.

Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak bizlerde İşadamı İlhami Yazıcıoğlu’nun 60. yaş gününü kutlar, ailesi ve sevdikleri ile birlikte daha nice mutlu günler geçirmelerini dileriz.

Etiketler:

kdz ereğlihaber , ereğli haber , Zonguldak , ilhami yazıcıoğlu , volkswagen ,

Yorumlar

Grizu 263 ekibinden Erdemir'e teşekkür

17 Ekim 2019 Perşembe 15:36

Grizu 263 ekibinden Erdemir'e teşekkür

Bülent Ecevit Üniversitesi’nin Uzay Takımı Grizu-263, Erdemir’e desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kemal Büyükgüzel, Takım Danışmanı Prof. Bülent Ekmekçi, Takım kaptanı Çağla Aytaç Dursun ve ekip üyeleri Erdemir Genel Müdürü Salih Cem Oral’a teşekkür ederek takımın gelecek vizyonunu aktardı.
Bülent Ecevit Üniversitesi çatısı altında faaliyet gösteren disiplinler arası bir öğrenci takımı olan Grizu-263, 2019 yılında Teknofest kapsamında 4. Türksat Model Uydu Yarışması’nda Türkiye birinciliğini elde etti. Takım yine bu yıl içinde Amerikan Uzay Kurumu (AAS), Amerikan Uçak ve Uzay Enstitüsü (AIAA) tarafından düzenlenen NASA’nın (Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi) sponsor olduğu tasarla, yap, fırlat konseptli CanSat uydu yarışmasında dünya ikinciliğinin sahibi oldu. ‘Karanlık maden ocaklarından uzayın sonsuz derinliklerine uzanan bir Zonguldak hikayesi’ sloganıyla faaliyetlerini sürdüren ekip, Türkiye’de üretilecek olan ilk cep uydusu projesinin de hazırlıklarını yürütüyor.
Bülent Ecevit Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kemal Büyükgüzel ziyarette, Erdemir’in takıma olan desteklerinden duydukları memnuniyeti dile getirirken, takım kaptanı Çağla Aytaç Dursun cep uydu projesiyle Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmek, diğer alanlarda da başarılarını sürdürmek üzere ekip olarak çok çalıştıklarını aktardı. Dursun, takımın elde ettiği başarılarda Erdemir’in desteğinin de önemini vurgulayarak geleceğe yönelik planlarını aktardı. Erdemir Genel Müdürü Salih Cem Oral, ülkemizin özellikle gençlerimizin her alanda fark yaratan çalışmalarına ihtiyacı olduğunu belirterek, Grizu-263 ekibini başarılarından dolayı tebrik etti.

Etiketler:

Kdz.Ereğlihaber , Ereğli haber , Zonguldak , Uzay , Takımı , Erdemir , Destek , Teşekkür

Yorumlar

Belediye meclisi askerlerimize böyle selam gönderdi

17 Ekim 2019 Perşembe 15:19

Belediye meclisi askerlerimize böyle selam gönderdi

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin ve Belediye Meclisi üyeleri Barış Pınarı Harekatına 'asker Selamı” ile destek verdi.

Alaplı Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Nuri Tekin başkanlığında Barış Pınarı Harekatı gündemi ile olağanüstü toplandı. Türk bayraklarıyla donatılan Meclis toplantı salonunda Barış Pınarı Harekâtı ortak bildirisi oy birliği ile kabul edilirken Belediye Başkanı Nuri Tekin ve meclis üyeleri, Mehmetçiğe ‘asker selamı’ yaparak destek verdi.
Alaplı Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Nuri Tekin başkanlığında Barış Pınarı Harekatı gündemi ile olağanüstü toplandı. Türk bayraklarıyla donatılan Meclis toplantı salonunda Barış Pınarı Harekâtı ortak bildirisi oy birliği ile kabul edilirken Belediye Başkanı Nuri Tekin ve meclis üyeleri, Mehmetçiğe ‘asker selamı’ ile destek verdi.
Başkan Tekin, toplantıda yaptığı konuşmada, bölgenin istikrar, barış ve refahına karşı en büyük tehdit olan DAEŞ=PKK=PYD=YPG terör örgütlerinin bu yıkıcı faaliyetlerini sonlandırmak, yurtlarını zulüm, sürgün, baskı ve katliamla yitirmiş yüz binlerce Suriyelinin vatanlarına dönüşlerini sağlamak için düzenlenen Barış Pınarı Operasyonu'nu Belediye Meclisleri olarak desteklediklerini söyledi.

Etiketler:

Kdz.Ereğlihaber , Ereğli haber , Zonguldak , Alaplı , Barış , Pınarı , Harekatı , Destek

Yorumlar