Çalışanları çok sevdikleri patronlarını mutlu etti

17 Ekim 2018 Çarşamba 22:07

Ereğli Haber

Çalışanları çok sevdikleri patronlarını mutlu etti

Volkswagen Batı Karadeniz Bölge Bayii çalışanları çok sevdikleri patronları İlhami Yazıcıoğlu’nun 59. yaş günü nedeniyle sürpriz bir doğum günü organizasyonu gerçekleştirdi.

Ereğli Haber- Volkswagen Batı Karadeniz Bölge Bayii İlhami Yazıcıoğlu, çalışanlarının 59. Yaş günü için hazırladığı sürpriz ile duygusal anlar yaşadı.
Ereğli’nin sevilen işadamlarından İlhami Yazıcıoğlu’nu, çalışma arkadaşları hazırladıkları sürpriz doğum günü organizasyonu ile mutlu etti. Patronlarını çok sevdiklerini ve doğum gününü birlikte kutlamak istediklerini belirten Volkswagen Batı Karadeniz Bölge Bayii çalışanları “Allah kendisine daha nice uzun ömürler versin. Biz kendisini çok seviyoruz” dediler.
Çalışanlarından böyle bir sürpriz beklemediğini anlatan Yazıcıoğlu ise “Çalışma arkadaşlarımdan böyle bir şey açıkçası beklemiyordum. Ben her bir çalışanımı çok seviyorum. Böyle bir şey yaptıkları içinde ayrıca mutlu oldum. Biz burada hep birlikte bir aileyiz. Mutluluğumuzu da, hüznümüzü de birlikte paylaşıyoruz. Beni çok mutlu ettiler. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah herkese böyle mutluluklar nasip etsin” dedi.

Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak bizlerde İşadamı İlhami Yazıcıoğlu’nun 59. yaş gününü kutlar, ailesi ve sevdikleri ile birlikte daha nice mutlu günler geçirmelerini dileriz.

Yorumlar

Ereğlili güzel Mıss Turkey 2018 de ilk 20 ye kaldı

20 Eylül 2018 Perşembe 12:48

Ereğlili güzel Mıss Turkey 2018 de ilk 20 ye kaldı

Zonguldak’lı ailenin 21 yaşında ki kızı Dilara Yılmaz Mıss Turkey 2018 güzellik yarışmasında elemeleri geçerek ilk 20’ye kaldı.

Almanya doğumlu olan 21 yaşında ki Dilara Yılmaz 2018 Miss Turkey yarışmalarında yüzlerce rakibini geride bırakarak ilk 20’ye girmeyi başardı. Almanya’da yaşayan Dilara Yılmaz teknik ressam olarak eğitimini tamamladı. Halen İnşaat Mühendisliği okuyan Ereğlili güzel spor yaparak formunu koruyor. Modellikte yapan 21 yaşındaki güzel Miss Turkey 2018 yarışması finalisti Dilara’nın hedefi birinci olmak. Miss Turkey 2018’in finali Dilara Yılmaz’ın doğum günü olan 24 Eylül’de İstanbul Volkswagen Arena’da gerçekleşecek. Ereğlili güzel yarışmada birinci olduğu takdirde Dünya Güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek.
3 kardeş olan Yılmaz , inşaat Mühendisliği ve açıktan Teknik Ressamlık okuyup ayrıca Fitness ile de uğraşıyor.

Yorumlar

Yığılca'da “Yığılca Arı ve Bal Festivali” başladı...

7 Eylül 2018 Cuma 16:27

Ereğli Haber

Yığılca'da “Yığılca Arı ve Bal Festivali” başladı...

Yığılca Belediyesi tarafından “Yığılca Arı ve Bal Festivali” renkli görüntülerle başladı. Festival kapsamında düzenlenen güreş müsabakaları Kırkpınar'ı aratmadı. Başkan Yiğit festivalde bu akşam Ramazan Çelik, Sevgi Petek ve Mustafa Elem'in sahne alacağını belirterek tüm bölge halkını davet etti.

Yığılca Belediyesi festivali düzenlenen yürüyüş ile başladı. Mehter takımının gösterisi ile ilçe girişinde başlayan kortej yürüyüşü belediye önünde son buldu. Kortej yürüyüşüne Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, AK Parti İlçe Başkanı Kerem Yalçıner, Yığılca Belediye Meclis Üyeleri, güreşçiler ve vatandaşlar katıldı. Halkın ise mehterana ilgisi büyük oldu.
Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit "Her alanda halkımızın huzur ve mutluluğunu ön planda tutuyoruz. Bu amaçla halkımızın mutluluk duyacağını ve neşeleneceğini ümit ettiğimiz için bu festival programımızı tertip ettik. Mehteran takımının eşliğinde kortej yürüyüşü ile şenliğimizi başlattık. Yağlı güreş müsabakalarımızı izleyeceğiz. Akabinde de akşam halk konserlerimiz olacak. Gördüğümüz kadarıyla halkımız etkinliklerden memnun. Yüzlerindeki tebessümü görmek bizleri mutlu ediyor" ifadelerinde bulundu.

Yorumlar

Ramazan Çelik ve Sevgi Petek konserine davetlisiniz...

6 Eylül 2018 Perşembe 15:20

Ramazan Çelik ve Sevgi Petek konserine davetlisiniz...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Ormanlı Belediyesi tarafından fındık festivali düzenlenecek.

Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol 23 Eylül 2018 Pazar günü Fındık Festivali düzenleneceğini açıkladı. Başol 19.30’da başlayacak olan festivalde sanatçılar Ramazan Çelik ile Sevgi Petek’in sahne alacağını söyledi. Ormanlı Beldesi ve çevresindeki köylerde fındık üretiminin çok yaygın olduğunu ve bölgede en kaliteli fındığın yetiştiğini belirten Başol “Beldemiz ve çevresinde fındıkçılık çok yaygın. Ülke ve bölge ekonomisine burada üretilen fındık önemli bir girdi sağlıyor. Bölgemizin birinci derece geçim kaynağı da fındık olduğu için ürünümüzü daha geniş kitlelere tanıtmak, hem de yıl boyunca çalışıp emek veren halkımızı eğlendirmek için böyle bir organizasyon gerçekleştirdik” dedi.
Başol, düzenlenen festivale Ormanlı başta olmak üzere tüm bölge halkını davet ettiğini dile getirdi.

Yorumlar

Mustafa Ceceli konseri iptal...

23 Temmuz 2018 Pazartesi 16:14

 Mustafa Ceceli konseri iptal...

Zonguldak'ın Filyos beldesinde düzenlenecek festivalde ünlü sanatçı Mustafa Ceceli'nin vermesi planlanan konser, vatandaşların tepkisi üzerine iptal edildi.

Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinde 27-28-29 Temmuz tarihleri arasında Kültür Sanat ve Denizcilik Festivali gerçekleştirilecek. Festivalin hazırlıkları tamamlanırken, festival boyunca Resul Dindar, Ece Seçkin ve Mustafa Ceceli konser verecekti. Ancak vatandaşların talebi üzerine Mustafa Ceceli konseri iptal edildi. Yapılan açıklamada ise "Bazı basın yayın organlarında ünlü sanatçı Mustafa Ceceli hakkında çıkan haberler neticesinde yapacağımız festival nedeniyle Belediye ve organizasyon firması tarafından Mustafa Ceceli konseri iptal olmuştur. Ceceli’nin yerine ünlü sanatçı Gökhan Tepe festivalin son akşamı olan 29 Temmuz’da sahne alacaktır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur" ifadelerine yer verildi. 
Belediye Başkanı Ömer Ünal ise "Konserin iptal edilmesi için çok sayıda vatandaşımız belediyeyi aradı. Mustafa Ceceli hakkında kamuoyuna yansıyan haberler onun ailevi meseleleridir. Ancak kamuoyundan bu konser öncesinde tepki aldık. Bu nedenle de konseri iptal ettik. 29 Temmuz akşamı festivalimizde Gökhan Tepe sahne alacak" diye konuştu. 

Yorumlar