Çakır, Kepez'de 'Evet'e destek istedi

13 Nisan 2017 Perşembe 17:24

Çakır, Kepez'de 'Evet'e destek istedi

AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Teşkilatı, Pazar günü yapılacak olan halkoylaması çalışmalarını mahallelerde tam gaz sürdürüyor.

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır; bazı yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri ve kadın kolları yönetimi ile birlikte, mahallelerde ‘EVET’ gazetesi ve broşür dağıtmaya devam ediyor.
Çakır, beraberindeki partililerle birlikte Kepez Mahallesi’nde yaptığı çalışmada, Kepez Siteler mevkiinden Solak yol ayrımına kadar kapısını çalmadığı ev bırakmadı.
Kepez Mahallesi’ndeki esnafları da ziyaret eden AK Parti heyeti, Anayasada değiştirilmesi öngörülen 18 madde ile ilgili kendilerine yöneltilen sorulara içtenlikle yanıt verdi.
Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Denizcilik Fakültesi’nde eğitim gören bir gurup öğrenciye Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili bilgilendirmede bulunan Çakır, “Önceden bizim mimar ve mühendislerimiz yurtdışında hayata geçirilen projeleri yerinde incelemeye giderlerdi, şimdi ise ülkemizde hayata geçirdiğimiz projeleri dışarıdan incelemeye geliyorlar. Daha da iyi olacağız. Bu halkoylamasında siz gençlere 18 yaşında seçilme hakkı veriliyor. Biz gençlerimize her alanda güveniyoruz. Bu yüzden gençlerimizden halkoylamasında güçlü bir ‘EVET’ desteği bekliyoruz.” dedi.
Çakır, Kepez Mahallesi’nde yaptığı referandum çalışması esnasında kendisine iletilen sorun ve talepleri de içtenlikle dinledi. 16 Nisan’da yapılacak halkoylamasından güçlü bir şekilde ‘EVET’ çıkmasıyla birlikte sorunların tek elden çok daha kısa sürede çözüme kavuşturulacağını ifade eden Çakır, “16 Nisan’dan sonra tüm enerjimizi başta işsizlik olmak üzere İlçemizin diğer sıkıntılarını gidermek için harcayacağız.” şeklinde konuştu.

Etiketler:

FATİH ÇAKIR , AK PARTİ , EVET , REFERANDUM ,

Yorumlar

Başkan Uysal, Sakindere Halkıyla Buluştu

11 Nisan 2017 Salı 22:22

Başkan Uysal, Sakindere Halkıyla Buluştu

Mahallelerde referandum çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, 1.nolu Sakindere halkıyla bir araya gelerek Evet’e destek istedi.

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Anayasa Halk oylamasına son 5 gün kala mahallelerde Evet’e destek turlarını sürdürüyor.
Başkan Hüseyin Uysal, beraberinde belediye başkan yardımcıları Ayhan Atay ve Esra Alpago, belediye meclis üyeleri, AK Parti Gönüllüleri ve Bağlık Mahalle Muhtarı Muhsin Aydın’la birlikte 1.Nolu Sakindere’de vatandaşlarla bir araya geldi, Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini anlatarak Evet için destek istedi.
‘Bölgesinde güçlü, lider bir Türkiye için Evet diyelim’ diyen Başkan Hüseyin Uysal, “Türkiye’nin büyük bir ülke olması, istikrarlı, güven içinde büyümesi ve gelişmesi için Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine ihtiyacı var. Artık çift başlılıktan kurtulmamız gerekiyor, artık koalisyonlardan kurtulmamız gerekiyor. Gelecek yarınlarımız için hep birlikte Evet’te birleşelim” dedi.
“Sizlerin ferasetine ve sağ duyusuna güveniyorum” diyen Başkan Uysal; “Evet dememiz için kimlerin Hayır dediğine bakmamız yeterli. Bugün Terör örgütleri Evet çıkarsa biteriz diyorlar. Türkiye’nin büyümesini, gelişmesini, büyük bir güç olmasını istemeyen Batı, Hayır için çalışıyor. İşte bizlerin el ele vererek 16 Nisan’da sandıkları Evet’lerimizle doldurmamız lazım” diye konuştu.
Mahalle halkının istek ve taleplerini de dinleyen Başkan Hüseyin Uysal, Sakindere’de sürdürülen çalışmaların da devam edeceğini söyledi.

Etiketler:

evet , hüseyin uysal , referNDUM , KDZ EREĞLİ ,

Yorumlar

Yığılca'dan coşkulu 'EVET' sözü...

11 Nisan 2017 Salı 22:14

Yığılca'dan coşkulu 'EVET' sözü...

Referandum çalışmaları kapsamında gezilerine devam eden Düzce Milletvekili Ayşe Keşir Yığılca’lı vatandaşlar tarafından konvoy eşliğinde, bakan protokolü ile karşılandı.

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit önderliğinde, Ak Parti Düzce İlçe Başkanı Kerem Yalçıner, AK Parti Düzce  Kadın Kolları, Gençlik Kolları, STK Başkanları, İGM üyeleri ve binlerce vatandaş uzun bir araç konvoyu ile Keşir’i i karşıladı. Milletvekili Keşir düzenlenen karşılama töreninde duygulandı. Keşir, İlçe turunun ardından şehir parkında kalabalık bir vatandaş topluluğuna hitap etti. Konuşmasına Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit’in çalışmalarını överek başlayan Keşir, Referandum için Yığılca halkından destek istedi. Geçmişten bazı örnekler sunan Keşir’in konuşması vatandaşlar tarafından tezahürat ve alkışlarla kesildi. Keşir vatandaşlardan “EVET” sözünü aldı. Yığılca bizim için çok önemli, bunu da fazlası ile ispat ettiniz dedi. Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit’te gösterdikleri üstün ilgi ve alakadan dolayı vatandaşlara teşekkür etti.

Etiketler:

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit , Ak Parti Düzce İlçe Başkanı Kerem Yalçıner , AK Parti Düzce Kadın Kolları , Gençlik Kolları , STK Başkanları ,

Yorumlar

AK Parti Bağlık ve Gülüç Beldesi'nde 'Evet'e destek istedi

11 Nisan 2017 Salı 14:54

AK Parti Bağlık ve Gülüç Beldesi'nde 'Evet'e destek istedi

K Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır ve Yönetim Kurulu üyeleri, Ereğli Belediyesi Meclis üyeleri, Kadın ve Gençlik kollarından oluşan 60 kişilik ekiple, Bağlık Mahallesi’nde ev ziyaretleri yaparak ‘Evet’e destek istedi.

Milletvekili Çaturoğlu ve İlçe Başkanı Çakır beraberindeki heyetle birlikte, ziyaret ettikleri evlerde kendilerini karşılayanlarla sohbet etti, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne “EVET” denilmesi noktasında destek istedi. Kendilerine iletilen sorunları da yakından dinleyen Çaturoğlu ile Çakır, halkoylamasından güçlü bir “Evet” çıkmasıyla birlikte sorunların tek elden daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulacağını ifade etti.
Bağlık Mahallesi’nden İlçe merkezindeki Pazaryerine doğru ekip halinde yürüyen AK Parti heyeti, evlerinin camlarından ve balkonlarından kendilerini selamlayan vatandaşlara “Halkoylamasında güçlü bir şekilde “EVET” desteğinizi bekliyoruz” şeklinde karşılık verdi.
Çakır çalışmalara Gülüç’te devam etti.
AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır, Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik ve Kadın kolları üyelerinin katılımı ile Gülüç’te vatandaşlara ziyaret gerçekleştirerek “Evet” gazetesi ve broşürü dağıttı. Başkan Çakır, Gülüç’te yaptığı esnaf ve ev ziyaretlerinde vatandaşları bilgilendirerek, halk oylamasında ‘Evet’oyu kullanmalarını istedi. Çakır ziyaretler sırasında vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada “Evet kararı hepimize güzellikler getirecektir. Ülkemizin her alanda daha da güçlenmesine vesile olacağına inancımız tam" dedi
İlçe Başkanı Çakır’a Gülüç’te yaptığı ziyaretlerinde görüştüğü çok sayıda vatandaşlar da Türkiye’de AK Parti’nin hizmetlerden duydukları memnuniyeti ifade ederek “Güçlü Türkiye için biz de ‘Evet’ ile yanınızda olacağız” dedi.

Etiketler:

fatih çakır , evet , referandum ,

Yorumlar

Bölücek’e 2 Km. Kilit Parke Yol...

11 Nisan 2017 Salı 11:07

Bölücek’e 2 Km. Kilit Parke Yol...

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Bölücek Mahallesi Pınar Sokakta belediye tarafından yapılan çalışmaları yerinde incelerken, referandum çalışmalarına Pazaryerinde devam etti.

Kdz.Ereğli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Bölücek Mahallesi Pınar sokakta 2 kilometre kilit parke yol ile imar yolu açma çalışmaları devam ediyor.
Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Ağlar ve Fen İşleri Müdürü Oğuz Cömert ile birlikte Bölücek mahallesinde sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.
Mahalle Muhtarı İsmail Şişman ve mahalle halkı tarafından karşılanan Başkan Uysal, ‘her mahalleye eşit hizmet’ prensibiyle çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek; “ Tüm mahallelerimiz olduğu gibi Bölücek mahallemiz de hizmetin en iyisini hak ediyor. Pınar sokakta yaşayan halkımızın sorunu iletildikten sonra hemen arkadaşlarımızı görevlendirdik ve burada kilit parke çalışmasına başladık. Şuana kadar 7 bin metrekare çalışma yapıldı. Ayrıca bu sokaktaki imar yolu açma çalışmalarını da bitirmek üzereyiz. Diğer alt yapı eksikliklerini de gideriyoruz. Bu çalışmalarımız bittiğinde Bölücek de yaşamak ayrı bir güzelleşecek” dedi.
Bölücek Mahalle Muhtarı İsmail Şişman ve Bölücek Mahalle Derneği Başkanı Adem Akyüz, yapılan çalışmalar için Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a teşekkür ettiler. Yapılan incelemenin ardından pazaryeri esnafını gezen Uysal, ‘Evet’için destek istedi.Pazaryeri esnafı ve alışverişe gelen bölge halkı ile sohbet eden Başkan Uysal, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni anlattı, evet için destek istedi.
Belediye Başkan Yardımcısı Esra Alpago ile birlikte gerçekleştirdiği pazaryeri gezisinde esnafların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Uysal, “16 Nisan’a 6 gün kaldı. Ülkemizin geleceği açısından son derece önemli bir karar için sandık başına gideceğiz. Daha güçlü Türkiye, gelecek nesiller için kararımız ‘evet’ olmalı’ dedi.

Etiketler:

ereğli belediyesi , hüseyin uysal ,

Yorumlar