Butik Yazıcıoğlu İnstegram ve whatsap'tan satışa başladı...

5 Haziran 2018 Salı 18:47

Butik Yazıcıoğlu İnstegram ve whatsap'tan satışa başladı...

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde hizmet veren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan,’Butik Yazıcıoğlu’nun ınsegram hesabı ve WhatsApp üzerinden sipariş alarak satışlara başladığı bildirildi.

Müftü Mahallesi Yüzbaşı izzet Dura Sokak’ta hizmet veren ,’Butik Yazıcıoğlu’ hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek İnsegram ve WhatsApp üzerinden sipariş almaya başladı. Butik Yazıcıoğlu sahibi Büşra Yazıcıoğlu yaptığı açıklamada,Dükkan satışlarımızın yanı sıra , hizmeti müşterilerimizin ayağına getirmek için, ‘yazicioglubutik’ ınsegram hesabı üzerinden ve 549 467 01 01’nolu WhatsApp hattımızdan sipariş alarak satışlara başladık, Müşterilerimize ,kapıda ödeme, kredi kartı-havale-EFT, iade ve 3 gün içerisinde değişim imkânı sağıyoruz ”dedi.

Yorumlar

Kandilli'de ki maden ocağı ihaleye çıkıyor

4 Haziran 2018 Pazartesi 16:12

Ereğli Haber

Kandilli'de ki maden ocağı ihaleye çıkıyor

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Hema tarafından işletilmekte iken 2014 yılında üretim durdurma kararı alınan Armutçuk Alacaağzı Maden Ocağının ihalesi 06 Haziran 2018 Çarşamba günü yapılacağını belirtti.

Milletvekili Çaturoğlu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “malumları olduğu üzere TTK Armutçuk Müessese Müdürlüğüne bağlı Alacaağzı maden ocağı rödevans yoluyla HEMA tarafından işletilmekte iken HEMA 2014 yılında üretim durdurma kararı almıştı. Atıl vaziyette bulunan ocağın tekrar işletilmesi, ekonomiye kazandırılması ve istihdama katkı sağlaması için girişimlerimiz sonucunda Armutçuk Alacaağzı Maden Ocağının ihalesi 06 Haziran 2018 Çarşamba günü yapılacaktır.
Bu ocak tekrar işletilmeye başlandığında bölgemizde yaklaşık 700-800 kişi istihdam edilmiş olacaktır. İhalenin ve sonucunun ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Yorumlar
 • samet
  5 Haziran 2018 Salı 13:49

  işveren hema bedava verılsın bende işçi çalıştıracak devlet bunu görmelı sivil toplum örgütlerı iş başına iş iş sahası hema bu işi biliyor

 • İsmail
  5 Haziran 2018 Salı 12:23

  Yanlış oranında şeker fabrikaları gibi satılması lazım sizin işiniz bu

Başkan Demirtaş, sünnet olacak çocuklara moral verdi...

4 Haziran 2018 Pazartesi 16:03

Başkan Demirtaş, sünnet olacak çocuklara moral verdi...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Gülüç Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen Sünnet Şöleni öncesinde Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş sünnet olacak çocuklara moral verdi.

Gülüç Belediyesi tarafından bu yıl 5.si düzenlenecek olan Geleneksel Sünnet Şöleni için çocuklar sünnet olmaya başladı. Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, sünnet şöleni için başvuruda bulunan aileler ve çocuklarını makamına kabul etti. Başkan Demirtaş, sünnet öncesinde onlara sünnet olacak çocuklara moral verdi.

Çocuklara önem verdiklerini söyleyen Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, sünnet şöleni için heyecanlı olduklarını söyledi. Demirtaş konuşmasında, “Biz  göreve geldiğimizden beri toplumun her kesimi ile ilgilendik. Çocuğu, kadını, genci, yaşlısı herkese hitap etmeye çalışıyoruz. Bu kapsamda çocuklarımız içinde bu yıl 5.sini gerçekleştireceğimiz Sünnet Şöleni için heyecanlıyız. Bu sene de oldukça başvuru var, bu durum bizleri oldukça mutlu ediyor. Ben Gülüç halkına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Etiketler:

Gülüç , Kdz.ereğli , Gökhan Demirtaş ,

Yorumlar

Madenoğlu için düzenlenen iftarda duygusal anlar...

4 Haziran 2018 Pazartesi 00:00

Ereğli Haber

Madenoğlu için düzenlenen iftarda duygusal anlar...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 14 Haziran’da emekliliğe ayrılacak olan Nazım Madenoğlu için iftar programı düzenlendi.

Kdz. Ereğli ilçesinde 2015 yılının Temmuz ayında göreve başlayan Nazım Madenoğlu 14 Haziran 2018 tarihi itibariyle emekliliğe ayrılacak. Kaymakam Madenoğlu için bu akşam Gülüç Büyük Anadolu Otel’de iftar programı düzenlendi. İftar programında Nazım Madenoğlu’nu anlatan kısa film gösterisi izleyenleri duygulandırdı. Okunan ezan ile birlikte oruçların açılmasının ardından Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Milletvekilleri Faruk Çaturoğlu ve Ünal Demirtaş, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ile oda ve dernek başkanları birer konuşma yaparak Madenoğlu’na teşekkür etti. Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Necati Günay, Ereğli halkının kendisini çok sevdiğini ve asla unutmayacağını söyledi. Dernek Başkanı Günay, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’dan Kaymakam Madenoğlu’nun isminin ilçede yaşatılması için çalışma yapılmasını talep etti.
Geceye katılan bir çok kurum ve kuruluş Madenoğlu’na Ereğli anısına çeşitli hediyeler takdim etti.
İftar programına Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Aykut Manioğlu, AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, siyasi parti ilçe başkanları ve yöneticileri, daire müdürleri, muhtarlar, oda ve derneklerin başkan ve yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.

Yorumlar
 • muhammet Recep Kolay
  4 Haziran 2018 Pazartesi 15:12

  Mahkemeyi kazanmama rağmenBelediye tarafından 3 yıldır inşaat hakkım kasıtlı ve kanunlara aykırı olarak durduruldu.bana 10 daire bitişiğime 40 daire bana 5 kat bitişiğime 7 kat belediyeye yakın olan sisasetçilere 10 kattan 40 daire yaptırılıyor.Ben hale bekliyorum. Sadece kanuni Hakkımı istedim. 5 kez sizlerden yardım istedim. sesiz kaldınız. Yapılan zülme göz yumdunuz. Hakkım varsa HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dosya hazırladı...

3 Haziran 2018 Pazar 15:57

Ereğli Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dosya hazırladı...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Salı günü Ereğli mitingine hazırlanan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, ilçenin gelecek 100 yılına ilişkin çok önemli dosyaları Cumhurbaşkanı Erdoğan’a iletmek üzere hazırlık yaptı.

Kdz.Ereğli Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Salı günü akşam saat 21.00’da yapacağı mitinge hazırlanıyor. Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ise, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ereğli ziyareti öncesi başkan yardımcıları ve daire müdürleriyle toplantı üzerine toplantılar yaparak Kdz. Ereğli’yi Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hazırlıyor. Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, ilçenin gelecek 100 yılına ilişkin hazırladığı çok önemli konuları içeren dosyaları Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ereğli ziyaretinde kendisine takdim etmek üzere hazırlık yaptı. Hazırladığı dosyaların içeriğine ilişkin her hangi bir açıklama yapmayan Başkan Uysal, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, ilçemize ne kadar önem verdiğini bu ziyaretiyle ortaya koymuştur. Bizde Kdz. Ereğli’mize yakışır şekilde Cumhurbaşkanımızı ağırlayacağız. Halkımız hiç merak etmesinler, ilçemizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri ve projeleri Cumhurbaşkanımıza iletme fırsatı bulacağız. Tüm halkımızı Salı günü önce meydandaki iftarımıza ardından Cumhurbaşkanımızın mitingine davet ediyorum” dedi.

Yorumlar
 • demir
  4 Haziran 2018 Pazartesi 08:50

  15 senede ilk ereğliye gelcek tabi elinden zonguldak ve cevresini kaybedecegını anladı siz ilk önce verdiginiz sözlerde durun akp li arkadaslar sonra oy isteyin