Burcu ile Aykut evlilik yolunda ilk adımı attı

24 Haziran 2018 Pazar 13:02

Fotoğraf-Kamera-Haber: Elif altıner

Burcu ile Aykut evlilik yolunda ilk adımı attı

Zonguldak vergi rekortmenlerinden, bölgenin tanınmış işadamlarından Hasan-Meryem Akyüz çiftinin kızları Burcu ile Yakup ile Zeyneki Erdoğan çiftinin oğulları Aykut düzenlenen nişan merasimi ile evlilik yolunda ilk adımı attı.

Kdz. Ereğli Musa’nın Yeri Restaurant’ta düzenlenen nişan merasimi öncesi Akyüz ve Erdoğan ailesi gelen misafirlerini kapıda karşıladı. Burcu ile Aykur çiftinin gelmesi ile başlayan törende gençlerin nişan yüzüklerini Kdz. Ereğli Belediyesi Eski Başkanı Halil Posbıyık taktı. Genç çifte ömür boyu mutluluklar dileyen Posbıyık daha sonra yüzükleri takarak kurdelayı kesti. Nişan pastasını birlikte kesen Burcu ile Aykut aileleri tarafından takı merasimi yapılmasının ardından ilk danslarını gerçekleştirdi. Hem davetliler hemde Burcu ile Aykut çifti sağanak yağmura aldırmayarak sırıl sıklam ıslanmalarına rağmen doyasıya eğlendiler. Nişan töreni yaklaşık 3 saat süren eğlencenin ardından havi fişek gösterisi ile sona erdi.
İz Medya Prodüksiyon ailesi olarak Burcu ile Aykut çiftini tebrik ediyor, mutluluklarının daim olmasını diliyoruz.

Yorumlar

Verem Dede Avukat kızını everiyor

6 Nisan 2018 Cuma 16:38

Ereğli Haber

Verem Dede Avukat kızını everiyor

Kdz. Ereğli Verem Savaş Derneği Başkanı Hasan Erdoğan’ın kızı Av.Yıldız Erdoğan, İlçede faaliyet gösteren Antep Sofrası sahibi Arif Tatlı’nın oğlu Serdar Tatlı ile dünya evine giriyor.

Ereğli Haber- Hacıkadın ve Hasan Erdoğan’ın kızları Av.Yıldız Erdoğan, Nagihan Top ve Arif Tatlı’nın oğulları Serdar Tatlı ile evleniyor. Genç Çiftler, 7 Nisan 2018 Cumartesi Saat 19.30’da Eski Bağlık Gazinosunda gerçekleştirilecek olan düğün ile dünya evine girecek. Erdoğan ve Tatlı aileleri bu mutlu günlerine tüm dostlarını davet etti.


Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak Av. Yıldız Erdoğan ve Serdar Tatlı çiftini tebrik eder, ömür boyu mutluluklar dileriz.

Yorumlar

Yıldırım Yılmaz, Ezgisine kavuştu...

17 Ağustos 2017 Perşembe 23:38

Ereğli Haber

Yıldırım Yılmaz, Ezgisine kavuştu...

İbrahim ve Münevver Yılmaz çiftinin oğulları, Zonguldak’ta yayımlanan Doğru Haber Gazetesi İmtiyaz sahibi Yıldırım Yılmaz, Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Bülent Tüzün ve Selvinaz Tüzün'ün kızları Ezgi Tüzün'ün ile bekarlığa veda etti.

Gazeteci Yıldırım Ezgi Yılmaz çiftinin düğün törenleri önceki gece Zonguldak Deniz Kulübü'nde gerçekleştirildi. Gazeteci Yıldırım Yılmaz’ın düğün töreninde iş ve siyaset dünyasının renkli isimleri bir araya geldi. Yıldırım ve Ezgi Yılmaz çifti düğünde ilk danslarını yapmalarının ardından nikah merasimi gerçekleştirildi.

 Çiftin nikâh şahitliğini 22. Dönem Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk, MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, Ereğli eski Belediye Başkanı Halil Posbıyık ve İş adamı Ümit Arıcı yaptı. İş adamları ve siyasetçiler takı töreninde bir biriyle yarıştı. Dostları ve yakınları ile gece boyunca doyası eğlenen ve büyük mutluluk yaşayan  Yıldırım ve Ezgi Yılmaz çifti düğün törenin ardından balayına çıktı.

Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak Yıldırım-Ezgi Yılmaz çiftini tebrik ediyor ve bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Yorumlar

Yıldırım Ezgisine kavuşuyor...

15 Ağustos 2017 Salı 10:55

Yıldırım Ezgisine kavuşuyor...

Gazeteci Yıldırım Yılmaz Deniz Kulübü’nde 16 Ağustos Çarşamba günü gerçekleştirilecek muhteşem bir düğünle hayatını Ezgi Tüzün ile birleştirecek.

İbrahim ve Münevver Yılmaz çiftinin oğulları gazeteci Yıldırım Yılmaz ile Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Bülent Tüzün ve Selvinaz Tüzün'ün kızları Ezgi Tüzün'ün düğün töreni saat 19.00 da başlayacak. Nikah ise saat 20.00'de yine Deniz Kulübü'nde kıyılacak.A
Yıldırım ve Ezgi çifti bu mutlu günlerinde tüm dostlarını, arkadaşlarını ve buyuklerini yanlarında görmek istediklerini belirterek herkesi düğünlerine davet ettiler.

Etiketler:

Yıldırım yılmaz , düğün ,

Yorumlar

Tanyıldızlardan dillere destan düğün…

14 Ağustos 2017 Pazartesi 21:09

Tanyıldızlardan dillere destan düğün…

Kdz. Ereğli ilçesinin gelecek vaat eden genç işadamlarından Emre Tanyıldız hayaını Ayşegül Tanyıldız ille birleştirdi.

Kdz. Ereğli Belediyesi Eski Meclis üyelerinden, bünyesinde Doğtaş, Kelebek, Enzo Home, Paşaoğlu Arçelik, Coca Cola gibi dünya markalarını bulunduran Tanyıldızlar Şirketler Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanı Turgut ve Ayfer Tanyıldız çiftinin oğlu Emre ile Zübeyde ve Ali Dinçer çiftinin kızları Ayşegül Tanyıldız düzenlenen düğün merasimi ile dünya evine girdi.
Genç çift için 13 Ağustos Pazar günü akşam saat 19.00'da Gülüç Büyük Anadolu Otel'de yemekli düğün töreni düzenlendi.
Emre ve Ayşegül Tanyıldız çiftini düğün törenlerinde çevre il ve ilçelerin belediye başkanları, belediye ve il genel meclisi üyeleri, siyasi parti ilçe başkanları, oda ve dernek başkanları, muhtarlar, işadamları, esnaflar, Tanyıldız ve Dinçer ailelerinin yakınları yalnız bırakmadı.
Emre ve Ayşegül Tanyıldız çifti gece boyunca çalan müzik eşliğinde düğüne katılan dostları ile birlikte geç saatlere kadar dans edip bu mutlu günlerinin tadını çıkarttı.
Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak Emre ve Ayşegül Tanyıldız çiftini tebrik eder, bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Etiketler:

Emre Tanyıldız , Düğün ,

Yorumlar
  • Yusuf yazar
    16 Ağustos 2017 Çarşamba 17:00

    Sen nezaman büyüdünde evleniyon emre