Belediye meclisi askerlerimize böyle selam gönderdi

17 Ekim 2019 Perşembe 15:19

Belediye meclisi askerlerimize böyle selam gönderdi

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin ve Belediye Meclisi üyeleri Barış Pınarı Harekatına 'asker Selamı” ile destek verdi.

Alaplı Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Nuri Tekin başkanlığında Barış Pınarı Harekatı gündemi ile olağanüstü toplandı. Türk bayraklarıyla donatılan Meclis toplantı salonunda Barış Pınarı Harekâtı ortak bildirisi oy birliği ile kabul edilirken Belediye Başkanı Nuri Tekin ve meclis üyeleri, Mehmetçiğe ‘asker selamı’ yaparak destek verdi.
Alaplı Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Nuri Tekin başkanlığında Barış Pınarı Harekatı gündemi ile olağanüstü toplandı. Türk bayraklarıyla donatılan Meclis toplantı salonunda Barış Pınarı Harekâtı ortak bildirisi oy birliği ile kabul edilirken Belediye Başkanı Nuri Tekin ve meclis üyeleri, Mehmetçiğe ‘asker selamı’ ile destek verdi.
Başkan Tekin, toplantıda yaptığı konuşmada, bölgenin istikrar, barış ve refahına karşı en büyük tehdit olan DAEŞ=PKK=PYD=YPG terör örgütlerinin bu yıkıcı faaliyetlerini sonlandırmak, yurtlarını zulüm, sürgün, baskı ve katliamla yitirmiş yüz binlerce Suriyelinin vatanlarına dönüşlerini sağlamak için düzenlenen Barış Pınarı Operasyonu'nu Belediye Meclisleri olarak desteklediklerini söyledi.

Etiketler:

Kdz.Ereğlihaber , Ereğli haber , Zonguldak , Alaplı , Barış , Pınarı , Harekatı , Destek

Yorumlar

Devrek Belediyesi'nden Barış Pınarı Harekatı'na destek

17 Ekim 2019 Perşembe 12:22

Devrek Belediyesi'nden Barış Pınarı Harekatı'na destek

Devrek Belediye meclisi Barış Palanı Harekatına destek için olağanüstü toplandı.

Zonguldak’ın Devrek Belediye meclis üyeleri halen devam etmekte olan Barış Pınarı Harekatı'na destek vermek için Başkan Çetin Bozkurt nezaretinde bir araya geldiler.
Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantı vatandaşlara da canlı olarak aktarılarak bilgi sahibi olmaları sağlandı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından düzenlenen olağanüstü toplantıda konuşan Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, "Belediye meclisi olarak hiçbir şekilde parti ayırımı yapmaksızın halen devam etmekte olan Barış Pınarı Harekatı'na destek vermek için bir araya gelmiş bulunmaktayız. Ülkemiz zor dönemlerden geçmektedir. Zor dönemlerden geçerken, özelikle ülkemizin toprak bütünlüğüne kasteden insanlarla Mehmetçiğimiz mücadeleye devam etmektedir. AK Parti grubunun talebi ile bir araya gelmiş bulunuyoruz ve kendilerine bu hassasiyetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Harekat başladığından bu yana belediye olarak ta gerek sosyal paylaşım ve gerekse basın yayın yoluyla harekatın arkasında olduğumuzu beyan etmiştik ve bu beyanımız da sonuna kadar devam edecektir” diye konuştu.

Etiketler:

Kdz.Ereğlihaber , Ereğli haber , Zonguldak , Devrek , Barış , Pınarı , Harekatı , Destek

Yorumlar

Başkan Demirtaş'tan futbolculara moral yemeği

17 Ekim 2019 Perşembe 12:12

Başkan Demirtaş'tan futbolculara moral yemeği

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş, Gülüç Belediyespor futbolcularına moral yemeği düzenledi.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş meclis üyeleriyle birlikte, Gülüç Belediyespor teknik heyeti ve futbolcularına moral yemeği verdi. Her zaman gençlerin yanında olduğunu söyleyen Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, gençlere inancının tam olduğunu söyledi.
Demirtaş konuşmasında ‘’ Gülüç Belediyespor beldemizin gelişmişliğinin en güzel yansımasıdır. Gülüç Belediyesporumuzun ve gençlerimizin her zaman yanındayım. Gülüç Belediyesporu daha başarılı daha iyi yerlerde göreceğimize inancım sonsuzdur. Teknik heyetimiz ve futbolcularımıza başarılar diliyorum’’ İfadelerine yer verdi.

Etiketler:

Kdz.Ereğlihaber , Ereğli haber , Zonguldak , Gülüç , Belediyespor , Moral , Yemeği

Yorumlar

Günlük Burç Yorumu 17 Ekim 2019

17 Ekim 2019 Perşembe 09:27

askmoyra

Günlük Burç Yorumu 17 Ekim 2019

Günlük burç yorumları ile burcunuzda neler oluyor, hayatınız hakkında size ne gibi ipuçları veriyor öğrenebilirsiniz.

Bugün, dün yaşanan ataleti tamamen üstümüzden atıyor ve hareketli bir güne uyanıyoruz. Önümüzdeki birkaç gün boyunca eğitim, yolculuk konuları, yakın çevre ilişkileri ve ticari faaliyetler hız kazanabilir. Objektif bir şekilde iletişim kurabileceğimiz, duygu ve düşüncelerimizi açık ve net ifade edebileceğimiz bir gündeyiz. Hem sosyal hem de romantik ilişkilerde paylaşımcı olabilir, biraz dedikoduya zaman ayırabilir ya da sosyal medya da aktif olabiliriz. İşbirliği gerektiren ticari faaliyetlerde bulunabilir, reklam, pazarlama işleriyle uğraşıp sunumlar yapabiliriz. Ay ile Mars arasında ki uyumlu görünüm sosyal organizasyonlar ve enerji gerektiren işlerde başarılı olmamıza yardımcı olacaktır.

KOÇ; durağan geçen birkaç günün ardından hızla gelişen olaylar bir anda harekete geçmeni sağlayabilir. Fırsat gibi görünen haberler alabilir, çevrenle iletişim halinde olabilirsin. Eğitim, yolculuklar ya da anlaşmalarla ilgili gelişmeler için iş birliklerinden destek görebilirsin.

BOĞA; kendinle ilgilendiğin birkaç günün ardından bugün ekonomik konularda fırsatlar yakalayıp harekete geçmek isteyebilirsin. Gelirlerini artırmak için farklı kazanç yolları arayışını hızlandırabilirsin. Gizli kalmış yeteneklerini açığa çıkarmak için beraber çalıştığın kişilerden destek alabilirsin.

İKİZLER; Ay’ın burcunda hareket etmeye başlamasıyla bugün çok yoğun ve enerjik olabilirsin. Biraz kararsızlık yaşasan bile birçok konuda birden harekete geçebilir, her alanda var olmak isteyebilirsin. Arkadaşlarının ya da sevdiklerinin heveslendirmesiyle girişimlerde bulunabilirsin.

YENGEÇ; önümüzdeki birkaç gün boyunca kararsızlık ve duygusal bir yalnızlık yaşayabilirsin. Ancak bu durumu arka planda kalıp olayları objektif bir şekilde değerlendirmek için kullanabilirsin. Aile içi anlaşmazlıkları çözmek ve tekrar iletişime geçmek için uygun bir zaman olabilir.

ASLAN; bugün arkadaşlar ve sosyal gruplar içinde çok aktif olabilirsin. Görüş ve inançlarını paylaşarak, fikir alış verişinde bulunabilir, kendini ifade edebilirsin. Bir anda gelen haberler harekete geçmeni sağlayabilir ancak hevesle başladığın girişimleri uygulamak için acele etmemelisin.

BAŞAK; bir kaç gün boyunca kalabalıklar içinde yer alabilir, gruplar içinde konuşmalar yapabilir, görüş ve düşüncelerini ifade edebilir, fikir alışverişinde bulunabilirsin. Kendine yeni hedefler koyarken, finansal iş birlikleri de kurabilir, daha ticari ve objektif bir eylem planı hazırlayabilirsin.

TERAZİ; bugün iletişim trafiğin çok yoğun olabilir ve gelen her haberle heveslenerek harekete geçmek isteyebilirsin. Bilgilerin çokluğu kafanın karışmasına yol açsa da iş birliği içinde olduğun kişilerin desteğiyle mantıklı düşünebilirsin. Çevrendekileri bir araya toplayacak organizasyonlar yapmak isteyebilirsin.

AKREP; güven ihtiyacının arttığı birkaç günün ardından olaylara biraz daha yüzeysel bakabilir, daha ticari düşünebilirsin. Finansal konularda adım atmak için kulislere kulak kabartabilir, dedikoduları kendi mantığınla yorumlayarak, plan yapabilirsin. Arka plandaki kişilerden bilgi alman işini kolaylaştıracaktır.

YAY; Ay’ın karşıt burcuna geçmesiyle birlikte tek başına davranmakta zorlanabilir, içinde bulunduğun grupların desteğine ihtiyaç duyabilirsin. Aslında her ne kadar koşulları sen belirleyemesen de karşındakilerin sana getireceği fırsatları kaçırmak istemeyebilir, her öneri ve daveti kabul edebilirsin.

OĞLAK; güne enerjik ve yoğun bir tempoyla başlayabilir, çalışma ortamında birçok proje üretebilir, fikir alışverişleriyle kendini ifade edebilirsin. Beraber çalıştığın kişilerle diyalog halinde olabilir, toplantılar veya görüşmeler yapabilirsin. İş ve sosyal hayatından seni destekleyen kişiler olabilir.

KOVA; içine kapanık bir ruh halinde, evde geçirdiğin birkaç günün ardından sosyal hayatın canlanabilir. Çabalarının ödüllerini almak isteyebilir, hobilerine ve sevdiklerine zaman ayırabilirsin. Uzaklardan gelen sürprizli haberler heveslenip harekete geçmene yol açabilir.

BALIK; bugünlerde ticari bir faaliyette bulunurken birden fazla seçenekle karşı karşıya kalman seçim yapmakta zorlanmana neden olabilir. Yeni girişimlerde bulunmadan önce iyi düşünmekte ve araştırma yapmanda fayda var. Finansal krizleri çözmek için alacağın destekler daha kolay ilerlemeni sağlayacaktır.

Etiketler:

Kdz.Ereğlihaber , Ereğli haber , Zonguldak , Burc

Yorumlar

Deveci Armudu hasadı başladı

16 Ekim 2019 Çarşamba 17:48

Deveci Armudu hasadı başladı

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde deveci armudunda hasat başladı.

İlçeye bağlı Kayıkçılar köyünde armut bahçesi sahibi Hasan Girgin ve oğlu Paşa Girgin tarafından temizleme ve hasat işlemi başladı. Yaklaşık 10 gün sürecek hasatta 60 ton ürün elde edilmesi bekleniyor.
Hasan Girgin, oğlu ürünleri kendi imkanlarıyla pazarlayacaklarını söyledi.
350 adet armut ağaçları olduğunu ifade eden Girgin, "Bu ağaçlardan yaklaşık her yıl 60 tona yakın armut almaktayız. Bu sene armut toplama işine köylerimizden yaklaşık 15 kişiyi işe alarak başladık. Yaklaşık 10 günde armut toplama işlemi bitmiş olur. Artık pazar sıkıntımız olmayacak. Bizde bundan sonra bahçemizde daha kaliteli ürünler üreteceğiz. Emeği geçenlere teşekkür ederim" dedi.

Etiketler:

Kdz.Ereğlihaber , Ereğli haber , Zonguldak , Çaycuma , Deveci , Armut , Hasatı

Yorumlar