Bayram Başol Ormanlı için çalışıyor...

27 Temmuz 2020 Pazartesi 13:43

Bayram Başol Ormanlı için çalışıyor...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Ormanlı Belediyesi Merkez Mahallesi’nde yaklaşık 3 kilometrelik yolda asfalt çalışması gerçekleştirdi.

Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, beldede bozuk olan yollarda asfalt çalışmalarına başladıklarını söyledi. Bu yıl asfalt çalışmasının ilkini Merkez Mahallesi ile Ormanlı Köyü arasında yapmaya başladıklarını anlatan Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol; “Ormanlı Merkez Mahallesi (Şaban Köyü mevkii) Rasim Yılmaz Sokak ve Ormanlı köyü arasına 3 kilometrelik yola asfalt çalışmalarımız başlamıştır. Bu bölgeye toplamda 150 ton asfalt döktük. Beldemizde ki bozuk olan yollarda asfalt çalışmalarımız devam edecek. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana Ormanlı’nın gelişmesi, kalkınması ve daha yaşanabilir bir kent haline gelmesi için elimizdeki imkanlar nispetinde çalışıyoruz. Tüm çalışmalarımız daha mutlu bir Ormanlı oluşturmak. Çalışmalarımız yaz ayı boyunda diğer mahalle ve sokaklarımızda da devam edecek. Yapılan çalışmaların Beldemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Çalışmalarımıza devam edeceğiz.” İfadelerine yer verdi.

Yorumlar

Sena ve Enes çiftinin nikahını Başkan Demirtaş kıydı

27 Temmuz 2020 Pazartesi 13:23

Sena ve Enes çiftinin nikahını Başkan Demirtaş kıydı

Kdz. Ereğli’de kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren tanınmış ailelerinden Nezaket ve İrfan Yazıcıoğlu çiftinin kızları Sena Yazıcıoğlu ile Alaplı'nın tanınmış Ailelerinden Fatma-Metin Gül çiftinin oğulları Enes Gül çifti Büyük Anadolu Otel’de düzenlenen nikah merasimi ile dünya evine girdi. Genç çiftin nikahını Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş kıydı.

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli'nin köklü ailelerinden ve esnaflarından Nezaket-İrfan Yazıcıoğlu çiftinin kızları Sena Yazıcıoğlu ile Alaplı'nın tanınmış Ailelerinden Fatma-Metin Gül çiftinin oğulları Enes Gül, 26 Temmuz 2020 Pazar günü Büyük Anadolu Otel'in açık kısmında, havuz başında düzenlenen görkemli düğün ile hayatlarını birleştirdi.
Düğün törenine Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Hamdi Uçar, Ahmet Çolakoğlu, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Türk Hava Kurumu Alaplı Şube Başkanı İsmail Yazıcıoğlu, Karadeniz Ereğli TSO Arslan Keleş, AK Parti önceki dönem milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, Çaycuma önceki Belediye Başkanlarından Mithat Gülşen, iş insanları, mahalle ve köy muhtarları, sivil toplum örgütlerinin temsilcilerinin yanı sıra yaklaşık 1200 kişi katıldı.
Kendileri için hazırlanan sahneye alkışlar eşliğinde gelen Sena ve Enes çiftinin nikahını Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş kıyarken; Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, AK Parti Zonguldak milletvekilleri Hamdi Uçar, Ahmet Çolakoğlu, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Türk Hava Kurumu Alaplı Şube Başkanı İsmail Yazıcıoğlu, Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş, AK Parti önceki dönem milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan ve Çaycuma önceki Belediye Başkanlarından Mithat Gülşen genç çiftin nikah şahitleri oldular.
Nikah akdinin yapılmasıyla birlikte hayatlarını resmen birleştiren Sena ile Enes çifti, sahnede ilk danslarını yaptı.
Yemekli düğünde, davetliler gece boyunca eğlenirken; Yazıcıoğlu ve Gül aileleri ise davetlilerle yakından ilgilendi.
Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak genç çifti tebrik ediyor ve bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Yorumlar

Kdz. Ereğli Belediyesi 800 aileyi sevindirdi

27 Temmuz 2020 Pazartesi 13:16

Kdz. Ereğli Belediyesi 800 aileyi sevindirdi

Kdz. Ereğli Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi 500 aileye gıda, 300 aileye de giysi yardımında bulundu.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın talimatıyla Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi ailelere gıda ve giysi yardımında bulunuldu.
Kdz. Ereğli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü aracılığıyla ilçe genelinde tespit edilen ihtiyaç sahibi 500 aileye gıda kolisi, 300 aileye de giysi yardımı yapıldı.
Müdürlük ekipleri, bayram öncesinde ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi ve giysileri teslim etti.

Yorumlar

Yeşim ile Fatih dünya evine girdi

27 Temmuz 2020 Pazartesi 11:21

Yeşim ile Fatih dünya evine girdi

İz Medya Prodüksiyon Sahibi ATV-ahaber muhabiri Yeşim Özdoğan ile Bizim Toptan satış görevlisi Fatih Çakır Manolya Park'ta yapılan nikâh ve kokteylde dünya evine girdi.

Ereğli Haber- Zonguldak İl Merkezi’nde ki Manolya Park'ta yapılan nikâh ve kokteylde nikâhı Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun kıydı. Çiftin nikah şahitliğini ise AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Cansu Baş, Yalın Dağlı yaptı.
Nikah merasimine Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş ve eşi Işıl Demirtaş, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve eşi İlknur Çakır, Ereğli ve Zonguldak'tan seçkin davetliler katıldı. Nikah öncesi gelin Yeşim Özdoğan'ın anne babası Yaşar Dinçer ve Mehmet Özdoğan ile damadın anne ve babası Aysel Hayriye ve Adil Çakır, misafirleri kapıda karşıladı.
İz Medya Prodüksiyon ve Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak Yeşim ile Fatih çiftini tebrik ediyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

Yorumlar

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı nişanlandı

27 Temmuz 2020 Pazartesi 09:26

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı nişanlandı

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman ile Inşaat Mühendisi Ayça Dursun nişanlandı.

Zonguldaklı olan Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman ile Çaycumalı İnşaat Mühendisi Ayça Dursun, aile arasında gerçekleşen nişan töreni ile evlilik yolunda ilk adımı attı. Görkemli şekilde geçen nişan töreni kız tarafının Çaycuma'da ki evlerinde gerçekleşti. Nişan yüzüklerini çiftin amcaları birlikte kesti.

Etiketler:

zonguldak , kdzereğli , kdzereğli haber , yüksel kocaman ,

Yorumlar
  • Muhterem
    28 Temmuz 2020 Salı 20:42

    Allah mes'ut bahtiyar eylesi hayırlı uğurlu olsun Allah mutlulukları bir ömür boyu daim olsun