Başkan Uysal Afrin gazisini ziyaret etti

20 Şubat 2018 Salı 17:16

Başkan Uysal Afrin gazisini ziyaret etti

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Afrin’de terör örgütlerine karşı yürüttüğü Zeytin Dalı Harekâtı’nda girdiği çatışma sonucu yaralanan Uzman Çavuş Serkan Arık’ı baba ocağında ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Teröristlerle girilen çatışma sonucu başından yaralanan ve tedavisinin ardından İlçeye bağlı Ramazanlı Köyü’ndeki baba ocağına getirilen Gazi Serkan Arık ile ailesine geçmiş olsun dileğinde bulunan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, her zaman yanlarında olduklarını söyledi. Uysal konuşmasında,“ İlçemize bağlı Ramazan’lı köyündeyiz. Zeytin dalı harekâtının 22. gününde 11 askerimizin şehit olduğu çatışmada yaralanan Uzman Çavuş Serkan Arık ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Allah ordumuzu muzaffer, Mehmetçiğimizi muvaffak eylesin; onların yâr ve yardımcısı olsun. Bizler sizlerin yanındayız” ifadelerine yer verdi.

Etiketler:

Gazi Serkan Arık , Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ,

Yorumlar
  • ADEM ÇAKIR
    22 Şubat 2018 Perşembe 11:51

    SAYIN KARADENİZ EREGLİ BELEDİYE BAŞKANIMIZA TESEKKURLERİMİ SUNARIM BU İNCE ZİYARETİNDEN DOLAYI KENDİNE GÖREVİNDE BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM

Zabıta ekiplerinden okul önlerinde uygulama...

20 Şubat 2018 Salı 16:46

Zabıta ekiplerinden okul önlerinde uygulama...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, okul önlerinde öğrencilerin güvenli geçişlerini sağlamak için uygulamalara başladı.

İlçedeki ilkokullar önünde öğrencilerin okul çıkışlarında servislere binmesi için polise destek olan Kdz. Ereğli Belediyesi zabıta ekipleri, uygulamaların sürdürüleceğini kaydetti.
Turgut Reis İlkokulu önünde başlatılan uygulamanın süreceğini belirten Zabıta Müdürü Alptekin Dursun, ‘Okul çocuklarımızın güvenli bir şekilde evlerine ulaşmasını sağlamak amacıyla okul çıkışlarındaki uygulamalarımızı, okullardan gelen talepler kapsamında diğer okullarda da sürdüreceğiz.” dedi.

Etiketler:

ZABITA , EREĞLİ , EREĞLİ BELEDİYESİ , OKUL , UYGULAMA ,

Yorumlar

Gülüç Belediyesi Afrin Şehitleri'ni anıyor

20 Şubat 2018 Salı 15:06

Gülüç Belediyesi Afrin Şehitleri'ni anıyor

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, TSK'nın Suriye'nin Afrin bölgesine terör örgütlerini temizlemek için düzenlediği operasyon sırasında şehit olan kahraman askerlerimiz için anma programı düzenledi.

Gülüç Belediyesi tarafından Afrin Şehitleri'ni anmak için program düzenlendi. Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş programın 23 Şubat 2018 Cuma günü akşam Yatsı Namazı'ndan sonra icra edileceğini ifade etti. Gülüç Belediyesi düğün salonunda düzenlenecek olan programda şehitlerimiz için Kur'an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okunacak, dular yapılacak.

Başkan Demirtaş düzenlenecek programa herkesin davetli olduğunu söyledi.

Yorumlar

Ersin Kaya Kuaför Ereğli’de…

20 Şubat 2018 Salı 15:03

Ersin Kaya Kuaför Ereğli’de…

Ereğli yeni açılan Ersin Kaya kuaför, profesyonelliği ve uygun fiyatlarıyla, güzelliği ve bakımına önem veren bayanların tercih adresi oldu.

Kuaför Ersin Kaya ve Makyöz Şevval Kaya güzelliğine önem veren bayanları, Ay City AVM’de yer alan salonlarına bekliyor.
Kuaför Kaya yaptığı açıklamada;
1995'de başladığım mesleğimde yıllar boyu hep kişilere özel kuaförlük yaptım. Bu süreçte bir çok kuaförü gözlemlemeye ve saç yapmak için gittiğim salonlardaki eksi yada artı bütün yönleri gözlemleme şansı yakaladım ve yıllar sonra gördüğüm bütün eksileri eleyip mükemmel olduğu ( EN ) bir salon açma kararı aldım
Hedefim müşterinin her istediği hizmeti en yüksek Profesyonellikte alabildiği gönül rahatlığıyla kendini emanet Ettiği ve en güzel hizmeti alacağı kesin güvendiği bir salon kurmak
Salonumuzun Vizyonu V.İ.P Hizmet amacımız en iyi personel en kaliteli ve doğru hizmet sağlamak. Yapılan en güzel iş konuklarımızın %100 memnun kalıp doğru salonun biz olduğumuzu çevresine isteyerek aktardığı İştir” ifadelerine yer verdi.

 

Etiketler:

Ersin Kaya Kuaför , Kuaför , Ereğli , Ay city , Şevval Kaya , Makyöz ,

Yorumlar

Yalçın ve ekibi Afrin gazisini ziyaret etti...

19 Şubat 2018 Pazartesi 21:06

Ereğli Haber

Yalçın ve ekibi Afrin gazisini ziyaret etti...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Sertan Yalçın, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte; Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Afrin’de terör örgütlerine karşı yürüttüğü Zeytin Dalı Harekâtı’nda girdiği çatışma sonucu yaralanan Uzman Çavuş Serkan Arık’ı baba ocağında ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kdz. Ereğli TSO Başkanı Sertan Yalçın, Başkan Yardımcıları Abdulkadir Çınar, Mehmet Çivici ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Alim, Sibel Demirçin ve Aynur Coşkun ile birlikte; TSK’nın Suriye’nin Afrin kentinde terör örgütü PYD/YPG’ye yönelik başlattığı Zeytin Dalı Harekatı’nda yaralanarak gazi olan Uzman Çavuş Serkan Arık’ı baba ocağında ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.
Teröristlerle girilen çatışma sonucu başından yaralanan ve tedavisinin ardından İlçeye bağlı Ramazanlı Köyü’ndeki baba ocağına getirilen Gazi Serkan Arık ile ailesine geçmiş olsun dileğinde bulunan Yalçın, ülkenin güvenliği ve huzuru için yurt içi ve yurt dışında görev yapan tüm Mehmetçiklere minnettar olduklarını söyledi. Yalçın, TSK’nın bu harekâttan da zaferle çıkacağına inançlarının tam olduğunu belirterek, “Allah ordumuzu muzaffer eylesin. Şehitlerimize rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum.”dedi.
TSO heyeti gaziye ve ailesine her zaman yanlarında olduklarını, her hangi bir ihtiyaç halinde de kendileriyle iletişime geçebileceklerini iletti.
Ziyaretten dolayı teşekkür eden Gazi Serkan Arık da silah arkadaşlarının sınır içi ve sınır dışında kahramanca mücadele verdiğini, en kısa sürede de başarıya ulaşacaklarını söyledi ve bir an evvel iyileşip arkadaşlarının yanına dönmek istediğini kaydetti.
Baba Suat Arık ise büyük oğlunun da uzman çavuş olarak TSK’da görev yaptığını ifade ederek, evlatlarıyla gurur duyduğunu söyledi.

Yorumlar