Başkan Keleş’ten işadamı Aydın’a ziyaret

3 Nisan 2021 Cumartesi 12:05

Başkan Keleş’ten işadamı Aydın’a ziyaret

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Arslan Keleş, Opel Aysa Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Aydın’ı ziyaret etti.

Samimi ortamda gerçekleşen görüşmede, Ereğli gündemi, bölge ve ülke ekonomisi ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

İş adamı Muhammet Aydın, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek TSO Başkanı Keleş’e teşekkür etti. İkili ilişkilerin süreceği ifade edildi.

Etiketler:

Kdz Ereğli Haber , Ereğli Haber , Zonguldak , opel aysa , tso , arslan keleş , muhammet aydın

Yorumlar
  • Sonalp
    4 Nisan 2021 Pazar 10:41

    İki arslan bir arada

  • Sonalp
    4 Nisan 2021 Pazar 02:44

    Ereğlinin parlayan yıldızı iş adamı Muhammet aydın ALLAH seni hep güldürsün inşallah

Balıkçılar umduğunu bulamadı

2 Nisan 2021 Cuma 09:28

Balıkçılar umduğunu bulamadı

Zonguldaklı balıkçılar bu sene az ve pahalı olan hamsinin tezgahlarda rağbet görmediğini açıkladı.

Zonguldak'ta av yasağına günler kala balıkçılar tezgahlarda tuttukları balıkları satmaya devam etti. Bu sene denizden istediğini tam olarak bulamayan balıkçılar, hamsinin pahalı ve az olmasından dert yandı. Tezgahlarda istavrit 15 TL, mezgit 30 TL ve levrek 35 TL olarak yer aldı. Balıkçı Kemal Özçep, hamsinin satılmadığını söyleyerek, ''Nisan'ın 15'inde büyük takımların işleri bitiyor. Ondan sonra ufak takımların balıkçıların işleri başlıyor. Yaz balıkçılığı kıyı balıkçılığı olur. Barbun, istavrit, bunlar parça parça tezgahlarımızda olacak. Somon ve levrek her zaman olacak. Bu saatten sonra hamsi de olmaz. Denizde Rabbim bir şeyler verdi. Ancak pandemiden dolayı her şey pahalı. 25-30 TL'ye hamsi satılmıyor. İnsanların alım gücü yok. Önceden 5-10 TL’ye satılan hamsi artık kalmadı. Denizde hiçbir şey çıkmadı diyemeyiz. Palamut, istavrit, mezgit ve hamsi oldu. Hamsinin pahalı olmasından dolayı rağbet görmedi” şeklinde konuştu.

Etiketler:

zonguldak , ereğli haber , kdzereğli , balık , hamsi ,

Yorumlar

Tam kadro ziyaret

1 Nisan 2021 Perşembe 15:18

Tam kadro ziyaret

GMİS, Türk Metal Sendikası'nı ziyaret etti.

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil, sendikanın 'tam kadro’ ziyaretinde Türk Metal Şube Başkanı Yakup Yılmaz ile ekibine başarı dileğinde bulundu.

Sendika Başkanı Yılmaz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyarette; GMİS Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel merkez yöneticileri ile bazı GMİS Şube Başkanları da yer aldı.

Etiketler:

zonguldak , ereğli haber , gmis , türk metal

Yorumlar

Söyleşide öğrencilerle buluştu

1 Nisan 2021 Perşembe 14:40

Söyleşide öğrencilerle buluştu

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş Meslek ve Kariyer Günü söyleşisine konuşmacı olarak katıldı.

Kdz.Ereğli  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Meslek ve Kariyer Günü söyleşisi düzenlendi. Söyleşiye konuşmacı olarak katılan Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş kendi özgeçmişinden, iş hayatından, gençlerin meslek seçimlerinde ve sosyal hayatlarında nelere dikkat etmesi gerektiğinden bahsetti. Söyleşi sonunda Keleş, öğrencilerin sorularını yanıtladı. Yaklaşık 1 saat süren söyleşi sonrasında TOBB, TOBB Ekonomi Üniversitesi ve Kdz. Ereğli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  işbirliği sonucu oluşturulan Protokol Yürütme Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Yapılan toplantıda okulun gelecekteki faaliyetleri görüşüldü.

Etiketler:

zonguldak , ereğli haber , kdzereğli , arslan keleş , tso

Yorumlar

Demirtaş, sendika yönetimine başarı diledi

1 Nisan 2021 Perşembe 14:01

Demirtaş, sendika yönetimine başarı diledi

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan M. Demirtaş, Türk Metal Sendikasını ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.

 Gülüç Belediye Başkanı Gökhan M. Demirtaş, Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Yakup Yılmaz'ı makamında ziyaret ederek başarılar diledi.

Gülüç Belediyesi Meclis Üyeleri ile birlikte yapılan ziyarette Demirtaş açıklamada bulunarak, “Gülüç Belediyesine vermiş olduğunuz desteklerden dolayı kendilerine minnettarım, şükranlarımı sunuyorum. Sendikacı arkadaşlarımıza şube başkanımıza ve temsilci arkadaşların canı gönülden güzel işler yapacağına inanıyorum. Gülüç Belediyesi olarak her zaman yanlarında olduğumuzu bilsinler. Allah ayaklarına taş değdirmesin. Yönetime gelen arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun diyorum. Allah utandırmasın, saygılar sunuyorum.” İfadelerini kullandı.

Sendika Başkanı Yılmaz da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi:

“Nazik ziyaretiniz için şahsım ve teşkilatımız adına, size ve meclis üyelerine çok teşekkür ediyorum. Bize bu görevi layık gören başta genel başkanım ve genel merkez yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum. Hepimize, camiamıza hayırlı uğurlu olsun. İnşallah güzel görevler yapmak nasip olsun.”

Konuşmaların ardından heyet görüş alışverişinde bulundu.

Etiketler:

zonguldak , ereğli haber , kdzereğli , türk metal , gülüç , gökhan demirtaş

Yorumlar