Başkan Demirtaş 15 Temmuz Şehitleri için mevlit okuttu

15 Temmuz 2020 Çarşamba 20:02

Başkan Demirtaş 15 Temmuz Şehitleri için mevlit okuttu

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’ne bağlı Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü dolayısıyla Mevlit okuttu.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle, Gülüç Belediyesi Düğün Salonu’nda15 Temmuz Şehit ve Gazileri için mevlit-i şerif okuttu. Katılımın yoğun olduğu programa Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, AK Parti Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan program, protokol konuşmaları ile devam etti.
Ne pahasına olursa olsun vatana sahip çıkacaklarını söyleyen Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, programa katılan herkese teşekkür etti. Demirtaş konuşmasında, “15 Temmuz hain darbe girişimini hepimiz yaşadık, orada birçok evladımız şehit oldu, şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum. Biz milli duygularımıza, vatanımıza, bayrağımıza zeval verdirmeyiz. Hainler emellerine hiçbir zaman ulaşamazlar. Çünkü Türk insanı vatanına, bayrağına bağlıdır. Bunu 15 Temmuz’da bir kez daha gösterdiler. Birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz bozulmasın. Ne pahasına olursa olsun, vatanımıza sahip çıkmaya devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımıza sizin huzurunuzda bir kez daha teşekkür ediyorum, ayağına taş değmesin. Bugün programımıza katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyor, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüzü kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

Düzenlenen programda konuşan AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “15 Temmuz’u o hain geceyi unutmuyoruz, unutmayacağız, unutturmayacağız. O gece 251 vatan evladı şehadetle buluştu. 1491 yaralımız oldu. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Yaralılarımıza hayırlı uzun ömürler diliyoruz. Bu ülkenin gelişiminden rahatsız olanlar, farklı çalışmalar ile bize engel olmaya çalışıyorlar. En sonunda içimize koyun postu yerleştikten sonra gelişmemize engel olmaya çalıştılar. Ama bu aziz millet başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 15 Temmuz’da olduğu gibi, bundan sonra da bu hainlerin sürekli karşısında olacağız. Bugün Suriye’de sözü geçen bir ülkeysek, bugün Libya’nın yanlışına dur diyebiliyorsak, bugün Ayasofya’yı camiye çevirebiliyorsak, başta Cumhurbaşkanımız sonra ona destek veren siz değerli aziz milletin sayesindedir. Allah bu milletimize zeval vermesin. Bugün bu programı düzenleyen Gülüç Belediye Başkanımız Gökhan Demirtaş ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”
AK Parti Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz, programı düzenleyen Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’a teşekkür ederek, şehitlere Allah’tan rahmet diledi. Yılmaz konuşmasında, “Bugün 4. Yılı olan, hain FETÖ Terör örgütünün ülkemizi karıştırmaya yönelik yapmış olduğu o hain saldırıda gözlerini kırpmadan canlarını feda eden şehitlerimizi rahmet, minnet, şükranla anıyorum. Gazilerimize sağlıklı, hayırlı uzun ömürler diliyorum. Dileğimiz odur ki, böyle hainleri içimizde barındırmaması için elimizden gelen gayreti hep beraber göstereceğiz. Bugün bu programı düzenleyen Gülüç Belediye Başkanımız Gökhan Demirtaş’a teşekkür ediyorum” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından program mevlit okunması ile sona erdi.

Etiketler:

Zonguldak , Kdz. Ereğli , Gökhan Demirtaş , 15 temmuz ,

Yorumlar

Başkan Başol 15 Temmuz Şehitlerini unutmadı

15 Temmuz 2020 Çarşamba 19:08

Başkan Başol 15 Temmuz Şehitlerini unutmadı

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, 15 Temmuz Şehit ve Gazileri için Kur'an-ı Kerim okuttu.

Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Ormanlı Beldesi’nde bulunan camilerde 15 Temmuz Şehit ve Gazileri için Kur'an-ı Kerim okutarak, şehit mezarlıklarını ziyarette bulundu.
15 Temmuz ruhunun yaşatılarak birlik ve beraberliğin bozulmaması gerektiğini vurgulayan Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, 15 Temmuz’un dünyaya verilmiş bir demokrasi dersi olduğunu söyledi. Başol konuşmasında, “Bu millet demokrasiyi 15 Temmuz'da bütün dünyaya göstermiştir. 15 Temmuz gecesi milli iradeyi hiçe sayanlar bir tek şeyi hesaba katmadı; egemenlik kayıtsız şartsız milletindir! Bayrağımızı indirtmeyelim, ezanımızı dindirtmeyelim. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Allah bize bir daha 15 Temmuz gibi bir ihanet yaşatmasın. Ama hainler de şunu unutmasın, milletimiz bu alçaklara her zaman gerekli dersi verecektir, vermiştirde. Ben bu anlamda günde canlarını feda eden şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyor, ailelerine sabırlar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Etiketler:

Zonguldak , Haber , Kdz. Ereğlihaber , Ereğli Haber , ormanlı , bayram başol , 15 temmuz ,

Yorumlar

Tadilat- Tamirat-Tesisat işlerinizi emin ellere emanet edin

15 Temmuz 2020 Çarşamba 15:50

Tadilat- Tamirat-Tesisat işlerinizi emin ellere emanet edin

Tadilat- Tamirat- Tesisat işlerinizi emin ellere emanet edin

Sektörde ki tecrübesi ile tanınan Tadilat- Tamirat- Tesisat Ustası Adem Kalyoncu, Boya / Badana, Yağlı Boya, Alçı, Alçıpan, Saten, Kara Sıva, Asma Tavan / Bölme Duvar, Kartonpiyer / Stropiyer, Fayans / Seramik, Laminant Parke, Duvar Kağıdı, Duşakabin, Dış Çephe Montolama, Pvc Doğrama, Sineklik işlerinizde yanınızda.
İhtiyacınız olan tüm tadilat- tamirat ve tesisat işlerinizi güvenilir ellere emanet edin.
İletişim: 0543 775 29 18

Etiketler:

zonguldak , kdzereğli , tesisat , tamirat , adem kalyoncu ,

Yorumlar

Demirtaş “Güçlü Türkiye’nin önünde kimse duramayacaktır”

15 Temmuz 2020 Çarşamba 14:21

Demirtaş “Güçlü Türkiye’nin önünde kimse duramayacaktır”

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş 15 Temmuz Milli Birlik ve Dayanışma günü nedeniyle yayınladığı mesajında büyük ve güçlü Türkiye önünde hiç kimsenin duramayacağını söyledi.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş 15 Temmuz Milli Birlik ve Dayanışma günü nedeniyle mesaj yayınladı. Bölücü terör örgütü FETÖ/PDY mensuplarında 15 Temmuz gecesi kalkıştıkları hain darbe teşebbüsünün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın herkesi sokağa çağırması ve Türk Milleti’nin dik duruşu ile sona erdirildiğini dile getiren Demirtaş açıklamasında şu sözlere yer verdi; “Ne mutlu bize ki dünya tarihi ecdadımızın yazdığı destanlarla doludur. Malazgirt’te, Çanakkale’de yazılan destanlar tarih sayfalarına nasıl yazıldıysa, hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan ve vatanını canından aziz bilen milletimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın çağrısıyla 15 Temmuz darbe teşebbüsü karşısındaki basiretli direnişi de tarihin sayfalarına altın harflerle yazılacaktır. Ülkemizin bekasına, ve geleceğine kast eden FETÖ/PYD, PKK ve tüm bölücü terör örgütlerine karşı verdiğimiz mücadele, azim ve kararlılıkla devam edecektir. Birlik ve beraberliğimizi yıkmak, demokrasimizi yok etmek isteyen şer odakları her zaman olacaktır. Ancak, ne yaparlarsa yapsınlar büyük ve güçlü Türkiye’nin önünde duramayacaklar. Bu vesile 15 Temmuz gecesi ve vatanımızın bölünmez bütünlüğü için can veren tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, tüm gazilerimize şükran ve minnetlerimizi ifade ediyorum. 15 Temmuz Milli Birlik ve Dayanışma Günü kutlu olsun.”

Yorumlar

Zonguldak'ta şehit ailesi ve gazi ziyaret edildi

15 Temmuz 2020 Çarşamba 13:02

Zonguldak'ta şehit ailesi ve gazi ziyaret edildi

Zonguldak'ta 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü'nde şehit aileleri protokol üyeleri tarafından ziyaret edildi.

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz ve beraberindeki protokol üyeleri, Mardin Nusaybin'de şehit düşen Çağdaş Arslan'ın Sibel Yüksel Arslan'ı evinde ziyaret etti. Tutulmaz, "Aziz şehitlerimizin yakınları bizlere emanettir, her zaman sizlerin yanında olacağız" dedi. Tutulmaz ve beraberindeki heyet; ardından terörle mücadele Gazisi Şaban Madenci ve ailesini evlerinde ziyaret etti. Ziyarette konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, "Ülkemizin birliği, beraberliği ve bölünmez bütünlüğü uğrunda yaptıklarınız hiçbir zaman unutulmayacaktır" ifadelerine yer verdi.
Vali Mustafa Tutulmaz, 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Ülkemizin karşı karşıya kaldığı 15 Temmuz hain darbe girişimi ve ihanetinin tarihe geçen destansı bir mücadele ile bertaraf edilişinin dördüncü yıl dönümünde büyük bir gurur ama aynı zamanda yüreğimizde büyük bir hüznü bir arada yaşıyoruz. 15 Temmuz gecesi Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Milletimiz varlığına, birliğine, dirliğine ve demokrasisine yönelen tehdidi ortadan kaldırmak için sokakları doldurmuş, Fethullahçı terör örgütüne (FETÖ) karşı milli bir şuur ve ruhla hareket edilerek büyük bir mücadele sergilenmiş, asil Milletimiz ülkesine, devletine, milletine sahip çıkmıştır. Hain FETÖ terör örgütünün 15 Temmuz gecesi kalkıştığı alçak darbe girişimini ve ihaneti, buna karşılık sergilenen onurlu direnişi Milletimiz hiç bir zaman unutmayacak, hatırlayacak ve anlatacaktır. 15 Temmuz gecesi kalkışılan darbe teşebbüsünü önlemek uğrunda canını veren kahramanlarımızı Milletimiz asla unutmayacak, her daim kalbinde yaşatacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle ülkesi, devleti, milleti ve bayrağı uğrunda bir an bile düşünmeden canlarını feda eden 251 şehidimizi rahmetle anıyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum."
15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü programları şehit ve gazi kabir ziyaretleri ile devam etti.

Etiketler:

zonguldak , kdzereğli , şehit , yakın , gazi , kahraman , 15temmuz , fetö , sokak , millet , milletimiz ,

Yorumlar