Başdanışman Oruç'u ziyaret ettiler

6 Şubat 2019 Çarşamba 14:19

Başdanışman Oruç'u ziyaret ettiler

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Kdz.Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu ve Kdz .Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Huzeyfe Yücedağ ile birlikte Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sn.Saadet Oruç’u bugün Ankara’daki makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Kdz.Ereğli şehrimizin uzun zamandır çözüm bekleyen önemli konuları ve yeni projeler ile ilgili görüş alışverişinde bulundular. Arslan Keleş; “Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sn. Saadet Oruç’a bizleri makamında her zaman ki gibi misafirperverliği ile ağırladığı için teşekkür ederim. Kendileri ülkemiz ve Ereğli İlçemiz için Ankara’da çok özverili bir şekilde çalışmaktadır, Kdz.Ereğli İlçemiz ile ilgili her türlü konuda desteğini bizlere göstermiş ve göstermeye devam etmektedir. Başarıların artarak devamını dilerim ‘dedi.

Yorumlar
  • nafiz
    7 Şubat 2019 Perşembe 10:32

    hayırlı ziyaretler, şehrimiz bu tip ziyaretler ve hayırlı olsunlar ile kalkınacak allahın izni inayetiyle

Eş zamanlı kampanya başlatıldı

6 Şubat 2019 Çarşamba 13:43

Eş zamanlı kampanya başlatıldı

İçişleri Bakanlığı tarafından "öncelik hayatın, öncelik yayanın" sloganıyla 2019 yılı "yaya öncelikli trafik" yılı ilan edilmiş ve ülke genelinde farkındalık faaliyetleri yapılması için yıl boyu devam edecek bir kampanya başlatıldı.

Etkin bir farkındalık sağlanması için 6 Şubat 2019 günü 12.00-12.30 saatler arasında yapılan, 81 ilde eş zamanlı olarak devletin tüm unsurları ile farkındalık eyleminde olduğunu göstermek amacıyla , pek çok noktada sürücülere yaya geçitlerinde yayanın önceliği bulunduğuna dair bilgilendirici broşürler Emniyet personel tarafından dağıtıldı. Bu uygulama kapsamında Zonguldak Alaplı İlçe Emniyet Müdürlüğü, Çaycuma İlçe Emniyet Müdürlüğü, Kozlu Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından “Yaya Öncelikli Trafik” konulu proje kapsamında bugün ilçe genelinde tüm okul önlerinde kural ihlallerine karşı bulunduğuna dair bilgilendirici bilgiler personel tarafından sürücülere broşür dağıtılarak bilgilendirildi. 
Kozlu Kaymakamı Hüseyin Ergi, Kozlu Emniyet Müdürü Zafer Akcan ve Kozlu Engelliler Derneği ile birlikte Atilla İlkokulu önünde uygulama gerçekleştirildi. Kaymakam Ergi ve beraberindeki öğrenciler yaya geçidini kullanarak yaya öncelikli trafik uygulamasında bilinçlendirildi. Sürücüler de uygulamaya destek verirken ekiplerce sürücülere broşürler dağıtıldı. Çaycuma İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Seyfi Paça ve beraberindekiler Çaycuma ilçesindeki uygulamaya katıldı.

Yorumlar

TİMS fabrika düğün davet ve etkinlik salonu hizmette

6 Şubat 2019 Çarşamba 13:28

TİMS fabrika düğün davet ve etkinlik salonu hizmette

TİMS fabrika düğün davet ve etkinlik salonu hizmete açıldı.

Bölgemizin sıradan olmayan yeni, farklı düğün davet ve etkinlik salonu rezervasyonlarına başladı.

Bilgi ve rezervasyon : 0 372 323 0 532

TiMS fabrika düğün davet ve etkinlik salonu

Kırmacı mah. Hasan Canver cad. No: 47 Kemer mevkii Ereğli’de.

Yorumlar

15 metre yükseklikteki ağaçtan düşen adam öldü

4 Şubat 2019 Pazartesi 18:23

15 metre yükseklikteki ağaçtan düşen adam öldü

Zonguldak'ta çıktığı ceviz ağacından düşen şahıs hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, Osmanbeyler köyünde 54 yaşındaki Rıza Akman, arsasındaki ceviz ağacını budadığı sırada dengesini kaybederek 15 metre yükseklikten aşağıya düştü. 112 Acil Servis ekiplerince Devrek Devlet Hastanesine kaldırılan Akman, doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Jandarma ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı.

Yorumlar

Devlet Hastanesine Palyatif Bakım merkezi açıldı

4 Şubat 2019 Pazartesi 18:21

Devlet Hastanesine Palyatif Bakım merkezi açıldı

Devrek Devlet Hastanesinde 10 yataklı Palyatif Pakım Merkezi açıldı.

Zonguldak’ın Devrek İlçesinde faaliyette bulunan Devrek Devlet Hastanesi bünyesine kazandırılan 10 Yataklı Palyatif Bakım Merkezi düzenlenen törenle hizmete açıldı.
Yaşamı tehdit eden hastalıklara bağlı olarak ortaya çıkan sorunlarla karşılaşan hastalarda ve diğer semptomları erken tanımlamak, değerlendirmek, bu kişilere aile bireylerine tıbbı, psikolojik, sosyal ve manevi destek vererek acılarını hafifletmek veya önlemek, yaşam kalitesini geliştirmek için faaliyet göstermek amacıyla hizmete açılan 10 Yataklı Palyaf Bakım Merkezi’nin açılışında Zonguldak İl Sağlık Müdürü Uzman Doktor Ertuğrul Güner, Halk Sağlığı Başkanı ve Kamu Hastaneleri Başkan Vekili Doktor Ömer İnan Güven, Kamu Hastaneleri Başkan Yardımcısı Aydın Şanlıoğlu, Uzman Hasret Birinci, Devrek Devlet Hastanesi Başhekim Vekili Uzman Doktor Murat İleri, Başhekim Yardımcısı Doktor Hilal Özdemir, İdari ve Mali İşler Müdürü Feti Kuzu, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Elvan Aytaş, müdür yardımcıları Orhan Ekeroğlu, Recep Tavukçu ile hastaneden görev yapan hekimler ile personel hazır bulundular.

Yorumlar