Bakan Özlü, Cumhurbaşkanı adayı İnce'ye yüklendi

26 Mayıs 2018 Cumartesi 19:55

Ereğli Haber

Bakan Özlü, Cumhurbaşkanı adayı İnce'ye yüklendi

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, AK Parti Zonguldak il teşkilatı tarafından Ereğli ilçesinde düzenlenen aday tanıtım toplantısına katıldı. Bakan Özlü buradaki konuşmasında yerli otomobil projesini kapatacağını ifade eden CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’yi eleştirerek “Öğretmen kökenli olmasına rağmen derslerine iyi çalışmayan bir cumhurbaşkanı adayı var” dedi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, partisinin Zonguldak il teşkilatı tarafından Ereğli ilçesinde düzenlenen aday tanıtım programı için partililerle buluştu. Burada kürsüye çağırılan adaylarla gazetecilere poz veren Özlü daha sonra partililere hitap etti.

Bakan Özlü: “Yaparsa yine AK Parti yapar.
Partililere bu seçimlerde çok çalışmaları öğüdünde bulunan Bakan Özlü “Zaman çok kısa. Bu seçimde daha düzenli çalışmamız gerekiyor. Geçen seçimlerde 60 gün vardı, su seçimlerde 30 günden az bir süre var. Bir diğeri Ramazan ayındayız. Ramazan ayının kendine göre özellikleri var. Ardından 3 gün bayramı kutlayacağız. İftar, teravih bizim çalışmalarımıza farklı bir boyut kazandırıyor. Sizlerden isteğimiz, biraz daha özenli bir çalışma yürütebilirsek dar zamanda inşallah başarılı bir sonuç alırız. Gelirken il başkanımızla konuşuyoruz. Eskiden bu yollar tek şeritliydi. Dağdan, tepeden zor geçerdik. Şimdi tüneller var, bölünmüş yollarımız var. Bunları biz yaptık. Yaparsak yine biz yaparız, AK Parti yapar” dedi.

“Dersine iyi çalışmayan Cumhurbaşkanı adayı var”
AK Parti Hükümeti döneminde yapılanları anlatan Bakan Özlü, CHP’nin adayı Muharrem İnce’yi yerli otomobil projesi üzerinden eleştirdi. Bakan Özlü konuşmasında şu sözlere yer verdi; “Seçim beyannameleri açıklandı. Biz dün açıkladık, bu günde ana muhalefet partisi açıkladı. Bizim bütün vaatlerimiz, konuşmalarımız rasyoneldir. Sağlam temellere oturur. Hesaba kitaba dayanır. Geleceğe matuf hayaller taşır. Şimdi bakıyoruz Cumhurbaşkanı adayları var. Meydanlarda konuşuyorlar. Bunların bir kısmı gerçekten Türkiye’nin geride kalmışlar. Artık devlet kendisi fabrika kurmuyor. Devlet fabrika kuranlara teşvik veriyor. Bu bütün dünyada böyle, Türkiye’de de böyle. Dolayısıyla biz fabrika, iş yeri kuranları destekleyen, teşvik eden bir konumdayız. En 135 milyar TL tutarında yatırım teşviği verdik. Bunların her biri yakın zamanda işletmelerini kuracaklar. Çok sayıda insan iş imkanı bulacak. Bunları biz AK Parti yapıyor. Türkiye’nin kendi tasarımı ilk tankını biz yaptık, Altay. Türkiye’nin kendi tasarımı ilk insansız hava aracını biz yaptık. Türkiye’nin kendi tasarımı ve kendi üretimi ilk savaş gemisini biz yaptık. Biz hep ilkleri gerçekleştiriyoruz. Ve bu günde kendi tasarımı, kendi üretimi, kendi markası ilk otomobili yapıyoruz. Öğretmen olmasına rağmen dersine iyi çalışmayan bir cumhurbaşkanı adayı var. Öğretmen kökenli olmasına rağmen derslerine iyi çalışmayan bir cumhurbaşkanı adayı var. ‘Ben seçilirsem bunu iptal edeceğim’ diyor. ‘Kapatacağım bu işi’ diyor. Türkiye otomotiv sanayiinde 29 milyar dolar ihracat yapıyor. Türkiye’nin en büyük ihracat kalemi otomotiv sanayiidir. Türkiye’de çok güçlü, çok gelişmiş öz güvenli bir otomotiv yan sanayii vardır. Türkiye dünyanın en prestijli markalarına parça üretir. Otomotiv yan sanayii çok esnektir. 10 bin parça sipariş edersiniz, 100 bin parçada anında gönderilir. Dolayısıyla 50-60 yılda oluşmuş bu alt yapıyı bir yerli otomobille taçlandıracağız. Fransa deyince akla nasıl bir otomobil markası geliyorsa, Almanya deyince belli otomobil markaları akla geliyorsa, Türkiye dendiğinde de akla bir marka gelecek. Türkiye’nin markası, Türkiye’nin otomobili. Dar çerçeveli düşünenlerin bizim hayallerimizi anlaması mümkün değil.”
Bakan Özlü konuşmasında Türkiye’de kıyı kenar çizgisinden muaf iki il bulunduğunu, bunlarında Trabzon ile Zonguldak olduğunu söyledi. Bakan Özlü ayrıca Ereğli’de ki demir çelik fabrikalarının bulunduğu alanın özel endüstri bölgesi ilan edilmesi çalışmalarının devam ettiğini açıkladı.
Programa Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Faruk Çaturoğlu ile Özcan Ulupınar, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, Ereğli İlçe Başkanı Mustafa Kumaş, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Zonguldak Milletvekili adayları Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar katıldı.
Bakan Özlü ve beraberindeki milletvekili adayları konuşmalarının ardından Ereğli ilçesinden ayrıldı.

Yorumlar
 • CAKİR İMAM
  26 Mayıs 2018 Cumartesi 21:26

  Doğru bakan bey yaparsa AKP yapar eregliyede yaptı yapacağını demir çeliği sattı tersaneler kapandı bir umut vardı kampüs hayal oldu Devrek yolu Nasreddin hoca masalına döndü nakliyeciler kan ağlıyor üretim sıfır daha ne yapsın AKP ama insanın aklına su geliyor daha yapacaklarıniz var demekki gelmiş Ereğli'de oy istiyorsunuz ama şunu bilin halk nereye OY vereceğini de gayet İYİ biliyor

Uysal, Çolakoğlu’na sahili gezdirdi

26 Mayıs 2018 Cumartesi 00:35

Haber-Foto: Elif Altıner

Uysal, Çolakoğlu’na sahili gezdirdi

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, AK Parti Zonguldak 2. Sıra Milletvekili Adayı Ahmet Çolakoğlu ile birlikte sahil bandındaki kafelerde vatandaşlarla sohbet etti, 24 Haziran seçimleri için destek istedi.

Ereğli Haber- AK Parti Zonguldak 2. Sıra milletvekili Adayı Ahmet Çolakoğlu gününü Ereğli ilçesinde geçirdi. Gündüz saatlerinde Kaptaş bölgesi ve Ormanlı Beldesi’nde vatandaşlardan destek isteyen Çolakoğlu akşam ise Kdz. Ereğli Kaymakamlığı tarafından Şehir aileleri, gaziler ve yakınları için verilen iftara katıldı. Çolakoğlu daha sonra Kdz. Ereğli Belediyesi’nin İnönü Parkı’ndaki halk iftarına katıldı. Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal iftar programı sonrası belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ile birlikte Çolakoğlu’nu yanına alarak sahil bandında ki kafeleri gezdi. Geziye AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Mustafa Kumaş ile eski ilçe başkanı Fatih Çakır’da katıldı. Uysal ile Çolakoğlu kafelerde oyun oynayıp, çay içen vatandaşlarla sıcak diyaloglar yaşadı.

Yorumlar
 • gercek şu ki
  27 Mayıs 2018 Pazar 14:05

  hiç uğraşmayın size oy yok...adaylarınızı kimse seçmeyecek...ereğliyi düşünen yok çünkü...

'Biz sözümüzü tuttuk, sıra Ereğli ve Alaplı'da'

23 Mayıs 2018 Çarşamba 13:10

Ereğli Haber

'Biz sözümüzü tuttuk, sıra Ereğli ve Alaplı'da'

MHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, AK Parti'nin Ereğli ve Alaplı'ya milletvekilliği sıralamasında yer vermediğinin hatırlatılması üzerine "Bizim iki arkadaşımı Ereğli'den 2. ve 3. sıradalar. Biz sözümüzü tuttuk, sıra Ereğli ve Alaplı halkında" dedi.

MHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, parti binasında Ereğlili milletvekili adayları Abdullah Bekar ve Fehmi Nuhoğlu, yönetim kurulu ve kadın kolları üyeleri ile basın toplantısı düzenledi.
Burada gazetecilere açıklamalarda bulunan Demirtürk, AK Parti’nin Zonguldak Milletvekili Adayı sıralamasında Ereğli ve Alaplı’ya temsilci vermemesinin sorulması üzerine “Diğer partilerin listeleri için yorum yapmayacağım ama Milliyetçi Hareket Partisi 2. Ve 3. Sırayı Kdz. Ereğli’ye almıştır. Biz sözümüzü tuttuk, şimdi sıra Ereğli ve Zonguldak halkında” dedi.

Demirtürk “Biz üzerimize düşeni yaptık”
Demirtürk açıklamasında şu sözlere yer verdi; “Bugün burada toplanma amacımız Kdz. Ereğli’den olması münasebetiyle hem basına tanıtım hem de kendilerini burada halkla buluşturmak. Bu davaya hizmet etmek için yola çıktı arkadaşlarımız. İnşallah çıktıkları yolda başarılı olurlar. Hem partimize hem devletimize faydalı işler yaparlar. Kendilerini bu davaya sahip çıktıkları için kutluyorum ve teşekkür ediyorum. Diğer partilerin listeleri için yorum yapmayacağım ama Milliyetçi Hareket Partisi 2. Ve 3. Sırayı Kdz. Ereğli’ye almıştır. Biz sözümüzü tuttuk, şimdi sıra Ereğli ve Zonguldak halkında. Bizim tercihimizde Ereğli’den yana olmuştur. Bize 2 ve 3. Sırayı veren Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye, il başkanımıza ve il yöneticilerimize teşekkür ediyoruz. Yaratanın takdiri böyle olmuştur ki biz ilk defa Türkiye tarihinde 5 tane vekilimiz olan Zonguldak’tan biri Zonguldak 2’si Ereğli olmak üzere almışız. Zonguldak, Ereğli ve Alaplı halkının bize göstereceği teveccüh, sandıkta inşallah oylarını bize verirler. Biz AK Parti ve diğer partileri de temsil ederiz. Cumhur ittifakında zaten bizim adayımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, ama vekil seçimlerinde kesinlikle MHP’ye vermelerini tavsiye ediyoruz. Bu anlamda Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak ve Ereğli’ye sahip çıkmıştır. Ereğli ve Alaplılı hemşerilerim inşallah bize sahip çıkarlar. Biz Ereğli Belediye seçimlerinde iddialı bir kadroyla yola çıkacağız. Arkadaşlarımızda vekil olursa biz Ereğli Belediyesi’ni almayı taahhüt ediyoruz. Bizim önümüzde Karabük ve Bartın belediyeleri var. Biz oralarda gayet başarılıyız. Ereğli Belediyesi hizmeti ile ilgili yada iç siyaseti ile ilgili Ereğli’ye herhangi bir katkı yaptıklarına inanmıyorum. Biz olumlu şeyleri söyler eksik şeylerde eleştiri yaparız. Şuan görünüm itibariyle öyle bir şey olmadığını biz biliyoruz. Siyasette 24 saat çok uzun bir süre, ne olacağına o gün karar veririz.”

 

Bekar “Zonguldak, Ereğli ve Alaplı üzerinde projelerimiz var”
MHP Zonguldak 2. Sıra Milletvekili adayı Ereğlili Abdullah Bekar basın toplantısında kendisini tanıttı, bölge halkından destek istedi. Bekar açıklamasında “1989 yılında Kdz. Ereğli’de dünyaya geldim. İlkokul, ortaokul ve liseyi Ereğli’de tamamladım. Akabinde Karabük Üniversitesi Mobilya Dekorasyon öğretmenliği bitirdim. Şuanda şirketimizin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktayım. Ne mutlu ki 27. Dönem Zonguldak Milletvekili adayıyım. Kıymetli hemşerilerimden bu davaya hizmet edebilmek için desteklerini bekliyorum. Zonguldak’ımızın şuan en büyük problemi istihdam. Onlarla ilgili 10 madde yayınladık. Onun üzerinde yoğunlaşacağız. Zonguldak, Ereğli, Alaplı üzerinde projelerimiz var” dedi.

 

Nuhoğlu “Yöre halkından destek bekliyorum”
MHP Zonguldak 3. Sıra adayı Ereğlili Fehmi Nuhoğlu ise yaşadığı bölgeye hizmet etmek için yola çıktığını söyledi. Nuhoğlu açıklamasında şu ifadeleri kullandı : “1975 yılı Kdz. Ereğli doğumluyum. İlköğretim, ortaöğretim ve Liseyi Kdz. Ereğli’de okudum. 200 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Jeoloji mühendisliğini bitirdim. 18 yıldan beri bölgemizde esnaflık yapmaktayım. 43 yaşındayım, evliyim ve üç çocuk babasıyım. 43 yıldan beri bu toprakların hamuruyla, suyuyla, ürünüyle büyüdüm. Bu topraklara hizmet etmek kanaatine vardım. Onun için teşkilatımla dava arkadaşlarımızla beraber böyle bir karar verdim. Elimizden geldiğince en iyi şekilde bu bölgeyi sorunlarıyla beraber savunmak için bu yola çıktım. Yöre halkımızdan destek bekliyorum.”

 

Yorumlar

AK Parti listesine bir tepkide ittifaktan...

22 Mayıs 2018 Salı 22:25

Ereğli Haber

AK Parti listesine bir tepkide ittifaktan...

AK Parti'nin Ereğli ve Alaplı'ya milletvekilliğinde temsil hakkı vermemesi Cumhur ittifakında yer alan Büyük Birlik Partisi'nin de tepkisini çekti.

Büyük Birlik Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Turabi Çelik, AK Parti'nin 160 bin seçmeni bulunan Ereğli ve Alaplı'ya milletvekilliği sıralamasında yer vermemesine sert tepki gösterdi.

Sosyal medyada yüzlerce Ereğli ve Alaplılı kendilerine temsil hakkı verilmemesine tepki gösterirken, Cumhur ittifakında yer alan BBP'de listelerle ilgili görüşünü açıkladı.

BBP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Turabi Çelik facebook üzerinden yaptığı liste yorumunda şu ifadelere yer verdi; "Bunlar Ereğli'nin aklıyla oynuyorlar atıkları kazık yetmiyormuş gibi"

AK Parti Milletvekili aday listelerinde yer alan isimler ise Ereğli ve Alaplı'da ki seçmenin tepkisini azaltmak için "Biz Ereğli ve Alaplı'nın vekiliyiz" açıklamaları yapmaya başladı.

AK Parti Zonguldak 1. sıra adayı Polat Türkmen ise listede Ereğli ve Alaplı'ya yer verilmemesi konusunun dillendirilmemesini istedi.

Kdz. Ereğli ve Alaplı'da TSO, Esnaf Kefalet, Muhtarlar Derneği, sendika ve oda başkanlarının AK Parti'nin 160 bin seçmeni bulunan Ereğli ve Alaplı'ya bir temsilci vermemesi karşısında nasıl bir tavır alacağı ise merak ediliyor. 

Yorumlar
 • Oguz67
  27 Mayıs 2018 Pazar 08:40

  Zaten ak parti icin eregli seruveni seneye son .posbiyik gelecek alayini

 • asimcakir
  25 Mayıs 2018 Cuma 22:08

  asla ittifakiniza oyum nasip olmayacak. eregliyi tanimayan ittifakinizi halk tanimiyor

 • Ramazan.ozdemir
  23 Mayıs 2018 Çarşamba 08:47

  Bu konuyu fazla dillendirmeyin arkadaşlar...cevabı sandıkta verin...

 • İsimsiz
  23 Mayıs 2018 Çarşamba 03:02

  Memlekette başka adam mı kalmadı da bunları aday gösterdiniz sorarım size

Ereğli ve Alaplı'dan aday olmamasına bakın ne dediler?

22 Mayıs 2018 Salı 19:29

Ereğli Haber

Ereğli ve Alaplı'dan aday olmamasına bakın ne dediler?

AK Parti'nin Zonguldak Milletvekili Adayı sıralamasında Ereğli ve Alaplı'yı yok saymasının yankıları sürüyor. AK Parti 1. sıra milletvekili adayı Polat Türkmen "Ne olur bunu böyle hiç dillendirmeyelim" diyerek konunun kapatılmasını istedi.

Ereğli Haber- AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayları Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, Züleyha Arıman ve Burhan Onuk için Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığında tanıtım toplantısı düzenlendi.

24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde Zonguldak Milletvekili Adayları Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, Züleyha Arıman ve Burhan Onuk için Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığında tanıtım toplantısı düzenlendi. Ev sahibi olarak toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Mustafa Kumaş, seçimlerin hayırlı olmasını dileyerek adayları tebrik etti ve başarı dileğinde bulundu.

Tosun, “Ereğli’ye çok iş düşüyor”
AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zekin Tosun da 24 Haziran’da yapılacak seçimlerinin önemine değinerek; “Dün resmileşen sonuçlarla birlikte bundan sonra bize düşen hep beraber bu arkadaşlarımızla beraber Zonguldak’ta, bütün ilçelerimizde canla başla çalışmak ve bu arkadaşlarımızın tamamını Ankara’ya göndermek. Bunun için Ereğli’ye çok iş düşüyor. Bunu Ereğli’nin başaracağını biliyorum, sizlere çok güveniyorum ve bu kıymetli arkadaşlarımız için desteklerinizi istiyorum ”sözleri ile konuştu.

Türkmen, “Ereğli’den en yüksek seviyede oy bekliyorum”
AK Parti Zonguldak Milletvekili 1’inci sıra adayı Polat Türkmen, sistem değişikliğinden dolayı bu seçimlerin farklı olduğunu iddia ettiği konuşmasında; “Seçimlerimiz bizim bayramlarımız. Her dönemde olduğu gibi bu dönem de inşallah en yüksek seviyede Ankara’ya bizim de yüzümüzü güldürecek, Genel Başkanımızın da başını öne eğdirmeyecek bir neticeyle gideceğiz. Bunu Zonguldak her dönem yaptı. Yolumuz gerçekten zor, sıkmadık hiçbir el, uğramadık hiçbir kardeşimiz, selam vermediğimiz hiçbir insanımız olmayacak. Bir sistem değişikliği var ve dolayısıyla o sistem değişikliğine Cumhurbaşkanımız sizlere güvenerek o kararı aldırdı. Herkes konunun bilincinde olmalıdır. Ereğli’den tüm vatandaşlarımızdan, kardeşlerimizden, yöremizden en yüksek seviyede oy bekliyorum çünkü bu normal seçimlerden farklı” ifadelerine yer verdi.

Çolakoğlu, “Hedefimiz 5 milletvekili”
2. sıra Milletvekili Adayı Ahmet Çolakoğlu ise “Bizler AK Parti olarak bu davaya gönül verdik, baş koyduk, ‘ Durmak yok yola devam ‘ diyeceğiz. İşimiz hizmet, gücümüz millet. Kutlu yürüyüşe devam ama asıl hedefimiz Cumhurbaşkanımızın yüzünü yere eğdirmemek. Hedefimiz 5 milletvekilini Zonguldak’tan Ankara’ya göndermek.” sözleri ile konuştu.

Uçar “Aynaya bakmanızı rica ediyorum”
3. sıra Milletvekili Adayı Hamdi Uçar da adaylar arasında bölge ayrımı yapılmaması gerektiğini savunarak; “Bu çıkan tablo şunu gösteriyor; Aynaya bakmanızı rica ediyorum. Biz sizin aynanızız burada. Burada Fatih Bey de Adem Bey de olabilirdi. O duygularla bize bakmanızı rica ediyorum. Adaylık açıklaması yaptığımda gerçek, samimi duygularımla; O bölge bu bölge diye bir şey yok. Ben Zonguldak’ın milletvekili aday adayıyım dedim. İnşallah seçilirsek Zonguldak’ımızın her bölgesine, her beldesine, her köyüne hep birlikte gitmeye hizmet vermeye çalışacağız ”

Arıman “Ereğli ve Alaplı gerçekten çok önemli”
4’üncü sıra Milletvekili Adayı Züleyha Arıman, aday gösterilmesinden duyduğu memnuniyeti belirtti ve “Cumhurbaşkanımızın teveccühüne çok teşekkür ediyorum. Ereğli bizim için gerçekten çok önemli. Ereğli’ye Alaplı’ya sık sık geliyorum, gelmeye de devam edeceğiz. Biz de buranın milletvekiliyiz, inşallah bundan sonra da böyle devam edecek.

Onuk “Ereğlimiz için güzel şeyler olacak”
5’inci sıra adayı Burhan Onuk da konuşmasının başında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “gençlere siyasette yer vermek ustalığın şiarındandır” sözünü hatırlattı ve “bizler bu doğrultuda Zonguldak’ta 5’inci sıradan aday olarak yazıldık. Cumhurbaşkanımızla ve onun açtığı bu yolda ilerlemekten büyük onur ve gurur duyuyoruz. İnşallah önümüzdeki 30 günlük süreçte çalışmalarımıza daha da ivme kazandıracak ve seçimde İlimizde 5 milletvekilini de almak için canla başla mücadele edeceğiz. İnşallah bundan sonra da Ereğli’miz ve Zonguldak’ımız için güzel şeyler olur. Zonguldak’ta başarıya ulaşacağımıza da ben eminim” dedi.
Konuşmaların ardından ise gazetecilerin soruları yanıtlandı.

Tosun “Ereğli’den yok, genel merkezin kararı”
Bir gazetecinin Ereğli ve Alaplı bölgesini temsil edecek bir aday gösterilmemesinin nedenini sorması üzerine ise İl Başkanı Zeki Tosun; “Her vekilimiz Zonguldak’a hizmet edecek. Bu adayların hepsi Zonguldak vekilidir. Bunların hepsi Ereğli olsun Alaplı olsun, diğer ilçelere de hizmet edecekler. Yani burada bölgeleri ayırmamızın bir anlamı yok. Bunun bir maksadı da yok. Geçen dönem vardı Ereğli’den bu dönem yok. Bu genel merkezin aldığı bir karardır. Bunu daha fazla şey yapmamıza gerek yok” cevabını verdi.

Türkmen “Ne olur bunu dillendirmeyelim”
Soru üzerine tekrar söz alan Türkmen ise; “Ereğli’nin milletvekili adayı yok, Polat Türkmen Ereğli’nin milletvekili adayı, bitti. Biz hepimiz Ereğli’nin milletvekiliyiz. Ne olur bunu böyle hiç dillendirmeyelim, ayrılık da değil birleşmede hayır vardır. Biz hepimiz Ereğliliyiz, Alaplılıyız, Çaycumalılıyız, Kilimliliyiz.”şeklinde konuştu.
Toplantıda Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, parti yöneticileri, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partili hazır bulundu.

 

Yorumlar
 • Yavuz yılmaz
  27 Mayıs 2018 Pazar 03:45

  Cumhurbaşkanlığında Erdoğana oy verir vatandaş lakin milletvekilliğinde akp ye en fazla 3 milletvekili şimdiden buraya yazıyorum not olarak...

 • ereğlili
  24 Mayıs 2018 Perşembe 01:07

  alırsınız havayı insallah türkmen nasıl oy isteyecek ereğliden özellikle subaşından ne söz vermişdin aydınlar köyü kahvesinde sen unuttun ama seçmen unutmaz sene 2001dekişeçimlersde sana subaşında kocaman dana kestiler adamlar yahu avucunuzu yakalayın bahanelerhazır çalmadık kapı bırakmayacaklarmış yesinler yalanlarzı hayvan terliyemiyorartık

 • ereğlili
  23 Mayıs 2018 Çarşamba 12:56

  Ereğli halkı da 24 haziranda dillendirmeyecek Polat bey...

 • vatandaş
  23 Mayıs 2018 Çarşamba 09:05

  seçim bitene kdar eregliliyim dersiniz siz artık çözdü bu vatandaşşşş

 • Hilmi çuhan
  23 Mayıs 2018 Çarşamba 00:08

  Bu Ereğli ve Alaplı mıza hakarettir.zonguldak ilinin en fazla seçmenine sahip bu iki ilçemizi yok saymaktır.

 • asimcakir
  22 Mayıs 2018 Salı 22:34

  5 VEKIL OLACAKMIS TURKMEN EFENDI SOYLEMIS 24 HAZIRANDA AVUC NASIL YALANIR GORECEKSINIZ.EREGLI VE ALAPLIYI YOK SAYMAK KOLAY OLMAYACAK EFENDILER

 • Yalçın başol
  22 Mayıs 2018 Salı 22:17

  Hata sizde değilki Ereğli halkında nasıl olsa her seçimde kim olursa olsun kuzu kuzu gidip oy veriyoruz