Av. Musa Yurtseven'den aşevine kumanya desteği!

27 Nisan 2020 Pazartesi 17:00

Av. Musa Yurtseven'den aşevine kumanya desteği!

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi aileler için açılan aşevine kumanya desteği devam ediyor. Avukat Musa Yurtseven de aşevine kumanya yardımında bulunarak katkı sağladı.

 Kdz. Ereğli Belediyesi’nin ihtiyaç sahibi ailelere sıcak yemek hizmeti ve gıda kolisi yardımları artarak devam ediyor. Sn. Avukat Musa Yurtseven’de aşevine önemli miktarda kumanya desteğinde bulunarak katkı sağladı.
Posbıyık’tan teşekkür
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, aşevine desteğin giderek arttığını ifade ederek şu sözlere yer verdi:”Ramazan ayının başlaması ile birlikte destek oluğumuz vatandaşlarımızın sayısı daha da çoğaldı. Aşevinde çalışmalarımız devam ediyor. Bu çalışmaları yaparken hayırsever Ereğli halkı da bize destek oluyor. Avukat Musa Yurtseven’e de yaptığı önemli katkıdan dolayı Ereğli halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.
Avukat Yurtseven de bu sıkıntılı süreçte ve Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere bir nebze olsun katkıda bulunmak istediğini ifade etti.

Etiketler:

Kdz Ereğli , Ereğli haber , Zonguldak , KDZ.EREĞLİ BELEDİYESİ , AV. MUSA YURTSEVEN.AVUKAT , EREĞLİ ÇARŞI MERKEZ , KUMANYA DESTEĞİ , YARDIM

Yorumlar

Ereğli Belediyesi’nden beldelere maske desteği!

27 Nisan 2020 Pazartesi 16:56

Ereğli Belediyesi’nden beldelere maske desteği!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın talimatıyla Ormanlı, Gülüç ve Kandilli Beldelerine 10 bin 500 maske desteğinde bulundu. Maskeler 3 beldedeki 13 muhtarlığa teslim edildi.

 

Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında maske üreterek halka dağıtan Kdz. Ereğli Belediyesi, 31 mahalle ve 93 köyün ardından Ormanlı, Gülüç ve Kandilli Beldelerine de maske desteğinde bulundu.

Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın talimatıyla 10 bin 500 maske Ormanlı, Gülüç ve Kandilli beldelerinde halka dağıtılmak üzere 13 muhtarlığa teslim edildi. Cumhuriyet Halk Evi’nde Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Bulak ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Muhammet Ali Ateş tarafından teslim edilen maskeleri alan belde muhtarları, korona virüsle mücadele sürecinde destekleri nedeniyle Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a teşekkürlerini bildirdiler.

Başkan Yardımcısı Atilla Bulak, hazırlanan çantaların içerisinde maske ile birlikte Ramazan İmsakiyesi ve Başkan Posbıyık’ın mektubunun yer aldığını belirterek “Başkanımız Halil Posbıyık, siz muhtarlarımıza ve tüm belde halkına selam ve sevgilerini ilettiler. İnşallah bu zorlu günleri birlikte aşacağız” dedi.
Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç da, salgınla mücadele döneminde Kdz. Ereğli Belediyesi’nin halka verdiği destekler ve katkılar için Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a teşekkür etti.

Etiketler:

Kdz Ereğli , Ereğli haber , Zonguldak , MASKE DESTEĞİ , EREĞLİ BELEDİYESİ , GÜLÜÇ , ORMANLI

Yorumlar

Ereğli Belediyesi kentte ki dereleri temizliyor

27 Nisan 2020 Pazartesi 16:54

 Ereğli Belediyesi kentte ki dereleri temizliyor

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından kentin bütün derelerinin temizliği yapılıyor.

 Kdz. Ereğli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü kentin bütün derelerinin temizliğini yapıyor. Ekipler, çalışmaya kent merkezinden geçen Pençes deresi ile başladı. Kavaklık ve Kepez bölgesinden geçen Kabasal deresinin temizliğine devam ediliyor. Bu bölgedeki temizlik çalışmalarının tamamlanmasının ardından sırada Çavdarlı ve Kışla derelerinin temizliği devam edecek.

Etiketler:

Kdz Ereğli , Ereğli haber , Zonguldak , Kdz. Ereğli Belediyesi

Yorumlar
  • Baba asim
    29 Nisan 2020 Çarşamba 23:45

    Tesekkurler baskan temizligi Allah da sever trafigide bi ayarlasan guzel olur

Sosyal mesafeye uyduklarını söylediler!

27 Nisan 2020 Pazartesi 16:25

Sosyal mesafeye uyduklarını söylediler!

Devrekli vatandaşlar sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesinin ardından ilçe merkezine akın ettiler.

 Zonguldak’ın Devrek İlçesinde korona virüs tedbirleri kapsamında hayata geçirilen 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesinin ardından vatandaşlar cadde ve sokaklara akın ettiler. 
Özellikle bankalar ve Pazar alanlarında yoğunluk oluşturan Devrekliler, Ramazan ayı nedeniyle ihtiyaçlarını temin etmek için çıktıklarını ve alışverişlerde sosyal mesafe kurallarına uyduklarını ifade ettiler. 

Etiketler:

Kdz Ereğli , Ereğli haber , Zonguldak , Devrek , sokağa çıkma yasağı , sokak , yasak

Yorumlar

Suda boğularak öldü...

27 Nisan 2020 Pazartesi 15:52

Suda boğularak öldü...

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde otladığı sırada ırmağa düşen inek sulara kapılması sonucu telef oldu.

 Otlandığı sırada Filyos Irmağına düşen inek suyun akıntısı ile birlikte sürüklenmeye başladı. Vatandaşların fark ettiği inek bir müddet sürüklendikten sonra telef suda boğularak telef oldu. 

Etiketler:

Kdz Ereğli , Ereğli haber , Zonguldak , FİLYOS , İNEK , SU , DERE , TELEF

Yorumlar