Ankara Cumhuriyet Başsavcısı nişanlandı

27 Temmuz 2020 Pazartesi 09:26

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı nişanlandı

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman ile Inşaat Mühendisi Ayça Dursun nişanlandı.

Zonguldaklı olan Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman ile Çaycumalı İnşaat Mühendisi Ayça Dursun, aile arasında gerçekleşen nişan töreni ile evlilik yolunda ilk adımı attı. Görkemli şekilde geçen nişan töreni kız tarafının Çaycuma'da ki evlerinde gerçekleşti. Nişan yüzüklerini çiftin amcaları birlikte kesti.

Etiketler:

zonguldak , kdzereğli , kdzereğli haber , yüksel kocaman ,

Yorumlar
  • Muhterem
    28 Temmuz 2020 Salı 20:42

    Allah mes'ut bahtiyar eylesi hayırlı uğurlu olsun Allah mutlulukları bir ömür boyu daim olsun

Yeşim ile Fatih dünya evine giriyor

24 Temmuz 2020 Cuma 19:39

Yeşim ile Fatih dünya evine giriyor

İz Medya Prodüksiyon Sahibi ve ATV - ahaber Muhabiri Yeşim Özdoğan hayatını Fatih Çakır ile birleştiriyor.

Ereğli Haber- İz Medya Prodüksiyon Sahibi ve ATV - ahaber Muhabiri Yeşim Özdoğan hayatını Fatih Çakır ile 25 Temmuz 2020 Cumartesi Günü (yarın) Saat: 19.00'da Zonguldak Manolya Park'ta düzenlenecek nikah töreni ile birleştirecek. Yaşar Dinçer ve Mehmet Özdoğan’ın kızları Yeşim ile Aysel Hayriye ve Adil Çakır’ın oğulları Fatih Çakır, gerçekleştirecekleri nikah merasimine tüm sevdiklerini davet etti.
İz Medya Prodüksiyon ve Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak Yeşim ile Fatih çiftini tebrik ediyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Yorumlar

Posbıyık, kurban bağışını LÖSEV'e yaptı

24 Temmuz 2020 Cuma 18:06

Posbıyık, kurban bağışını LÖSEV'e yaptı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Halil Posbıyık ailesiyle birlikte bu yılki Kurban bağışını LÖSEV’e yaptı. Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Zonguldak İl Temsilci Yardımcısı Dilek Çimenoğlu, Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı makamında ziyaret etti. Başkan Posbıyık, ailesiyle birlikte bu yılki Kurban bağışını LÖSEV’e yaptı.

LÖSEV’in çalışmalarını takdirle karşıladığını belirten Başkan Posbıyık; “Kdz. Ereğli’de maalesef üzülerek söylüyorum ki lösemi vakaları artmaya başladı. Bölgemizde LÖSEV gerçekten büyük bir fedakarlıkla çalışıyor, adeta çırpınıyorlar. Lösemi’ye yakalanan çocukların sağlığına kavuşması için hep beraber maddi, manevi LÖSEV’e destek vermemiz gerektiğine inanıyorum. Bu nedenle ben, eşim, kızım, oğlum, damadım hepimiz Kurban bağışlarımızı LÖSEV’e yapıyoruz. Hemşehrilerimize de çağrıda bulunuyorum. LÖSEV’i ayakta tutmamız lazım, lösemiye yakalananlara yardım etmemiz lazım. Bu çağrıma kulak verin lütfen” dedi.
Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Zonguldak İl Temsilci Yardımcısı Dilek Çimenoğlu da Posbıyık ailesine teşekkür ederek, “Başkanımıza ve ailesine çok teşekkür ediyoruz. Hem bireysel hem belediye olarak hep yanımızda oldular. Katkılarınız inşallah çocuklarımıza şifa olacak” diye konuştu.

Yorumlar

Başkan Demirtaş kurbanını Türk Kızılay'ına bağışladı

24 Temmuz 2020 Cuma 18:00

Başkan Demirtaş kurbanını Türk Kızılay'ına bağışladı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş bu yıl kurban bağışını Türk Kızılay Derneği Kdz. Ereğli Şubesi’ne yaptı.

Türk Kızılay Derneği Kdz. Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer ile Genel Sekreter Kenan Yılmaz Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş’ı makamında ziyaret etti. Başkan Demirtaş ziyarette Türk Kızılay’ına kurban bağışında bulundu. Kızılay’ın gerek yurt dışında ve gerekse yurt dışında büyük işler başardığını ve Türk Kızılay’ı ile gurur duyduklarını belirten Demirtaş, Kdz. Ereğli Kızılay Derneği yönetimine de çalışmalarında başarılar diledi.
Türk Kızılay Derneği Kdz.Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer’de Başkan Demirtaş’a anlamlı bağışından dolayı teşekkür ederek, Türk Kızılay’ı olarak nerede bir ihtiyaç sahibi varsa yanında olmayı sürdüreceklerini söyledi.

Yorumlar

Çınar 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutladı

24 Temmuz 2020 Cuma 16:29

Çınar 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutladı

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Karadeniz Ereğli Başkanı Abdülkadir Çınar 24 Temmuz basından sansürün kaldırılışı ve basın bayramı nedeniyle yazılı bir açıklama yaparak tüm gazetecilerin basın bayramını kutladı.

Başkan Abdülkadir Çınar yayınladığı mesajda şu görüşlere yer verdi; “Her yıl 24 Temmuz’da Basında Sansürün kaldırılması nedeniyle kutlanmakta olan Basın Bayramının 112. yıl dönümüne gelmiş bulunmaktayız. 1876 yılında alınan bir kararla gazetelerin basılmadan önce sansür memurları tarafından kontrol edilmesinin, 24 Temmuz 1908 tarihinde 2. Meşrutiyetin ilan edilmesiyle sona ermesi ve böylelikle basının toplum menfaatlerini gözeterek özgürce çalışmasını engelleyen ve temel işlevlerinden uzak kalmasına sebep olan sansürün kaldırılması nedeniyle Gazeteciler Cemiyeti tarafından 1950 yılında alınan bir kararla her yıl 24 Temmuz’un Basın Bayramı olarak kutlanması, kamu görevini türlü zorluklara rağmen yerine getirmeye çalışan basın mensuplarımız için motive edici bir güç olmakla birlikte, demokrasinin vazgeçilmezi olan iletişim ve düşünce özgürlüğünün her şeye rağmen işlediğinin de göstergesi olmuştur. Bu vesileyle, basın ve yayın kuruluşlarında görev yapan tüm çalışanların “24 Temmuz Basın Bayramını”, şahsım, dernek üyelerimiz ve şube personelimiz adına kutlarken, meslektaşlarınızdan ebediyete intikal edenleri de rahmetle anar, çalışmalarınızda başarılar dileriz.”

Etiketler:

zonguldak , kdzereğli , kdzereğli haber , MÜSAİD , Abulkadir Çınar ,

Yorumlar