Ali Toprak hakkında çıkan haberlere yanıt verdi…

29 Ekim 2017 Pazar 00:20

Ali Toprak hakkında çıkan haberlere yanıt verdi…

Milliyetçi Hareket Partisi’nde uzun yıllardır çeşitli kademelerde görev yapan Ali Toprak, yeni kurulan partiye geçeceği yönünde bazı gazetelerde çıkan haberlere yanıt verdi.

Basında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade eden Toprak “Hakkımızda bazı basın organlarında bilgimiz dışında yayınlar yapıldı. Biz kesinlikle öyle bir şey düşünmüyoruz. 17-18 yıldır MHP Kdz. Ereğli ilçe teşkilatlarında görev almış birisi olarak öyle bir şey düşünmüyorum. Bunlar bazı basın organlarında çıktı, olsun bir şey demedim. Bu gün bu açıklamayı yapmak durumunda kaldım” dedi. Toprak yeni kurulan partinin kuruluş aşamasında bazı toplantılarına katıldığı yönündeki iddialarında doğru olmadığını belirtti.

Toprak ayrıca MHP’den ayrılıp yeni kurulan partiye gidecek olanlara da “Bizim davamızda rahmetli Başbuğumuzun da söylediği gibi ‘Ülkücülerin partisi MHP’dir” diyerek MHP’yi adres gösterdi.

Yorumlar

Ereğli'nin il olması için toplandılar...

26 Ekim 2017 Perşembe 13:29

Ereğli'nin il olması için toplandılar...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası öncülüğünde, Kdz. Ereğli’nin il olması için siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının katılımı ile toplantı düzenlendi.

Gülüç Büyük Anadolu Otel’de Şoförler Odası’nın organizasyonuyla gerçekleştirilen toplantıya Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın, CHP İlçe Başkanı Şerif Sertan Ocakcı, MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, Saadet Partisi İlçe Başkanı Musa Kumaş, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Turabi Çelik, DSP İlçe Başkanı Mustafa Timur, Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanı Metin Ercan, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Karadeniz Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Cevdet Civelek, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin Ereğli’nin il olması konusunda görüşlerini paylaşmak için bu toplantıyı gerçekleştirdiklerini söyledi. Toplantının açılış konuşmasını yapan Civelek “Zonguldak bünyesinden iki il çıkarmıştır. Bartın, Karabük illeri. Bizim ilçemiz onlardan daha önce il olmayı hak etmesine rağmen, geçmişte ilçemize sahip çıkan olmadığından il olamadık. İlçemizin tüm demokratik kitle örgütleri, dernekleri, vakıfları, iktidarı, muhalefetiyle hep birlikte ilçemize sahip çıkarak il olabilmesi için çalışma başlatmak gereği duyduk. Toplantımızda il olma konusunda fikirlerimizi anlatmaya, yol haritasını çizmeye başlayacağız” dedi.
“Tavrımızı koymak için toplandık”
Siyasi parti ayrımı yapılmadan birlikte Ereğli’ye ne katılabileceğini düşünmek gerekliliğini vurgulayan MHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, Zonguldak’ın büyükşehir veya Bütünşehir olmasına karşı olmadıklarını açıkladıklarını söyledi. Demirtürk konuşmasında şu görüşlere yer verdi; “Ancak bizi de Zonguldak’a bağlayıp mahkum etmemeleri gerektiğini düşünüyoruz. Zonguldak’ın 109 bin nüfusu var, Ereğli’nin 116 bin nüfusu var. Ereğli’yi Zonguldak’a bağladığınız zaman merkez belediye adında dokuzuncu bir belediye kuruluyor Zonguldak’ta. Ereğli’nin su gelirleri, emlak gelirleri, itfaiyesi Zonguldak’a gidiyor. İşleyişi Zonguldak sağlıyor. Bu Zonguldak’takilerin işine gelebilir ama ben aynı zamanda bir STK üyesiyim. Bu benim işime gelmiyor. Zonguldak bütünşehir olduğu zaman Alaplı hariç diğer belediyeler kapatılıyor. Biz buna karşı olduğumuzu, böyle bir gelişme olacaksa Ereğli’nin il yapılması, beldelerin de ilçe yapılmasından yana tavrımızı koymak için toplandık.” şeklinde konuştu.
“Ereğli ve Alaplı için felaket”
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Zonguldak’ın büyükşehir veya bütünşehir olması halinde bunun hem Ereğli, hem Alaplı açısından felaket olacağını belirtti. Tekin konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Emlak, su, temizlik, imarla ilgili her şey Zonguldak Belediyesi’ne gidecek. Alaplı’nın, Ereğli’nin köyleri Zonguldak’ın mahallesi olacak. Bu bölgemiz için felakettir. Zonguldak coğrafi olarak da bu yapıyı kaldıracak durumda değildir. Zonguldak belediyesi kendisine yetmiyor ki, Ereğli’nin, Alaplı’nın köylerine nasıl hizmet verecek. Zonguldak bütünşehir olduğunda Ereğli il olursa önceliğimiz budur. Ben Zonguldak’ın büyükşehir olmasına da karşıyım.”
“Koltuk sevdamız yok”
Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş ise koltuk sevdalarının olmadığını, tek çıkarlarının Ereğli’ye nasıl hizmet sunabilecekleri olduğunu ifade etti. Demirtaş, “Bakıyorum toplantıya ön ayak olan arkadaşlar burada yok” diyerek iktidar partisi temsilcilerini eleştirdi. Demirtaş, katılımın daha fazla olması gerektiğini savunarak, “En fazla mağdur olan kesim köylerimiz olacak. 2009 senesinde ben meclis üyesi iken Aydın Başkanın Başkanlığı döneminde İç İşleri Bakanlığı müfettişinin raporu vardı. Gülüç’ün ilçe, Ereğli’nin il olması uygundur raporu. O raporu benden Hikmet Tezel istedi. “Bu raporu açıklayacağım, müsaade eder misin?” dedi, bende “tabi ki” dedim. Bu rapor Gülüç ve Ereğli sahası gezilerek verilmiştir. Gündeme yeniden getirilmelidir. Ereğli il olmalıdır” dedi.

Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın, siyasetin bir yana bırakıldığında, Ereğli’nin yaşayanı olduklarını savunarak şunları söyledi: “Ereğli’de ekonomik durumu basın takip ediyor. Ereğli’nin Zonguldak’ın ekonomisi ortada. Fayda ve yarara baktığınızda, Düz mantıkla, bölge ekonomisinin yüzde 30-35 küçüleceğini görüyoruz. Belki yıllar sonra yarar sağlayabilir, bunu bilemiyoruz. Bununla ilgili veri yok. Bütünşehir uygulaması duymadık ama büyükşehir uygulamalarında yaşanan sıkıntılar ortada.”

“Mevzu siyaset değil, Ereğli”
CHP Ereğli İlçe Başkanı Şerif Sertan Ocakcı, Zonguldak’ın bütünşehir olmasının siyasi amaçlı olduğunu söyleyerek; “İktidar beldeleri yok edip, köyleri aynı oy ortamına çekip, alamadığı beldeleri almak istiyor. Biz diyoruz ki, siyasi amacı bir tarafa koyun, Ereğli elden gidiyor. Ortaya öyle bir manzara konuluyor ki, yavaş yavaş Ereğli’nin bitmesi anlamına geliyor. Beldeler kapanıyor, Ereğli belde haline geliyor. Zonguldak’ı bütünşehir yapıp Zonguldak’ı kalkındıracaklarmış, bunların hepsi yalan, hepsi hikaye. Önemli olan şu, ne kadar belde alabiliriz, ne kadar oy alabiliriz. Önemli olan belli bir seviyeye gelmiş Ereğli’nin aşağıya inmesi. Bir sıkıntımız daha var. Ekonomi bizde, lokomotif biziz, güç bizde, biz belde olacağız, Zonguldak bütünşehir olacak. Öyle yağma yok. Biz diyoruz ki, Ereğli il olsun, kendi yağında kavrulsun. TTK’nın Ereğli’nin bir birleşimi var. Bir tarafın zararı, bir tarafın karı var. Erdemir’le biz Zonguldak’a bakıyoruz, vergimizle Zonguldak7a bakıyoruz. Bir an önce Ereğli’nin çıkarı için tek bir cümle söylememiz gerekiyor. Burada menfaat, mevzu, siyaset değil, mevzu Karadeniz Ereğli.”
Konuşmaların ardından toplantıya katılanlar iktidar partisi yetkililerinin toplantıya katılmamasına yönelik eleştirilerde de bulundu. Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Cevdet Civelek, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri toplantıya katılmayanların bir daha ki toplantıya davet edilmesi görüşünde birleşerek, toplantı sona erdi.

Etiketler:

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin , Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş , Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın , CHP İlçe Başkanı Şerif Sertan Ocakcı , MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtürk , Saadet Partisi İlçe Başkanı Musa Kumaş , Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Turabi Çelik , DSP İlçe Başkanı Mustafa Timur , Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanı Metin Ercan ,

Yorumlar

MHP'den Ereğli ve Alaplı'ya tarihi çarptı...

22 Ekim 2017 Pazar 18:46

Ereğli Haber

MHP'den Ereğli ve Alaplı'ya tarihi çarptı...

Milliyetçi Hareket Partisi Kdz. Ereğli ilçe Başkanı Rahman Demirtürk, Zonguldak'ın Büyükşehir ya da Bütün şehir olmasına tümden karşı olmadıklarını ancak Ereğli’nin il yapılması gerektiğini söyledi.

MHP Kdz. Ereğli ilçe Başkanı Rahman Demirtürk, parti binasında basın toplantısı düzenledi. Demirtürk gazetecilere yaptığı açıklamada Zonguldak’ın Büyükşehir ve ya Bütün Şehir yapılmadan önce Ereğli’nin il yapılması gerektiğini dile getirdi.

Ereğli’nin il yapılması için Ereğli ve Alaplı ilçe ve belde belediye başkanlarının yanı sıra esnaf ve ticaret odaları, dernekler, muhtarlar ve siyasi parti ilçe başkanlarının bir araya gelmeleri çağrısında bulunan Demirtürk, "Milliyetçi Hareket Partisi Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı olarak son yapılan kongremizin ardından arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Bildiğiniz üzere parti teşkilatımızın binasını partimize yakışır şekilde yaptık. Gerek parti içi ve gerekse Ereğli’miz ile alakalı çalışmalarımız devam ediyor. Bundan sonra sizlerle Ereğli’mizin gündemine ilişkin konuları değerlendirmek üzere zaman zaman bir araya gelmeyi arzu ediyoruz. Bu gün de sizlerle bir araya gelmemizin nedeni son zamanlarda gündemde olan Zonguldak’ın büyükşehir yada bütün şehir yapılması konusudur. Aldığımız bilgilere göre Zonguldak’ın büyükşehir yada bütün şehir yapılmasına ilişkin çalışmalar Ankara’da yapılmaktadır. Bizler MHP Kdz. Ereğli ilçe teşkilatı olarak Zonguldak’ın büyükşehir yada bütün şehir yapılmasına tümden karşı değiliz. Bizim önerimiz eğer Zonguldak Büyükşehir yada bütün şehir yapılacaksa Ereğli’nin il yapılması, Alaplı ile birlikte diğer beldelerimizin de ilçe yapılmasıdır. Zonguldak coğrafi açıdan gerçekten zor bir bölge. Bu gün bile Zonguldak merkezden Ereğli ve Alaplı ilçelerimize belli hizmetlerin getirilmesi gecikmekte iken Zonguldak’ın büyükşehir yapılması durumunda daha da fazla gecikmeler yaşanacaktır. Ereğli ve Alaplı ilçelerimizin merkez, belde ve köyleri ile birlikte toplam nüfusu yaklaşık 250 bindir. Ayrıca Ereğli sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda şu anda bile 10’larca ilden daha ileri düzeydedir. Biz MHP Kdz. Ereğli ilçe teşkilatı olarak diyoruz ki; Ereğli il yapılsın ondan sonra Zonguldak büyük şehir olsun. Ereğli’nin il yapılması ile ilgili olarak siyasi ikballeri bir kenara bırakıp hem Ereğli hem de Alaplı’nın menfaatleri doğrultusunda birlikte hareket edilmelidir. Bu konuda başta Ereğli, Alaplı ilçe ve beldelerinde görev yapan belediye başkanları, esnaf ve ticaret odaları, derneklerimiz, sendikalarımız, muhtarlarımız ve siz değerli basınımıza büyük görev düşmektedir. Ereğli ve Alaplı’nın ortak hareket kabiliyeti geliştirdiği noktada Ankara’nın da haklı taleplerimize kayıtsız kalmayacağını düşünmekteyiz. Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak Ereğli ve Alaplı’nın ortak menfaati olan Ereğli’nin il yapılması konusunda taşın altına elimizi değil gövdemizi koymaya hazırız. Herkesi de Ereğli’nin il yapılması noktasında ki çalışmalara katkı sunmaya davet ediyoruz" dedi.


Demirtürk basın toplantısında yeni binalarının partilerine yakışır şekilde yapıldığını belirterek bundan sonra zaman zaman basın mensupları ile bir araya gelip gündemi değerlendireceklerini vurguladı.

Yorumlar

BBP kurultaya hazırlanıyor…

16 Ekim 2017 Pazartesi 14:25

Ereğli Haber

BBP kurultaya hazırlanıyor…

Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Tolga Aral Kdz Ereğli İlçe binasında Zonguldak teşkilat mensupları ile bir araya geldi.

Büyük Birlik Partisi 22 Ekim Pazar 2017 günü Ankara Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda 10. Olağan Büyük Kurultayını gerçekleştirecek.
Genel Merkezi temsilen MKYK üyesi Tolga Aral’ın katılımıyla Büyük Birlik Partisi Zonguldak Teşkilatı Kurultaya hazırlık kapsamında Ereğli ilçe binasında bir araya geldi.
Toplantıda Kdz Ereğli İlçe Başkanı Turabi Çelik yaptığı faaliyetler hakkında bilgi vererek, önümüzdeki hafta yapacağımız yoğun çalışma ile kurultaya iyi bir sayı ile katılacaklarını belirtti.
Zonguldak İl Başkanı Taner Yıldırım ise Ereğli, Alaplı, Çaycuma, Devrek, kilimli, Kozlu, Gökçebey ilçelerimiz ve Zonguldak il merkezinden yapacakları çalışmalarla kurultaya çok güçlü gelen il teşkilatlarının arasında olacağını belirtti.
BBP MKYK üyesi Tolga Aral da konuşmasında bu kurultayda parti tabanı, delegeler ve yöneticilerin bir araya gelerek Türkiye'ye ve Türk İslam coğrafyasına "birlik" mesajı vereceğini ifade etti.

Aral, 16 Nisan'daki referandumun ardından getirilen cumhurbaşkanlığı sistemi şartlarının 2019'daki seçimlerde geçerli olacağını anımsatarak, buna göre parti kadrolarını şekillendireceklerini dile getirdi.

BBP'nin, çeyrek asırlık bir siyasi parti olduğuna dikkati çeken Tolga Aral, partinin güçlü bir potansiyelinin bulunduğunu ve Türkiye'de aldığı oyun da üzerinde büyük bir etki alanına sahip olduğuna işaret etti. 16 Nisan referandumu için partinin kullanacağı oyun renginin de herkesçe merakla beklendiğini anlatan Aral, BBP'nin bu seçimde "Evet" kullanma kararının, sonuca etki oluşturduğunu ifade etti.

Aral, 2019'daki yerel, cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçiminde de BBP'nin sonuca etki edecek siyasi partilerden olacağını belirtti.
Aral, şunları söyledi: "BBP'nin sadece Türkiye için değil, Türk İslam coğrafyası için en önemli siyasi partilerin başında geldiğinin bilincindeyiz. Bizler sadece Türkiye için değil Türk İslam coğrafyasındaki bütün kardeşlerimizin sorumluluğunu, hatta dünyadaki bütün mazlumların sorumluluğunu omuzlarımızda hissederek siyaset yapma gayreti içerisindeyiz. Bütün mazlumların sesi ve soluğu olma gayretiyle siyaset yapıyoruz. Bu yönde büyük bir çaba harcıyoruz. Onun için de yükümüzün ağır, yolumuzun çetin olduğunu biliyoruz."

"Büyük Türkiye için Büyük Birlik" temasıyla kurultayın gerçekleştirileceğine dikkati çeken Aral, BBP'nin Türkiye siyasetindeki belirleyici rolü, BBP'ye ve kadrolarına olan ihtiyacı, bu sloganın ifade ettiğini söyledi.

"16 Nisan referandumundaki 'Evet' kararımız ve sonraki süreçteki BBP'nin duruşu, gerçekten tabanımız başta olmak üzere sağ seçmende büyük bir heyecan yarattı." diyen Destici, bu heyecan dalgasının da yeni bir ümide, il kurultaylarında coşkuya dönüştüğünün altını çizdi.

Ankara ve İstanbul il kurultaylarında bunun net bir şekilde görüldüğünü dile getiren Aral, bu kurultaylardaki coşku ve heyecanın yüksekliğinin kendilerine büyük bir ümit verdiğini kaydetti.

Tolga Aral, "İnşallah Zonguldak teşkilatımızın da yoğun katılımıyla bu heyecan ve coşkuyu da 22 Ekim Pazar günü Ankara'da da göreceğiz. Ankara'daki büyük kurultayımızda da bunu taçlandıracağız." dedi.

Yorumlar

MHP'li Kibar'dan iddialara yanıt gecikmedi

12 Ekim 2017 Perşembe 14:24

Ereğli Haber

MHP'li Kibar'dan iddialara yanıt gecikmedi

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediyesi’nin MHP’li meclis üyesi Cemil Kibar, hakkında ortaya atılan iddialara yanıt verdi.

MHP Gülüç Belediyesi Meclis Üyesi Cemil Kibar, AK Parti Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz’ın bir yerel gazeteye verdiği demeçte hakkında ortaya attığı ‘çektiği krediye belediye başkanının kefil olduğu, bir büfenin ruhsatsız olarak kendisine verildiği ve ruhsatsız olduğu’ yönündeki iddialara yanıt verdi.

"Benim yada ailemin büfesi yok"
Hakkında orya atılan iddiaların yalan ve iftiraya dayalı olduğunu belirten Kibar, bu iddiaları ıspat edemeyenleri müfteri ilan ettiğini söyledi. Kibar açıklamasında “Kendisini bilen bir insanın bu şekilde yalan, yanlışlarla iftira atmasını hafızam almıyor. Benim Gülüç’te ne bir büfem var, nede Atalay’daki büfe ile resmi vede gayri resmi bir ilişkim var. Sadece o büfe sahibine insanlık namına zaman zaman yardımcı oluyorum. Ve ben ticaretim gereği gıda toptancısıyım, haftada bir bu bakkal arkadaşımıza diğer yerlere verdiğimiz gibi gıda maddeleri veriyorum. Bu büfenin İsmail Yılmaz’ın dediği gibi şahsım yada ailemle bir ilgisi yoktur. Bunu ispat edemeyenler müfteridir.

"Ben yada ailem kredi kullanmadı"

Kredi olayına gelince; hiçbir bankadan ne benim, ne ailemin nede oğlumun böyle bir kredi meselesi yoktur. Olmadığı gibi sayın belediye başkanıyla da uzaktan yakından en ufak bir ilgisi yoktur. İlgisi olmadığına göre imzası zaten yoktur. Bir insanın bu kadar çirkef, yalan, yanlış ve iftira atmasına anlam veremiyorum. İsmail Yılmaz’ın bu iftiralarının arkasından olsa olsa kuyruk acısı vardır. Her zamanki gibi yine tekrar ediyorum; Gülüç’e hizmet eden kim olursa olsun yanındayım. Meclis toplantısında da aynısını söyledim; “Sayın Gökhan Başkan ben belediye başkanı olsaydım bu hizmetleri yapacaktım, sizin yapmanızda beni onurlandırmıştır. Gururlandırmıştır, her zaman doğru kararların, hizmetlerin yanındayım” dedi.

"Seçim kaybetmeyi hırs ve kine dönüştürmemek lazım"
Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada yapılan hizmetlere muhalefet etmeyeceğini belirten Kibar, ayrı partilerde olsalar da güzel çalışmalar yapan Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’a desteğinin süreceğini anlattı. Kibar açıklamasını şu sözlerle sürdürdü; “Hizmete muhalefet olmaz. Kimin 23 Nisan çocukları gibi konuştuğu ve hareket ettiği Gülüç halkı tarafından bilinmektedir. İsmail Yılmaz benim çocuğum yaşında. Bilgisi, kültürü ve tecrübesinin benimle boy ölçüşmesi mümkün değildir. İnsanlar seçime girer, kazanır yada kaybeder. Ama seçim kaybetmeyi bu kadar hırs ve kine dönüştürmemek lazım. Gülüç’te bir yol yapılmamışsa, bir yerde yol bozuksa, kanalizasyonlar sokağa akıyorsa, suyu akmıyorsa, bir yerde bir eksiklik varda belediye yapmıyorsa elbette bunlara muhalefet edilebilir.

"Yalancı ve iftiracıları partinizden temizleyin"

AK Parti yöneticilerine sesleniyorum; böyle çocuklara görev vererek birilerine yalan, yanlış, iftira atarak siyaset yapılmaz. Yalancı ve iftiracı çocukları partinizden temizlemeniz AK Parti’nin menfaati icabıdır. Abiniz olarak size öneriyorum; benim hakkımda İsmail Yılmaz’ın söylemiş olduğu iftiraları ispatlamaması durumunda kendisini müfteri ilan ediyorum. Gülüç halkına da sesleniyorum; bilmek istedikleri her hangi bir şey olursa her zaman olduğu gibi 24 saat kapım açık. Böyle yalanlara inanmamalarını tavsiye ediyorum.
Gülüçlü kardeşlerim benim siyasetim, Gülüç Beldesi’ne hizmet, insanlara hizmet. Beldeme aşık birisiyim. Benim siyasetim hizmetlere muhalefet etmek değil.

"Gülüçümüzün öz evladını destekliyorum"

Yine tekrar ediyorum; Gülüç halkı şunu iyi bilsin Gülüç Beldesi’ne yapılacak hizmetlerin her zaman her şekilde yanındayım. Gökhan Başkanımızın Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanı olması hizmetlerine engel değildir. Gökhan Başkanın yapmış olduğu bu hizmetleri, bir Amerikalı, bir İngiliz, bir İsrailli yapsa öve öve bitiremezler. Gülüç’e bu hizmetleri yapmak için gece gündüz çalışan Gökhan Başkanın hizmetlerini çekememelerini hazmedemiyorum. Nihayet Gökhan Başkan dış uyruklu değil, Gülüç Beldemizin öz evladıdır. Kimseden korkum ve çekincem yoktur. Çocuklardan akıl alacak yaşı da çoktan geçtim. Bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonrada Gökhan Başkanın yapmış olduğu hizmetlerin yanındayım. Gökhan başkanımıza da her konuda yapacağım desteğe de Allah’ın izniyle çocuğum yaşta olan değil İsmail Yılmaz’ın hiç kimsenin engel olmaya gücü yetmeyecektir.”

Yorumlar
 • iftira
  15 Ekim 2017 Pazar 18:39

  iftira atan cehennemde yerini hazırlasın.... yok iftira değil gerçekse bu şekilde insanların hataları siyaset malzemesi yapılmaz var ise delilin mahkemeye verirsin.

 • Zeynep
  14 Ekim 2017 Cumartesi 23:12

  Seni seviyor ve destekliyoruz her zmn yanindayiz

 • Murat
  12 Ekim 2017 Perşembe 22:02

  Cemil başkanım kimne yazarsa yazsın seni bilen biliyor akp nin Ereyli ve guluc yönetimi değişmediği sürece daha çok saldırırlar sağa sola

 • Zeynep
  12 Ekim 2017 Perşembe 22:01

  Meyve veren agac taşlanır sayin baskanim her zaman yanindayiz dediklerinizin arkasındayız gulucumuz sizinle gurur duyuyor

 • MURAT ÖZCAN
  12 Ekim 2017 Perşembe 20:13

  Cemil kibara atılan iftirayı kınıyorum

 • Recep uzuntarla
  12 Ekim 2017 Perşembe 16:06

  Cemil kibar gülüçde yıllardır yardım sever, hastaları ziyaret eden, hoş görülü, oturmasını kalkmasını bilen birine bu yakıştırmaları yapan akp zihniyetini kınıyoruz. . Cemil bey kredi almaz. selamıyla dostları gönderir.

 • yusuf demir
  12 Ekim 2017 Perşembe 15:13

  çamur at izi kalsın mantığı baba,sen rahat ol ereğli halkı herkesi tanıyo..

 • Gülüçlü
  12 Ekim 2017 Perşembe 14:45

  Tebrik ederim çok güzel cevap olmuş