Ahırda dans edip şarkı söylediler, fenomen oldular

28 Mart 2018 Çarşamba 16:10

Ahırda dans edip şarkı söylediler, fenomen oldular

Zonguldak'ın Devrek ilçesinde eşiyle büyükbaş hayvanların arasında şarkı söyleyip, dans eden maden işçisi sosyal medyada fenomen oldu.

Devrek ilçesinde yaşayan maden işçisi Namık Kazkondu, eşi Hatice Kazkondu'ya olan aşkını ilginç bir şekilde paylaştı. Yaklaşık 8 ay önce çekildiği tahmin edilen görüntüler sosyal medyada izlenme rekoru kırdı. Ahırda iş yaparken, eşini dansa davet eden maden işçisi, dans ederken de şarkı söylemeyi ihmal etmedi. Büyükbaş hayvanların şaşkın bakışları arasında dans eden çift, dansın ardından işlerine kaldıkları yerden devam etti.

Yorumlar

Üniversite çevresinde uyuşturucu operasyonu: 7 gözaltı

28 Mart 2018 Çarşamba 16:05

Üniversite çevresinde uyuşturucu operasyonu: 7 gözaltı

Zonguldak'ın Devrek ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 7 kişi gözaltına alındı.

Zonguldak İl Jandarma ve Devrek İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, ilçede uyuşturucu ticareti yaptıkları tespit edilen şüphelilere yönelik operasyon düzenledi. Yapılan teknik ve fiziki takibin ardından şüphelilerin adreslerine yapılan eş zamanlı operasyonda 7 kişi gözaltına alındı. Üniversite ve çevrelerinde uyuşturucu sattıkları iddia edilen şüphelilerin üzerilerinde ve evlerinde yapılan aramada ruhsatsız tabanca, av tüfeği ve bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi. Şüphelilerin jandarmadaki sorguları devam ediyor.

Yorumlar

“Ağabey Köksal Toptan” adlı imza günü ve söyleşi düzenlencek

28 Mart 2018 Çarşamba 14:25

“Ağabey Köksal Toptan” adlı imza günü ve söyleşi düzenlencek

Türkiye Büyük Millet Meclisi Eski Meclis Başkanı Köksal Toptan, “Ağabey Köksal Toptan” adlı kitabı için imza günü düzenlenecek.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Eski Meclis Başkanı Köksal Toptan, “Ağabey Köksal Toptan” adlı kitabı için imza günü ve söyleşi düzenlenecek. Program 29 Mart Perşembe günü Bülent Ecevit Üniversitesi Sezai Karakoç Kültür Merkezinde saat 14.00’de başlayacak.

Yorumlar

Zonguldak sis altında kaldı

28 Mart 2018 Çarşamba 12:55

 Zonguldak sis altında kaldı

Zonguldak'ta sabah saatlerinden bu yana etkisini sürdüren sis nedeniyle görüş mesafesi düştü. Kent adeta sis altında kaldı.

Kent merkezinde sabah saatlerinden itibaren etkili olan sis nedeniyle Zonguldak-İstanbul karayolunda sürücüler kontrollü seyir etti. Görüş mesafesi Zaman zaman 10 metreye kadar düştü. Kent merkezinde bazı yük gemileri limana demirledi. Balıkçı tekneleri de limana sığındı. Deniz ulaşımında da görüş mesafesi 5 metreye kadar düştü. Kentin yüksek mahallelerinde sis etkisini sürdürüyor.
Hava sıcaklığının 9 dereceye kadar düştüğü kentte, en yüksek hava sıcaklığının ise 12 dereceye yükselmesi bekleniyor. Parçalı bulutlu havanın hafta sonu itibariyle yerini güneşli havaya bırakması bekleniyor.

Yorumlar

Kozlu Gençlik Merkezi Almanya'da

28 Mart 2018 Çarşamba 12:32

Kozlu Gençlik Merkezi Almanya'da

Zonguldak’ın Kozlu ilçesi Gençlik Merkezi üyesi Anatolia NGO Derneği işbirliği ile gençlik değişimi programı dahilinde Almanya’ya gitti.

Gençlik Merkezinden yapılan açıklamada; “Amanya'nın Frankfurt kentinde yapılan projeye katılan Gençlik Merkezi üye gencimiz projeyi en iyi şekilde tamamlayarak Türkiye'ye dönüş için yola çıktı. Kozlu Gençlik Merkezi ailesi olarak gençlerimizin kişisel gelişimleri için elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz” denildi.

Yorumlar