AK Parti'de tam bir birlik beraberlik var

28 Şubat 2019 Perşembe 16:31

AK Parti'de tam bir birlik beraberlik var

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, İlçe Başkanı Fatih Çakır, belediye ve il genel meclis üyeleri ile ilçe yönetim kurulu üyeleri sabah kahvaltısında bir araya gelerek yapılan ve yapılacak olan çalışmaları değerlendirdi. Kahvaltıda Başkan Adayı Şahin ile tüm birimlerin moral ve motivasyonunun zirvede olduğu gözlendi.

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkanı adaylığı dosyalarını bizzat Recep Tayyip Erdoğan’ın büyükşehirler ile birlikte ele alıp belirlediği ve aday yaptığı genç aday Erol Şahin’in sahada gördüğü ilgi ve alaka karşısında motivasyonu artan parti mensupları bu sabah kahvaltıda bir araya geldiler.
Nazar Kebap da düzenlenen kahvaltılı toplantıya Belediye Meclis Üyesi Adayları ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyesi adayları, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları katıldı.
Toplantıda ilk konuşmayı yapan İlçe Başkanı Fatih Çakır, seçim çalışmalarında üstün performans sergileyen ve birlik beraberliklerine hiçbir şekilde zarar vermeyen meclis üyesi adayları ile heyecanlı bir şekilde çalışmalarını sürdüren yönetim kurulu üyelerine, kadın ve gençlik kollarına teşekkür etti.
AK Parti mensuplarının 31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçime odaklandığını vurgulayan Çakır, “Siyasi ideolojimizi bir tarafa bıraktık ve Ereğli’ye hizmet noktasında büyük bir aşk ve şevk ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah 31 Mart’a kadar tüm kademelerimizle çalışıp adayımız Erol Şahin’i başkan yapıp, en yüksek sayıda meclis üyesi ile seçimlerden zaferle çıkacağız” dedi.

Şahin: “Ereğli halkı ile kucaklaşıp, gönülleri kazanacağız”
Belediye Başkan Adayı Erol Şahin’de yaptığı konuşmasında belediye meclis üyesi adayları ve teşkilatın tüm birimlerine üstün gayretlerinden dolayı teşekkür etti. Şahin yaptığı konuşmada “Bizde hiç kimse ‘ben şu sıraya yazıldım ama şurada olmalıydım, yok benim yerim burasıydı ama buraya yazdılar’ gibi kavga yok. Ne mutlu ki bize 28’inci sıradaki arkadaşımızda 1’inci sıradaymış gibi bu hizmet davasına inanmış ve canla başla çalışıyor. Sizin sergilediğiniz bu birlik ve beraberlik fotoğrafı benim sorumluluğumu daha da artırıyor. Teşkilatımızda ilçe başkanımızdan, mahalle temsilcilerimize kadar her kademe görev alan arkadaşlarımıza da yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. 31 Mart’a kadar Ereğli halkı ile kucaklaşacağız ve gönülleri kazanacağız. İnşallah 31 Mart akşamı da yaptığımız çalışmaların karşılığını alacağız” dedi.
Ereğli’de belediye meclisini bile sağlıklı yapamayan ve 31 kişiyi alt alta yazamayan aday ve partilerin bulunduğunu vurgulayan Erol Şahin, “Belediye Meclisi listesini bile yapamayanlar Ereğli’yi nasıl yönetecek?” şeklinde konuştu.

Meclis üyelerinin sözleri duygulandırdı
Toplantıda Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları da tek tek söz alarak konuşma yaptılar.
Özellikle Belediye Meclis Üyesi adaylarının yaptığı konuşma Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin’i duygulandırdı.
Meclis Üyelerinin tamamı kendilerini 1’inci sırada gördüklerini belirterek, “Bizim için öncelik Kdz. Ereğli’dir. Ereğli için çok güzel projelerimiz var. İnsanların derdine çare olacak, esnafından, işçisine, ev hanımından, öğrencisine kadar herkesin yaşamını kolaylaştıracak projelerimiz var. Hem Başkan Adayımız Erol Şahin hem de tüm projelerinin arkasındayız” dediler.
Kahvaltı ve toplantı sonrası Belediye Meclisi Üyesi adayları, İl Genel Meclisi adayları, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları sahilde hatıra fotoğrafı çektirerek Kdz. Ereğli’ye birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Yorumlar
  • Eregli esvdalisi
    28 Şubat 2019 Perşembe 20:15

    Helal bee sen herşeyin güzelini yaparsın, yüreği güzel insan ,erol sahin

"İyi ki oy vermişiz" dedirteceğiz

28 Şubat 2019 Perşembe 16:02

Ereğli Haber

"İyi ki oy vermişiz" dedirteceğiz

AK Parti Zonguldak Belediye Başkanı Adayı Ömer Selim Alan, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesi gezilerine aralıksız devam ediyor. Alan ve beraberindekiler Seçim gezilerine TTK Eğitim Daire Başkanlığı ve TSO ziyaretleriyle devam etti.

AK Parti Zonguldak Belediye Başkanı Adayı Ömer Selim Alan, Zonguldak Belediyesi'ni alabilmek için Zonguldak’ı karış karış geziyor. Halkla birebir temas kuran Alan, yapacakları hizmetler için 5 yıllık için vekalet istedi. 
Seçim gezileri kapsamında ilk olarak TTK Eğitim Daire Başkanlığını ziyaret eden Alan ve ekibi işçilerle bir araya geldi. Samimi ortamda gerçekleşen gezilerde işçilere hitap eden Alan, “Zonguldak’ın artık yaşanabilecek bir yer olmasını istiyoruz. Bunun için genç dinamik ve çalışkan bir ekip kurduk. Yaklaşık 90 gündür Zonguldak’ı karış karış geziyoruz. Vatandaşlarımızım şikayet ve taleplerini not alıyoruz. 31 Mart günü inşallah göreve gelerek yol, su ve hazırlattığımız projeleri hayata geçirerek iyi ki Selim Alan’a iyi ki bu ekibe oy vermişiz dedirttireceğiz. Gerçekten artık Türkiye’nin en büyük köyü sıfatını bu güzel şehirden silmek istiyoruz. Bana ve ekibime güvenmenizi istiyorum. Bu şehre güzel hizmetler yapacaklar ekip karşınızda sizlerden 31 Mart günü yapılacak olan seçimlerde destek istiyorum” dedi. 

“Gönül belediyeciliğini hayata geçireceğiz” 
Zonguldak’ta vatandaşların hizmet anlamında çok mağdur olduğunu ifade eden AK Parti Zonguldak Belediye Başkanı Adayı Ömer Selim Alan, “Malum biz neden dertliysek vatandaşlarda ondan dertli vatandaşlarımızla sohbet ediyoruz. Taleplerini dinliyoruz ama mevzu hep aynı yerde tıkanıyor. Türkiye’nin en büyük köyü sıfatını inşallah güzel memleketimizden silip atacağız. Bu lafı duymak beni çok üzüyor. Yol kelimesini duymaktan bıktık, usandık. Vatandaşlarımız haklı yollardan çok dertliler. Reçetemiz hazır, Zonguldak hazır bizlerde hazırız. Ben Zonguldak’ın bu genç evladına güveneceğine eminim. Biz 31 Mart’a kadar durmayacağız kapı kapı dolaşarak gönül belediyeciliğini hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu. 
AK Parti Zonguldak Belediye Başkanı Adayı Ömer Selim Alan ve beraberindekiler Zonguldak Ticaret Sanayi Odası Başkanı Metin Demir başta olmak üzere çalışanlarını ziyaret ederek destek istedi. 

Yorumlar

Demirtaş ilk kez canlı yayına çıkıyor...

28 Şubat 2019 Perşembe 15:46

Demirtaş ilk kez canlı yayına çıkıyor...

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Ereğli FM'de katılacağı canlı yayın programında 5 yıllık başarısının sırrını anlatacak.

 Gülüç Belediye Başkanı ve AK Parti Gülüç Belediye Başkan Adayı Demirtaş, Ereğli FM’de 91.7 frekansında yayın yapan gazeteci Fikri Kapan’ın hazırlayıp sunduğu Fikri Kapan’la Burada Konuşalım ‘Özel’ programına katılacak. Programda teknik masada Gülçin Acaroğlu Demir oturacak.
Demirtaş; başkanlığı dönemini, adaylık durumunu ve seçim çalışmalarını anlatacağı programda, Fikri Kapan’ın sorularını da yanıtlayacak.
Program, 1 Mart Cuma günü saat 16.30’da yayınlanacak. Program, aynı zamanda internet üzerinden eregliefm.com.tr, ereglihakimiyet.com, haberhayat.net sitelerindeki Ereğli FM butonunu tıklanarak dinlenebilecek.
Demirtaş’a sorularınızı, sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta, ‘Fikri Kapan’ın adresine mesaj olarak yönlendirebileceksiniz.

Yorumlar

AK Parti İl teşkilatı; "Unutmadık, unutmayacağız"

28 Şubat 2019 Perşembe 15:33

AK Parti İl teşkilatı; "Unutmadık, unutmayacağız"

AK Parti Zonguldak İl Başkanlığı tarafından 28 Şubat 1997 tarihinde ‘Post Modern Darbe’ olarak isimlendirilen 28 Şubat Darbesi’nin yıl dönümünde basın açıklaması yaptı. Tosun açıklamasında “Bugün gözyaşları dindi yaralar kapandı ancak izleri asla silinmedi” dedi.

AK Parti Zonguldak İl Başkanlığı tarafından 28 Şubat 1997 tarihinde ‘Post Modern Darbe’ olarak isimlendirilen 28 Şubat Darbesi’nin yıl dönümünde parti binasında basın açıklamasında bulundu. AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun ve parti yöneticilerinin hazır bulundukları basın açıklamasında konuşan İl Başkanı Zeki Tosun, “Türkiye Cumhuriyeti, 28 Şubat 1997 tarihinde ‘Demokrasiye Balans Ayarı’ bahanesiyle karanlık bir sürecin içerisine itilmiştir. ‘Post Modern Darbe’nin yıl dönümünde demokrasiye yönelik tüm müdahalelerin bir insanlık suçu olduğunu haykırmak için bugün bir aradayız. Yıllar önce bugün, demokrasiyi bir türlü hazmedemeyen vesayet odakları, yetkilerinin dışında devlet gücünü kullanarak, millet iradesiyle seçilen siyasi iradeye müdahale etme girişiminde bulunmuşlardır. Tanklardan aldıkları güçle devirlerinin 1000 yıl süreceği rüyasını görenler, birliğimizi ve bütünlüğümüzü gasp etmeye teşebbüs etmiş; ancak bu devletin gerçek sahibi olan milletimizin iradesine vurulmaya çalışılan pranga Allah’ın izniyle 10 yıl sürmeden tarihin derinliklerinde kaybolup gitmiştir. İrtica kılıfıyla vatandaşların düşünce ve inanç özgürlüğünü zapturapt altına almaya yönelik gerçekleştirilen post modern darbe sonrası; siyasi, idari, hukuki, ekonomik ve toplumsal alanlarda yaşanan dönüşümler onarılması güç değişimlere neden olmuştur. Darbeciler 28 Şubat’ta meşru bir iktidara karşı tıpkı 12 Eylül’de olduğu gibi gayrimeşru bir müdahalede bulundular. Bürokraside yer alan üst düzey yöneticilere haksız ve hukuksuz operasyonlar yapılarak sindirme politikası izlediler. Siyaseti bir araç olarak kullanarak toplumsal düzeni, özgürlükler ve demokrasi üzerine değil korku ve dayatmalar üzerine kurdular. Ülkemizi hukuk devleti olmaktan çıkarıp ideolojik zulümleriyle insanları değerlerine, inançlarına, kültürüne göre bölerek kategorize ettiler. Demokrasi faciası yaşanan Türkiye’de dini inançları gerekçesiyle eğitim ve çalışma hakları başta olmak üzere sosyal ve ekonomik haklarından yoksun bırakılan bir nesil toplumsal hayatın dışına çıkartıldı. İnançlarının yükümlülüğünü yerine getiren başörtülü kadınlarımız bu nedenle bedel ödedi, çok acılar çekti. Bugün gözyaşları dindi yaralar kapandı ancak izleri asla silinmedi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde vesayet odaklarına ve darbeci zihniyete karşı AK Parti olarak kararlı tavrımızdan ödün vermedik, vermeyeceğiz. AK Parti Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kolları olarak bizler üzerimize düşen görevin farkındayız. 28 Şubat’ta ikna olmadık! O dönem yaşananları unutmadık, unutturmayacağız. 28 Şubat’taki mağduriyetlerin, çektirilen acıların, yaşatılan ayrılıkların acısı yüreklerde sonsuza dek kalacak. Demokrasinin kazanımlarını hepimiz sonuna kadar koruyacağız. Kinle ya da nefretle değil adaletle hareket edeceğiz. Devletimizi, bayrağımızı, istiklalimizi ve demokrasimizi koruyacağız. 28 Şubat müdahalesinden 22 yıl sonra güçlü demokrasisi ve artan özgüveniyle ilham kaynağı olan bir Türkiye var artık. Güçlü Türkiye’nin güçlü yarınlarına milletimizle birlikte yürüyoruz. Kurulduğumuz ilk günden itibaren bizlere güvenip teveccühüne layık gören aziz milletimize saygılarımızı sunuyoruz. Halkın yanında yer alarak demokrasiye ve özgür iradeye sahip çıkan siz basın mensuplarımıza da katkılarınız için teşekkür ederiz.” 

Yorumlar

263 Madenci anısına tırmanış yapılacak

28 Şubat 2019 Perşembe 15:11

263 Madenci anısına tırmanış yapılacak

Pusula Doğa Sporları Kulübü tarafından ilki 2009'da yılında yapılan geleneksel maden şehitleri anma tırmanışının bu yıl 11'incisi gerçekleştirilecek.

3 Mart 1992 yılında bölgenin en büyük maden faciası olan ve 263 madencinin hayatını kaybettiği kazada şehit olan madencileri anmak için 3 Mart Pazar günü Karabük İlinin en yüksek tepesi olan Keltepe'ye 2000 metre tırmanış yapılacak. Etkinlik için Maden Mühendisleri alt cemiyet önünden saat 07.30'da araçlar kalkacak. Maden şehitleri için yapılacak olan etkinliğe yoğun katılımın olması bekleniyor. 

Yorumlar
  • Ibrahim
    2 Mart 2019 Cumartesi 00:49

    Çıkıyorsunuz bu zorlu havalarda kar kış arkanizdan da milleti sürüklüyorsunuz sizi bulmak icin .illaki oralara gitmenizmi gerekiyor daha uygun havalarda yapin bu işi cok daha guzel olur derim