50. evlilik yıl dönümünü kutladılar

3 Temmuz 2019 Çarşamba 19:37

Ereğli Haber

50. evlilik yıl dönümünü kutladılar

Kdz. Ereğli Verem Savaş Derneği Başkanı Hasan Erdoğan ile eşi Hacıkadın Erdoğan 50. Evlilik yıl dönümünü büyük bir mutluluk içerisinde kutladı.

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli Verem Savaş Derneği Başkanı Hasan Erdoğan “Her başarılı erkeğin arkasında başarılı bir kadın vardır” diyerek eşi Hacıkadın Erdoğan ile 50. Evlilik yıl dönümlerini kutladı. Kdz. Ereğli ilçesinde kazandırdığı onlarca kalıcı eser ile her kesimin takdirini kazanan ve ilerleyen yaşına rağmen hizmetlerine aralıksız devam eden Erdoğan, hayatta elde ettiği başarının arkasında eşi Hacıkadın Erdoğan olduğunu söyledi. 50. Evlilik yıl dönümünü çocukları ile birlikte büyük bir mutluluk içerisinde kutlayan Hasan Erdoğan ve eşi Hacı Kadın Erdoğan’ın “50. Evlilik yıl dönümünü” Ereğli Haber Gazetesi olarak bizlerde kutluyor ve “Daha nice sağlıklı, mutlu ve huzurlu 50. yıllara” diyoruz.

Yorumlar

Polisin klibi izlenme rekorları kırdı

30 Kasım 2018 Cuma 14:36

Polisin klibi izlenme rekorları kırdı

Zonguldak'ta görev yapan polis memuru, müziğini ve yönetmenliğini kendi yaptığı klipte kendi oynadı. Klip kısa sürede sosyal medyada ilgi odağı oldu.

Kilimli İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan Uğur Görmezöz, Karadeniz'e özgü "Ah Dağlar" isimli türküyü kendi tarzıyla seslendirdi. Seslendirdiği esere klip de çeken Görmezöz, klibin hem yönetmenliğini hem de oyunculuğunu kendi yaptı. Klibi için "Özçekim Klip" tabiri kullanan Görmezöz'ün klibi ise kısa sürede adeta izlenme rekorları kırdı. Kentin çeşitli farklı bölgelerinde klip çekimlerini tamamlayarak müzikseverlerle paylaşan Görmezöz, "Pek denenmemiş bir proje olarak bir klip çekmeyi düşündüm. Zonguldak'ın eşsiz doğasını yine bir Karadeniz türküsünün sözlerini kullanarak yeniden müziğini yaptığım 'Ah dağlar' isimli esere sadece cep telefonumu kullanarak bu düşüncemi hayata geçirdim" ifadelerine yer verdi. 

Yorumlar

Çalışanları çok sevdikleri patronlarını mutlu etti

17 Ekim 2018 Çarşamba 22:07

Ereğli Haber

Çalışanları çok sevdikleri patronlarını mutlu etti

Volkswagen Batı Karadeniz Bölge Bayii çalışanları çok sevdikleri patronları İlhami Yazıcıoğlu’nun 59. yaş günü nedeniyle sürpriz bir doğum günü organizasyonu gerçekleştirdi.

Ereğli Haber- Volkswagen Batı Karadeniz Bölge Bayii İlhami Yazıcıoğlu, çalışanlarının 59. Yaş günü için hazırladığı sürpriz ile duygusal anlar yaşadı.
Ereğli’nin sevilen işadamlarından İlhami Yazıcıoğlu’nu, çalışma arkadaşları hazırladıkları sürpriz doğum günü organizasyonu ile mutlu etti. Patronlarını çok sevdiklerini ve doğum gününü birlikte kutlamak istediklerini belirten Volkswagen Batı Karadeniz Bölge Bayii çalışanları “Allah kendisine daha nice uzun ömürler versin. Biz kendisini çok seviyoruz” dediler.
Çalışanlarından böyle bir sürpriz beklemediğini anlatan Yazıcıoğlu ise “Çalışma arkadaşlarımdan böyle bir şey açıkçası beklemiyordum. Ben her bir çalışanımı çok seviyorum. Böyle bir şey yaptıkları içinde ayrıca mutlu oldum. Biz burada hep birlikte bir aileyiz. Mutluluğumuzu da, hüznümüzü de birlikte paylaşıyoruz. Beni çok mutlu ettiler. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah herkese böyle mutluluklar nasip etsin” dedi.

Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak bizlerde İşadamı İlhami Yazıcıoğlu’nun 59. yaş gününü kutlar, ailesi ve sevdikleri ile birlikte daha nice mutlu günler geçirmelerini dileriz.

Yorumlar

Ereğlili güzel Mıss Turkey 2018 de ilk 20 ye kaldı

20 Eylül 2018 Perşembe 12:48

Ereğlili güzel Mıss Turkey 2018 de ilk 20 ye kaldı

Zonguldak’lı ailenin 21 yaşında ki kızı Dilara Yılmaz Mıss Turkey 2018 güzellik yarışmasında elemeleri geçerek ilk 20’ye kaldı.

Almanya doğumlu olan 21 yaşında ki Dilara Yılmaz 2018 Miss Turkey yarışmalarında yüzlerce rakibini geride bırakarak ilk 20’ye girmeyi başardı. Almanya’da yaşayan Dilara Yılmaz teknik ressam olarak eğitimini tamamladı. Halen İnşaat Mühendisliği okuyan Ereğlili güzel spor yaparak formunu koruyor. Modellikte yapan 21 yaşındaki güzel Miss Turkey 2018 yarışması finalisti Dilara’nın hedefi birinci olmak. Miss Turkey 2018’in finali Dilara Yılmaz’ın doğum günü olan 24 Eylül’de İstanbul Volkswagen Arena’da gerçekleşecek. Ereğlili güzel yarışmada birinci olduğu takdirde Dünya Güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek.
3 kardeş olan Yılmaz , inşaat Mühendisliği ve açıktan Teknik Ressamlık okuyup ayrıca Fitness ile de uğraşıyor.

Yorumlar

Yığılca'da “Yığılca Arı ve Bal Festivali” başladı...

7 Eylül 2018 Cuma 16:27

Ereğli Haber

Yığılca'da “Yığılca Arı ve Bal Festivali” başladı...

Yığılca Belediyesi tarafından “Yığılca Arı ve Bal Festivali” renkli görüntülerle başladı. Festival kapsamında düzenlenen güreş müsabakaları Kırkpınar'ı aratmadı. Başkan Yiğit festivalde bu akşam Ramazan Çelik, Sevgi Petek ve Mustafa Elem'in sahne alacağını belirterek tüm bölge halkını davet etti.

Yığılca Belediyesi festivali düzenlenen yürüyüş ile başladı. Mehter takımının gösterisi ile ilçe girişinde başlayan kortej yürüyüşü belediye önünde son buldu. Kortej yürüyüşüne Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, AK Parti İlçe Başkanı Kerem Yalçıner, Yığılca Belediye Meclis Üyeleri, güreşçiler ve vatandaşlar katıldı. Halkın ise mehterana ilgisi büyük oldu.
Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit "Her alanda halkımızın huzur ve mutluluğunu ön planda tutuyoruz. Bu amaçla halkımızın mutluluk duyacağını ve neşeleneceğini ümit ettiğimiz için bu festival programımızı tertip ettik. Mehteran takımının eşliğinde kortej yürüyüşü ile şenliğimizi başlattık. Yağlı güreş müsabakalarımızı izleyeceğiz. Akabinde de akşam halk konserlerimiz olacak. Gördüğümüz kadarıyla halkımız etkinliklerden memnun. Yüzlerindeki tebessümü görmek bizleri mutlu ediyor" ifadelerinde bulundu.

Yorumlar