5 ton fındık çalındı...

1 Şubat 2018 Perşembe 17:22

5 ton fındık çalındı...

Zonguldak Alaplı ilçesinde bir tüccarın deposunda muhafaza ettiği yaklaşık 5 ton fındık çalındı.

Alınan bilgiye göre, Alaplı ilçesinde fındık tüccarına ait depodan çuvallarla muhafaza ettiği yaklaşık 5 ton fındığın çalındığı öne sürüldü. İddiaya göre, sabah iş yerine gelen çalışanlar, depodan fındık çuvallarının çalındığını fark ederek durumu polis ekiplerine haber verdiler. İhbar üzerine olay yerine gelerek incelemelerde bulunan Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri olayla ilgili fındık deposunun eski çalışanı olduğu iddia edilen E.Y. ve yardım ettiği öne sürülen İ.E.'yi gözaltına aldı.
Fındık tüccarı K.K. yaklaşık bir aydır depoyu açmadıklarını belirterek, "Depoyu açtığımızda fındığın çalındığını fark ettik. Hırsızlık yapan eski çalışanımız. Kendisi yedek anahtar çektirmiş sonra zaman içerisinde buraya gelip fındık çuvalları arabasına yükleyip götürmüş. Olayı polise bildirdik" diye iddia etti.
Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlılar, çıkarıldıkları mahkemece serbest bırakıldığı belirtildi.

Etiketler:

Alaplı , Fındık , 5 ton , çalındı ,

Yorumlar

Demir ve ekibi Başkan Demirtaş'ı ziyaret etti...

1 Şubat 2018 Perşembe 17:02

Demir ve ekibi Başkan Demirtaş'ı ziyaret etti...

Zonguldak Amatör Spor Kulüpler Federasyonu Genel Başkanı Kemal Demir ve yönetim kurulu, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ı ziyaret etti.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ı makamında ziyaret eden Zonguldak Amatör Spor Kulüpler Federasyonu Genel Başkanı Kemal Demir ve yönetim kurulu üyeleri, Zonguldak'ta amatör sporun yapısı ve sorunlarını konuşarak fikir alışverişinde bulundu.
Amatör spor kulüplerine değer verdiklerini söyleyen Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, her zaman yanlarında olduğunu ifade etti. Demirtaş, “Göreve geldiğimizden zamandan bu zamana kadar, spora ve sporcuya destek verdik. Destek vermeye de devam edeceğiz. Amatör spor kulüpleri bizler için değerlidir. Kemal Demir ve ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Etiketler:

Gülüç , Belediyesi , Gökhan Demirtaş , Amatör spor kulüpleri ,

Yorumlar

Okan ve Seçil çiftinin nur topu gibi oğulları oldu

1 Şubat 2018 Perşembe 11:36

Okan ve Seçil çiftinin nur topu gibi oğulları oldu

Özdemir AVM’de faaliyet gösteren Mobicaps mağazası Sorumlu Müdürü Okan Ummak baba oldu.

Okan Ummak ve eşi hemşire Seçil Ummak çiftinin erkek olan ve 2 kilo 450 gram doğan ilk çocuklarına Pamir Ali Ummak adı verildi. Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’nde dünyaya gelen Pamir Ali bebek, Bülent Ecevit Üniversitesi Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altında tutuluyor. Ummak çiftini kutluyor, dünyaya gelen Pamir Ali bebeğe hoş geldin diyor, sağlıklı bir ömür diliyoruz.

Etiketler:

Pamir Ali Ummak , dünyaya geldi , Okan Ummak , Seçil Ummak ,

Yorumlar
  • rabia güner
    1 Şubat 2018 Perşembe 16:22

    Allah sağlıklı ümürlü analı babalı büyütsün inşallah gözünüzü aydın olsun

Başkan Tekin, askerleri uğurladı

1 Şubat 2018 Perşembe 11:01

Başkan Tekin, askerleri uğurladı

Alaplı’da 98/1 tertip olarak askere gidecek gençler, Alaplı Otogarından Belediye Başkanı Nuri tekin ve Asker yakınlarının katılımı ile uğurlama töreninde sevinç ve hüzün bir arada yaşandı.

Belediye Başkanı Nuri Tekin’ninde katıldığı asker uğurlama töreninde asker adayları, davul ve zurnalar eşliğinde katılacakları birliklerine uğurlandılar. Başkan Tekin, davul ve zurna ekibine bahşiş bıraktı.
Örf ve adetlerin çok önemli bir yeri olduğunu ve vatan savunması için yola çıkacak askerlerimizin yaşadığı güzel duygulara ortak olan Tekin; "Vatan hizmetine büyük bir heves ve arzu ile giden gençlerimizin, asker ocağı birlik ve beraberliğin hissedildiği, omuz omuza mücadele verilen peygamber ocağıdır. Rabbim nasip ederse askere gönderirken birlikte olduğumuz bekar kardeşlerimizin inşallah düğünlerinde de yeniden bir araya geleceğiz. Vatanımızın savunması için hayatlarını kaybeden şehitlerimizden aldıkları şerefli bayrağı daha ileriye taşıyacaklarına dair inancım tamdır. Bu vatan, bu toprak sizlere emanet. Bu vesileyle bizleri bu kutlu güne kabul eden askerlerimize teşekkür ederim. Allah, onları ve tüm Mehmetçiğimizi her türlü kötülükten korusun" dedi.
Yakınlarıyla birlikte otobüs terminaline gelen asker adayları, boyunlarına astığı Türk bayrağıyla davul- zurna eşliğinde halay çekti. Ardından otobüsün hareket saati yaklaşınca arkadaşlarının omuzlarına alınarak, 'En büyük bizim asker' sloganlarıyla birlikte birliklerine uğurlandı.

Etiketler:

Alaplı , Belediye Başkanı , Nuri Tekin ,

Yorumlar

"Gençlerimizin her zaman yanında olacağım"

31 Ocak 2018 Çarşamba 16:02

"Gençlerimizin her zaman yanında olacağım"

AK Parti Kdz. Ereğli Gençlik Kolları Başkan ve yönetimi Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Tekin Alabaş ve yönetimi, Başkan Uysal’a yaptıkları ziyarette, görevde iken yapmayı planladıkları projeler ve diğer çalışmalar hakkında bilgi verip kendisinden destek istediler.
Yerel ve genel siyasi gelişmeler üzerinde gençlere fikirlerini açıklayan Başkan Uysal, 2019 seçimleri öncesi oluşan bu yönetime önemli sorumluluklar düştüğünü söyledi. Uysal konuşmasında “Görevi sizlere devreden Hüseyin Alagöz kardeşimize çalışmaları için teşekkür ediyoruz. Tekin Alabaş kardeşimizin başkanlığında oluşan bu yönetime ise görevlerinde başarılar diliyorum. 2019 seçimleri öncesinde hepimize önemli sorumluluklar düşüyor. Ben bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada gençlerimizin her zaman yanında olacağım” dedi.
Başkan Uysal, gün içerisinde ilçedeki çeşitli Sivil Toplum Örgütü (STK) temsilcileriyle de görüşmelerde bulundu.

Etiketler:

AK Parti , Kdz. Ereğli , Gençlik kolu , Hüseyin Uysal , ziyaret ,

Yorumlar