30 bin kişiyi uyuttu

10 Ağustos 2020 Pazartesi 17:54

30 bin kişiyi uyuttu

Burhaniye ilçesinde, emekli narkoz teknisyeni Ramazan İnan, görev yaptığı sürede 30 bin kişiyi uyuttuğunu ve hiç olumsuzluk yaşamadığını söyledi. İşini severek yaptığını anlatan 75 yaşındaki İnan, herkesin yaptığı işi sevmesi gerektiğini söyledi.

Burhaniye’de oturan 2 çocuk ve 4 torun sahibi sağlık memuru Ramazan İnan, 28 yıl görev yaptığı Burhaniye Devlet Hastanesinden 22 yıl önce emekli oldu. İşini en iyi şekilde yapmaya gayret gösterdiğini anlatan İnan, görev yaptığı süre içinde 30 bin hastaya narkoz verdiğini söyledi. Sağlık memuru olduktan sonra narkoz eğitimi aldığını anlatan İnan, “İstanbul Şişli Eftal Hastanesinde göreve başladım. Bir süre Zonguldak Ereğli Devlet Hastanesinde çalıştıktan sonra Burhaniye Devlet Hastanesine atandım. 28 yıl burada görev yaptım. Görevim sırasında 30 bin kişiye narkoz verdim. Hiçbir olumsuzluk yaşamadım. Onun için de çok huzurluyum. Her zaman işimi çok sevdim. Herkes işini severek yapmalı” dedi,

Etiketler:

zonguldak , kdzereğli , kdzereğli haber ,

Yorumlar
 • Huseyin erdogan
  11 Ağustos 2020 Salı 12:36

  Allah senin gibi iyi saglikcilari basimizdan eksik etmesin tesekkurler arkadasim

Posbıyık'tan personele "Vatandaşa iyi davranın" uyarısı

10 Ağustos 2020 Pazartesi 12:47

Posbıyık'tan personele "Vatandaşa iyi davranın" uyarısı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Halil Posbıyık belediyedeki birimleri tek tek dolaşarak personeli denetledi “Vatandaşa iyi davranın” uyarısında bulundu.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, yeni haftanın ilk gününde belediyedeki mesaisine personeli denetleyerek başladı. Çalışanların ve daire müdürlerinin odalarına tek tek giden Posbıyık, disiplinli ve planlı çalışmanın önemini vurguladı. Posbıyık, personele ‘Vatandaşa iyi davranın, taleplerinin çözümü için yardımcı olun’ talimatı verdi.
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, yeni haftaya belediyedeki personeli denetleyerek başladı.
Başkan Posbıyık, yeni haftanın ilk günü saat 08.30’da belediyenin giriş katından son katına kadar tüm odaları gezdi, personeli dinledi. Disiplinli, planlı olmanın ve ekip çalışmasının önemini vurgulayan Posbıyık, ‘Vatandaşa iyi davranın, taleplerinin çözümü için yasalar çerçevesinde yardımcı olun’ dedi.
Katlarda daire müdürlerinin çayını içen Başkan Posbıyık, gördüğü eksikliklerin giderilmesi için belediye başkan yardımcılarına talimat verdi.

Yorumlar
 • alpaslan
  11 Ağustos 2020 Salı 15:15

  65 yaş kartları iyi davranmaya dahil mi.. ?

 • SAİP ERARSLAN.
  11 Ağustos 2020 Salı 14:30

  SN.BŞK. HALİL BEYE ŞAHSIM VE MAH. ADINA, HALKIMIZIN YANIDA OLDUĞUNU MÜD. VE PERSONELİNE HALKA YARDIMCI OLMALARI NOKTASINDA YARDINCI OLMALARINI SÖYLEYEREK BİR KERA DAHAHALKIN ADAMI OLDUĞUNU GÖSTERMİŞ OLDU. BŞK. ALLAH RAZI OLSUN.KENDİSİNE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. ALLAH SAĞLIK VERSİN. SAYGILARIMLA

 • Hüseyin ekim
  11 Ağustos 2020 Salı 06:48

  Çöp konteynır istedim üç sefer gittim belediyeye bana ne dediler oraya araba giriyormu ve iki aydan fazla oldu söyleyeli benim bu yorumuma belediyenin yorumu ne olur bilmem

 • alpaslan
  10 Ağustos 2020 Pazartesi 22:28

  65 yaş kartları nerde başkan, topu valiye atıp duruyorsun...

Spor için geldi, spor aletlerini tamir etti

10 Ağustos 2020 Pazartesi 10:03

Spor için geldi, spor aletlerini tamir etti

Zonguldak'ta spor için Kozlu sahil yoluna giden Gürol Güvercin, yaptıkları ile adeta takdir topluyor.

Karaelmas Mahallesi'nde ikamet eden Gürol Güvercin, spor için gittiği Kozlu sahil yolunda bazı spor aletlerinin bakımsız olduğunu görünce çalışmalara başladı. Vidaları eksik olan spor aletlerini tamir eden Güvercin, bu hareketiyle çevresinden adeta takdir topladı.
Güvercin'i gören vatandaşlar, "Bazı vidaların eksikliği sebebiyle kullanıma engel olan spor aletlerinin bakımını yaptığını gördük. Bu devirde böyle duyarlı kişilerin olması bizleri mutlu etti. Belediye bu spor aletlerini buraya yerleştirmiş. Gürol bey gibi herkesin bu spor aletlerine sahip çıkması gerekiyor" diye konuştular.
Bazı spor aletlerinin ise kaynak ihtiyacı olduğu belirtilirken belediye ekiplerinden bu konuda yardım istendi.

Etiketler:

zonguldak , kdzereğli , kdzereğli haber ,

Yorumlar
 • Timur
  11 Ağustos 2020 Salı 12:38

  Kozlu da görevliler nerde ne iş yaparlar acaba kimse kontrol etmiyor mu bunları

Turhan, karaciğer nakli bekliyor

10 Ağustos 2020 Pazartesi 10:01

Turhan, karaciğer nakli bekliyor

Zonguldak'ta gazetecilik yapan Akay Turhan yakalandığı karaciğer kanserini yenebilmek için nakil bekliyor.

ZBEÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Hastanesinde halen tedavi altınada bulunan Akay Turhan'ın doktoru Prof.Dr. Selim Aydemir, hasta için ellerinden geleni yaptıklarını, bundan sonra karaciğer naklinin şart olduğunu söyledi.
Aydemir "Hastamızın nakil takibini Başkent Üniversitesi hastanesi yapmaktadır. Hastamızın yeni skorları hastaneye bildirilmekte olup bekleme sürecine devam edilecektir. Umarız en kısa zamanda karaciğer bulunur" dedi.

Etiketler:

zonguldak , kdzereğli , kdzereğli haber ,

Yorumlar

Posbıyık, Halk Kafe'de ki çalışmaları inceledi

8 Ağustos 2020 Cumartesi 13:16

Posbıyık, Halk Kafe'de ki çalışmaları inceledi

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Halil Posbıyık, eski su ürünleri bölgesinde halka ucuz ve kaliteli hizmet verecek şekilde modern tarzda yapılan Halk Kafe’de sürdürülen çalışmaları yerinde denetledi.

Kdz. Ereğli Belediyesi’nin eski su ürünleri bölgesinde modern tarzda, ucuz ve kaliteli hizmet verecek şekilde inşa ettiği Halk Kafe’ de çalışmalar sürüyor.
Belediye Başkanı Halil Posbıyık, güne kafe çalışmalarını yerinde denetleyerek başladı. Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Cömert ve ilgili müteahhitten bilgi alan Başkan Posbıyık, devam eden çalışmaların Ağustos ayı sonuna kadar tamamlanması talimatını verdi.
Belediyenin işleteceği Halk Kafe’de çay 1 liradan satılacak. Yaz, kış halka hizmet verecek şekilde projelendirilen kafe, ucuzluğu, kaliteli hizmeti ve modern tarzıyla diğer kafelere de örnek olacak.

Yorumlar