Zonguldak Kömürspor değişen kurallar hakkında eğitim aldı

20 Eylül 2019 Cuma 13:48

 Zonguldak Kömürspor değişen kurallar hakkında eğitim aldı

Zonguldak Kömürspor saha içerisinde değişen oyun kuralları hakkında bilgi almak adına İl Hakem Kurulu'ndan eğitim aldı.

 TFF 2. Lig takımı Zonguldak Kömürspor değişen oyun kuralları hakkında oyuncuları bilgilendirmek adına Zonguldak İl Hakem Kurulu'ndan eğitim talep etti. Zonguldak İl Hakem Kurulu Başkanı ve İl Eğitimcisi Yrd. Doç. Dr. Evren Atış, TFF 2. Lig’de kenti temsil eden Zonguldak Kömürspor’a eğitim vererek, değişen futbol oyun kurallarını anlattı. Eğitime Kömürspor futbolcuları, teknik heyeti, bazı yöneticileri ve İl Hakem Kurulu üyeleri katıldı. Yaklaşık 2 saat süren eğitim sonrasında Zonguldak Kömürspor Teknik Direktörü Serkan Afacan ve futbolcular eğitimden son derece memnun oldukları ifade ederek, İl Hakem Kurulu Başkanı Evren Atış ve ekibine teşekkür ettiler.

Etiketler:

Kdz.Ereğlihaber , ereğli haber , Zonguldak , Kömürspor , Futbol , Eğitim

Yorumlar

AFAD'ın 10. Yılı anısına pul bastırıldı

20 Eylül 2019 Cuma 13:11

AFAD'ın 10. Yılı anısına pul bastırıldı

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın kuruluşunun 10. Yılı anısına Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü tarafından 2 TL'lik kişisel pul bastırıldı.

 Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın kuruluşunun 10. Yılı anısına 2 TL'lik bastırılan kişisel pullar Zonguldak Posta ve Telgraf Teşkilatı Merkez Müdürü Mustafa Soylu ve PTT Merkez Şefi Sebahattin Türk tarafından AFAD İl Müdürü Ahmet Güngör'e teslim edildi.

Etiketler:

Kdz.Ereğlihaber , ereğli haber , AFAD , Pul

Yorumlar

Emekliler Ankara’da buluşacak

20 Eylül 2019 Cuma 12:20

Emekliler Ankara’da buluşacak

Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Zonguldak Şube Başkanı Mustafa Sarıoğlu, 9 Kasım tarihinde Ankara’da siyasi parti liderlerinin ve milyonlarca emeklinin durumunun görüşüleceği toplantı yapılacağını duyurdu.

 Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Zonguldak Şube Başkanı Mustafa Sarıoğlu ve Alaplı Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı Kazım Uysal ile birlikte basın toplantısı düzenledi. Sarıoğlu, 9 Kasım tarihinde milyonlarca emeklinin sorunlarının görüşüleceği bir toplantı olacağını söyledi. Sarıoğlu, yaptığı açıklamada, “Tüm Emekliler Genel Başkanım Sayın Satılmış Çalışkan tüm şube başkanlarını 25 Eylül 2019 Çarşamba günü Ankara’ya Genel Merkeze toplantıya davet etti. Tüm şube başkanları ile emeklilerimizin durumu değerlendirilecek. 9 Kasım 2019 da genel kurulumuzu Ankara da tesis konferans salonunda gerçekleştireceğiz. Genel kurula tüm siyasi parti genel başkanlarına davetiye göndereceğiz. Milyonlarca emeklinin durumunu genel başkanımız her zaman olduğu gibi dile getirecek. Liderlere söz verilecek. Emeklilere bakış açıları milyonlarca emekli dinleyecek. Şube Başkanlarımız, yöre millet vekillerini genel kurula getirecek. Milyonlarca emekliye kim ne söyleyecekse orada söyleyecek. Emekli de dikkatle liderleri dinleyecek. Ona göre karar alacak” şeklinde konuştu. 

Etiketler:

kdz ereğlihaber , ereğli haber , Zonguldak , Ankara , Basın toplantısı , Emekliler

Yorumlar

Vali Bektaş, "İlk yeni ihale Kilimli-Çatalağzı yolu olacak"

20 Eylül 2019 Cuma 12:00

Vali Bektaş, "İlk yeni ihale Kilimli-Çatalağzı yolu olacak"

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Zonguldak için en öncelikli hedefin Filyos yolunun yapılması olduğunu vurguladı. Bektaş, "Zonguldak-Kilimli tamam sayılır. İlk yeni ihale inşallah Kilimli-Çatalağzı yolu olacak" ifadelerine yer verdi.

 Zonguldak'ta yaşayan bir sosyal medya kullanıcısı, Sapça-Yakademirciler köy yolunun iyileştirilmesi halinde Zonguldak-Çaycuma ulaşımının 20 kilometre kadar kısaltılabileceğini söyledi. Bunun üzerine Vali Erdoğan Bektaş, "Kilometre kısalıyor ama zaman uzuyor. Esasında kilometre de o kadar kısalmıyor. Öyle olsa bile zamanı da kısaltmak için bir Ankara yolu kadar harcama lazım. O işin çözümü Filyos yolunu yapmak. O zaman hem km hem zaman kısalıyor. Hem de yol başladı, devam ediyor.. Bu saatten sonra Zonguldak için en öncelikli hedefimiz Filyos yolunun yapılmasıdır. Bütün gayretimiz onadır. Zonguldak-Kilimli tamam sayılır. İlk yeni ihale inşallah Kilimli-Çatalağzı yolu olacak" paylaşımında bulundu. 

Etiketler:

kdz ereğlihaber , ereğli haber , Zonguldak , Kilimli , Çatalağzı , Yol

Yorumlar

19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle yemek programı düzenlendi

20 Eylül 2019 Cuma 11:37

19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle yemek programı düzenlendi

19 Eylül Gaziler Günü etkinlikleri kapsamında Şehit aileleri ve gaziler onuruna Alaplı Çalışkanlar Balık tesislerinde yemek programı düzenlendi.

 Alaplı Kaymakamlığı ve Alaplı Belediyesinin birlikte düzenlediği programa Alaplı Kaymakamı Vedat Yılmaz ,Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Alaplı Jandarma Komutanı Teğmen Salih Murat, Alaplı İlçe Emniyet Başkomiser Cengizhan Zengin, Alaplı Muharip Gaziler Derneği temsilcileri, şehit aileleri ve gaziler katıldı. Belediye Başkanı Nuri Tekin programdan önce masaları tek tek dolaşarak şehit aileleri ile gazilerin istek ve taleplerini dinleyip ailelerle sohbet etti. Alaplı Müftüsü Bostancı tarafından şehitlerimiz ve ebediyete intikal etmiş gazilerimiz için dualar okundu. 
Kaymakam Vedat Yılmaz da programda yaptığı konuşmasında "Bu vatan toprakları çok değerlidir. Tarih boyunca bu ülke birçok saldırıya maruz kaldı. Bu ülkeyi ülke yapan şehitlerimizdir. Bizi millet yapan ve diğer toplumlardan ayıran en önemli özelliğimiz; birlik, beraberlik ve inancımızdır. 19 Eylül Gaziler Günü vesilesiyle sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyor, bu yemekte emeği geçen herkese teşekkür ediyor, şehitlerimize ve ebediyete intikal eden gazilermize Allah'tan rahmet diliyor. gazilerimiz sağlıklı mutlu bir ömür diliyorum" dedi. 
Programın sonunda şehit aileleri ve gaziler, protokol ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Etiketler:

kdz ereğlihaber , ereğli haber , Zonguldak , Alaplı , Gaziler Günü , Yemek proğramı

Yorumlar