"Şimdi Al, Sonbahar'da Öde!"

5 Haziran 2020 Cuma 13:44

"Şimdi Al, Sonbahar'da Öde!"

Kdz. Ereğli'de faaliyet gösteren Opel Aysa'da, 20 ay 0,69 faizle, “Şimdi al, Sonbaharda öde” kampanyası başladı.

Opel modellerinde 120 bin TL'ye varan 20 ay %0,69 faiz seçeneği ile hayallerinizde ki Opel’e sahip olabilirsiniz. Üstelik “Şimdi Al, Sonbaharda öde kampanyası ile, taksitlerinizi 2 ay sonra ödemeye başlayacaksınız.
Opel Aysa’dan yapılan açıklamada, “Opel araçlarına özel 0,69’a düşen faiz oranları ve 2 ay taksit erteleme kampanyası ile hayallerinizi değil, taksitlerinizi erteleyin. Kalite, konfor ve eşsiz tasarımı bir arada sunan araçlarımızı görmek, 120 bin TL’ye varan 20 ay 0,69 faiz seçeneklerimizden faydalanmak isteyen herkesi showroomumuza bekleriz. Ayrıca Opel Aysa Motorlu Taşıtlar Yetkili Servisimizde de kampanyalarımız devam etmektedir. Araç bakımlarınız için 0372 318 08 08 nolu telefonumuzu arayarak kampanyalarımız hakkında bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz” ifadelerine yer verildi.
Opel Aysa Motorlu Taşıtlar, Gülüç Beldesi, Çengel Burnu Mevkiinde!
Opel Aysa kampanyalarından bilgi almak için sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz,
Facebook: https://www.facebook.com/aysaopel/
İnstagram: https://www.instagram.com/opelaysa/?hl=tr

Etiketler:

kdz ereğlihaber , ereğli haber , Zonguldak , opel , opel aysa ,

Yorumlar

İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Ertuğrul Güner açıklama yaptı

5 Haziran 2020 Cuma 13:43

İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Ertuğrul Güner açıklama yaptı

Zonguldak İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Ertuğrul Güner, açıklama yaparak psikososyal destek hatlarının halkın yanında olduğunu söyledi.

Zonguldak İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Ertuğrul Güner, yazılı bir açıklama yaparak salgının olası fiziksel ve psikolojik etkilerinden ülkemizi ve vatandaşlarımızı korumak adına Sağlık Bakanlığı tarafından 81 ilimizde oluşturulan psikososyal destek hattının halkın yanında olduğunu söyledi. Güner açıklamasında “Çin’in Vuhan kentinde başlayan Corona Virüs (covid-19) salgını Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak nitelendirildiğinden beri bu salgının olası fiziksel ve psikolojik etkilerinden ülkemizi ve vatandaşlarımızı korumak adına birçok tedbire başvurulmuştur. Bu tedbirlerden en önemlilerinden biri halkımızın ruh sağlığını korumak, bu dönemde yaşayabilecekleri çeşitli psikolojik, ruhsal ve manevi sorunlarda onlara yardımcı olabilmek için Sağlık Bakanlığı tarafından 81 ilimizde oluşturulan psikososyal destek birimi hatlarıdır. Zonguldak’ta İl sağlık Müdürlüğümüz tarafından hem devlet hastanelerimizde hem de Ereğli Sağlıklı Hayat Merkezinde Bakanlığımız tarafından alınan karar neticesinde ivedi olarak psikosoyal destek birimi hatları kurulmuştur. Bu birimlerde; 4 Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, 1 Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, 9 Psikolog, 8 Sosyal Çalışmacı ve 2 Çocuk Gelişimci görev almış, sağlık personellerinin, sivil vatandaşların ve Covid-19 tanısı almış bireylerin kaygılarına, öfke problemlerine, yaşadıkları streslere çözüm bulmaya çalışmışlardır. Vatandaşların istek ve sorunlarına yönelik gerekli yönlendirmeleri yapabilmek için başta Zonguldak Valiliği Ve Zonguldak Belediye Başkanlığı olmak üzere ilimizdeki çeşitli kurum ve kuruluşlarla iletişime geçilmiştir. Birimler oluşturulduktan sonra, ilimizdeki kurumların resmi internet sitelerinde tanıtımları yapılmış, broşür ve afişlerle halkımızın bu birimlerden haberdar olmaları sağlanmıştır. Gelen çağrılar haricinde Covid-19 tanısı almış bireyler özel olarak aranmış, herhangi bir ihtiyaçları olup olmadığı sorulmuştur. Bu kapsamda her yaştan bireylerle görüşmeler yapılmış, yaklaşık 800 kişiye psikososyal destek verilmiştir. Psikososyal Destek Birimleri ilimizde hala varlığını sürdürmekte ve ilimizdeki bütün vatandaşlar Ereğli Sağlıklı Hayat Merkezi’nde kurulan birimimize 0372 312 17 85 ve 0372 322 01 01 numaralı hatlardan ulaşabilmektedirler” dedi.

Yorumlar

Esnaf Kefalet Başkanı son yolculuğuna uğurlandı

5 Haziran 2020 Cuma 12:58

Esnaf Kefalet Başkanı son yolculuğuna uğurlandı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Hikmet Tezel (66) kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Kdz. Ereğli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Hikmet Tezel (66) bir süredir tedavi gördüğü hastanede dün akşam saatlerinde yaşamını yitirdi. Ferah Tezel'in eşi; Melike, Melis ve Mustafa'nın babaları; Ereğli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Hikmet Tezel için Atatürk Ortaokulu bahçesinde helallik alındı. Helalliğin alınmasının ardından cenaze namazı kılındı. Merhum Tezel'in cenazesi Ereğli Şehir Mezarlığı'na defnedildi.
Cenazeye, Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Okur, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, MHP Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Cevdet Civelek, AK Parti Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz, STK temsilcileri ve yakınları katıldı.

Yorumlar

Kuaför ve berberler denetlendi

5 Haziran 2020 Cuma 12:35

Kuaför ve berberler denetlendi

Zonguldak Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri korona virüs tedbirleri kapsamı ile açılan berber ve kuaförleri denetledi.

Saç fırçası bulunduran bazı berberlere ceza işlem uygulandı.
Zabıta ekipleri denetledikleri kuaför ve berberlerde tıraş edilen müşteri kayıt altına alınıp alınmadığına, dezenfektan bulundurulup bulundurmadığını, ortak kullanım eşyası gazete gibi eşya olup olmadığı ile su haricinde yiyecek ve içecek servisi yapılıp yapılmadığını kontrol ettiler. Zabıta ekipleri saç fırçası bulunduran bazı kuaförlere cezai işlem uyguladı.

Yorumlar

Haftasonu sokağa çıkma kısıtlaması iptal

5 Haziran 2020 Cuma 12:15

Haftasonu sokağa çıkma kısıtlaması iptal

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan haftasonu uygulanacak olan 14 büyükşehir ve Zonguldak’ta sokağa çıkma kısıtlamasını iptal ettiğini açıkladı.

Başkan Erdoğan, "Cumhurbaşkanı olarak 15 ilimizi kapsayan hafta sonu sokağa çıkma sınırlaması uygulamasını iptal etme kararı aldım." dedi. Başkan Erdoğan açıklamasında "2,5 ay aradan sonra yeniden günlük hayatını düzenlemeye başlayan vatandaşlarımızın sıkıntıya düşmesine gönlümüz razı olmadı.Tek amacı hastalığın yayılmasını önlemek ve vatandaşımızı korumak olan bu kararın, farklı sosyal ve ekonomik sonuçlara yol açacağı anlaşıldı. 2,5 aylık bir aradan sonra yeniden günlük hayatını düzenlemeye başlayan vatandaşlarımızın sıkıntıya düşmesine gönlümüz razı olmadı.
Bunun için, Cumhurbaşkanı olarak, 15 ilimizi kapsayan hafta sonu sokağa çıkma sınırlaması uygulamasını iptal etme kararı aldım. Vatandaşlarımdan, MASKE-MESAFE-TEMİZLİK kurallarına bu süreçte de titizlikle riayet etmelerini önemle rica ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Etiketler:

Kdz.Ereğli , Ereğli , Haber , Zonguldak , Alaplı , Covid-19 , Korono , Vaka , Sayı , Sokağa , Çıkma , Kısıtlaması , İptal

Yorumlar