Perşembe Belediyesinden iftar

12 Haziran 2018 Salı 18:36

 Perşembe Belediyesinden iftar

Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam tarafından Perşembe merkez mahallesinde iftar programı düzenlendi Ramazan ayında Sarıkadı Yeni Mahalle, Hacıkadı, Hacırecepler ve Keçecioğlu Mahallesinin ardından Perşembe Merkez Mahalle’sinde iftar yemeklerinin sonuncusunu gerçekleştirdi.

İftar yemeğine; CHP Zonguldak 3'ncü sıra Milletvekili adayı Umut Başoğlu, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Aydın, Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zekai Kamitoğlu, önceki TSO Başkanı Rıfat Sarsık, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayri Kandemir, İlçe Ziraat Odası Başkanı Rıza Çapkın, CHP Çaycuma İlçe Başkanı Tuncay Akyol ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Perşembe Belde Başkanı Mevlüt Çelebi, GMİS eski Başkanı Ramis Muslu, siyasi parti temsilcileri, Perşembe Belediyespor Kulübü Başkanı Teoman Koç ve yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, okul müdürleri, öğretmenler, esnaflar ve din görevlileri de iftara katılanlar arasındaydı.
Yoğun katılım olan iftar yemeğinde önce, din görevlileri tarafından kısa bir program düzenlenerek ilahiler okunarak dualar yapıldı.
Programda konuşan Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam yaptığı konuşmasında; " Her sene geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar programlarımızın sonuncusunu Merkez Mahallemizde gerçekleştiriyoruz. İftarımıza katılan tüm misafirlerimize hoş geldiniz diyorum. Afiyet olsun. 3 gün sonra kutlayacağımız Ramazan bayramınızı da kutluyor, bayramınız mübarek olsun diyorum. Katıldığınız için hepinize çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum “dedi.

Yorumlar

MFA çalışanları ile iftarda buluştu

12 Haziran 2018 Salı 18:34

MFA çalışanları ile iftarda buluştu

Zonguldak'ta yerleşik Türkiye'nin en önemli solunum koruyucu maske üreticisi MFA Ramazan ayının son günlerinde çalışanları ile birlikte iftarda bir araya geldi.

Bir otelde verilen ve yaklaşık 120 kişinin katıldığı iftar programına Solunum ve Koruyucu Maskeler (MFA) sahiplerinden Fatih Furtun ve Murat Uzun ve aileleri, çalışanlar ve basın mensupları katıldı. MFA ortaklarından Murat Uzun konuşmasında; "Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz hem kucaklaşma hem kaynaşma hem de bir anlamda rahatlama yemeği olan kabul ettiğimiz hem de helalleşme yemeği olan iftar yemeğine hepiniz hoş geldiniz. Meblağ olarak yaklaşık 50 kişiyle iftar yemeği yapmıştık bu sene 120 kişiye iftar açtırdık seneye inşallah kendi fabrikamız da çok daha farklı atmosferde çok daha fazla çalışma arkadaşlarımızla beraber bir iftar yemeğini yeni fabrikamızda açtırmayı ümit ediyoruz. Sizler üretiyorsunuz bizler yapmaya çalışıyoruz. Şirketimizi yönetmeye gayret ediyoruz. Bu çerçevede hem şehrimize hem milletimize hem devletimize hep birlikte çok çok önemli bir sanayii kuruluşunu kazandırmak üzere bu yolda mücadele veriyoruz. İnanıyorum ki bu yolun sonu her birimiz için çok güzel anılarla dolu olacak hem şehrimize hem devletimize hem milletimize çok yararlı hizmetler verecek bir sanayii grubunun temellerini attık ve bundan sonra bu yolda birlikte yürüyeceğiz. Ben her ramazanda olduğu gibi şunu söylüyorum elbette ki çalışma anında zaman zaman istesek te istemesek de birbirimizi üzdüğümüz birbirimizi kırdığımız anlar olabilir beklentilere cevap veremediğimiz anlar olabilir ama bir şey var ki fatih bey ve ben her ne yapıyorsak kişisel zenginliğimiz için değil samimi olarak ulusal zenginliğimiz için memleketimize devletimize yararlı hizmetler yapabilmek için bir gayretin içerisindeyiz. En son dahi istemeyeceğimiz şey sizlerin kalplerini kırmak sizlerin bilmeden dahi olsa hakkınıza girmek olurda bizde benim gönlümün kırıldığı maddi olarak yada manevi olarak her kimde eyer bir kırgınlığımız bir üzgünlüğe sebep olmuşluğumuz varsa biz her sene olduğu gibi bu senede ramazan ayını helalleşme ayı olarak belirliyoruz ve diyoruz ki yarın sabah itibariyle bu kardeşlerimiz bizlere ulaşsınlar ve biz onlarla helalleşelim bunu çok önemsiyoruz eyer biz bu ruhu kaybedersek işimizin bereketi kaçar işimizin bereketi kaçarsa hedefe varacağımız yol şaşar yol şaşarsa zaten söylemeye gerek yok. Bu vesileyle bu geceye katılımınızdan dolayı her birinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum bizden yana bir hak varsa ben kendi adıma bu hakkı helal ediyorum ve bugüne kadarki ticaretimizde çalışma arkadaşlığımızda yol arkadaşlığımızda gönül arkadaşlığımızda da sizlerden helallik istiyoruz sağ olun var olun" ifadelerine yer verdi.
Murat Uzunun ardından konuşan Fatih Furtun ise; "Ben herkese MFA'da çalışan MFA'yı MFA yapan her birinize çok teşekkür etmek istiyorum. Ülkemizdeki olumsuz ekonomi şartlarına rağmen biz bu seneye güzel girdik güzel devam ediyoruz. Güzel bitireceğiz özellikle ihracat anlamında çok güzel gelişmeler yakaladık ve burada MFA'daki herkese teker teker teşekkür etmek istiyorum. Allah'ın izniyle seneye yeni fabrikamızda yeni çalışma arkadaşlarımızla ve daha dinç olanaklarımızla belki fabrikamızın avlusunda yapacağımız iftarla tekrar merhaba diyeceğiz tekrar herkese teşekkür ediyorum şimdiden herkesin ramazan bayramını kutluyorum Allah hepinizin gönlüne göre versin" dedi.

Yorumlar

Saadet Oruç Ereğli-Devrek yolunda

12 Haziran 2018 Salı 14:12

Ereğli Haber

Saadet Oruç Ereğli-Devrek yolunda

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Saadet Oruç Ereğli-Devrek arası karayolunun Çaylıoğlu kesiminde incelemelerde bulundu. Büyük bir kısmı tamamlanan yolun açılmayan kısmını gezen Oruç, Karayolları Genel Müdürü ile görüştü ve en kısa sürede bitirilmesi için söz aldı.

Ereğli Haber- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Saadet Oruç, Armutlucumalılar Derneği Başkanı Dursun Özcan, Eski Başkan Şenol Akyol, Çaylıoğlulular Derneği Başkanı Fikri Kayacan’ın daveti üzerine Ereğli-Devrek karayolunun Çaylıoğlu kesiminde incelemelerde bulundu. Dernek Başkanları Ereğli-Devrek Karayolu’nda yaşanan süreci ve bu yolun önemini anlattıkları Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç’tan olumlu yaklaşımı ile karşılaştı. Başdanışman Oruç, telefonla Karayolları Genel Müdürü’nü arayarak Ereğli-Devrek arası karayolunun önemini anlatıp özellikle Çaylıoğlu’na kadar olan kısmın bir an önce açılmasını istedi. Oruç, Ereğli-Devrek karayolunun Çaylıoğlu kesiminin en kısa sürede ulaşıma açılması için çalışma başlatılacağını, Çaylıoğlu-Devrek arasının da en kısa zamanda çözüme kavuşması için takipçi olacağını söyledi.

 

Yorumlar
 • ormanlılı
  16 Haziran 2018 Cumartesi 02:21

  yedi oyum vardi. ilk kez chp ve ince diyoruz. koylerdeki herkes ince diyor bu secimde

 • Cihan şen Darıca Zonguldaklılar Dernegi Başkanı
  13 Haziran 2018 Çarşamba 13:43

  Dernekçiligin Önemi bir daha ortaya çıkmış oldu TEBRİK EDERİM BAŞKANLARI STK LAR ÇALIŞIYOR HELAL OLSUN okadar bürokrat siyasetçi Başkanı Muhtarı azası varken Bu olayı da başkanlar yürütüyorsa DEMEKKİ DOĞRU YOLDAYIZ

 • ereglülü
  13 Haziran 2018 Çarşamba 09:32

  unutulan kdz eregli hatırlanır hale geldi tökezledikten sonra eski vekillerin açtıgı yaraları kapatmaya çalışılıyor ama nafile tertemiz bir sayfa

 • demir
  13 Haziran 2018 Çarşamba 09:21

  sayın ereğli gazetesi dun yorum yazdım yayınlanmadı sizdemi akp lısınız özgür gazeteci olun lütfennn

 • demir
  12 Haziran 2018 Salı 15:31

  valla akşama kadar resım cektırın başka birşey yapmayın sakın 3 sene sonra bıtecekmış yol hani 2018 teslimdi yazık cok yazık oyda yok desdekte yok akp ye hakkımı helal etmıyorum KDZ EREĞLİLİ OLARAK

 • burak
  12 Haziran 2018 Salı 14:35

  simdi mi akliniza geldi acaba eregli ve kötüye giden durum :))))gülünecek hallesiniz

Tekin çalışanlarını sevindirdi...

12 Haziran 2018 Salı 13:47

Tekin çalışanlarını sevindirdi...

Alaplı Belediyesi, bayramdan önce memur ve işçi çalışanlarına maaş ve ikramiyelerini ödedi.

Alaplı Belediyesi, bayramdan önce memur ve işçi çalışanlarına ikramiyelerini ödedi.
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 26 memur ve 50 kadrolu işçi olmak üzere toplam 76 çalışanın maaş ve ikramiyelerinin bayram öncesi hesaplarına aktarıldığını belirterek, "Çalışanlarımızın maaş ve ikramiyelerini aileleriyle birlikte güle güle harcamalarını diliyorum" dedi.
Başkan Nuri Tekin, "Personelimizin ve Milletimizin Bayramını da bu vesileyle kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur içinde nice bayramlar diliyorum" dedi.

Yorumlar

"Zonguldak yanlış siyasetten kaybediyor"

12 Haziran 2018 Salı 13:38

"Zonguldak yanlış siyasetten kaybediyor"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak Milletvekili adayı Hamdi Ayan, Kilimli ilçesine bağlı Şirinköy ve Göbü köyünde vatandaşlarla iftar sonrasında bir araya geldi. Ayan konuşmasında; “Zonguldak yanlış siyasetten kaybediyor” dedi.

Seçim çalışmalarını aralıksız olarak devam ettiren 27. Dönem MHP Zonguldak 1.sıra Milletvekili Adayı Hamdi Ayan, Göbü ve Şirinköy’de 24 Haziran tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimleri dolayısıyla vatandaşlardan destek istedi. Ayan burada yaptığı konuşmasında, namus ve şeref sözü vererek bu yola çıktıklarını Zonguldak’ta yanlış bir siyasetin döndüğünü ve Zonguldak’ı tekrar geri döndürmek için 10 maddelik bir kurtuluş reçetesi yazdığını kaydetti.
Ayan konuşmasında; “Yola çıkarken dedik ki; evet ciddi bir yola çıkıyoruz. O zaman yemin edeceğiz dedik. Namus ve şeref sözü verdik. Zonguldak’ta gönüllere gireceğiz, Bu memlekete sahip çıkacağız. 5 milletvekili arkadaşımızla dedik ki; Zonguldak hasta, buna bir reçete yazmak lazım, 10 maddelik her ilçemize kalkınma sağlayacak maddeler yazdık. Buna ilaveten hanımlarımız mağdur olmasın, onlara bir madde yazdık. Gençler bizim dedik, onlara da madde yazdık. Yani yola çıkış olarak 10 maddelik bir broşür hazırladık. Bunun anlamı şudur ki; 14 bin işsize iş, diğer yandan Zonguldak’a girecek olan para kaynağını da sağlayacağız ki, bu memleket işsizlikten dolayı göç vermesin. Bizi başkaları çıkamasın diye anketler yaptırıyor, biz bu maddeleri hazırladıktan sonra yemin ettik, diğerleri bizim gibi broşür hazırlatıp getiriyorlar mı? Zonguldak yanlış siyasetten dolayı kan kaybediyor. Buna 'Dur' dememiz gerekiyor” dedi.
Ayan’ın köy ziyaretine; İl Başkanı Metin Soydaş, İlçe Başkanı Serdar Yaralı, Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy, 4.Sıra Milletvekili Adayı Taner Kayı ve partililer katıldı.

Yorumlar