Mustafa Ceceli konseri iptal...

23 Temmuz 2018 Pazartesi 16:14

 Mustafa Ceceli konseri iptal...

Zonguldak'ın Filyos beldesinde düzenlenecek festivalde ünlü sanatçı Mustafa Ceceli'nin vermesi planlanan konser, vatandaşların tepkisi üzerine iptal edildi.

Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinde 27-28-29 Temmuz tarihleri arasında Kültür Sanat ve Denizcilik Festivali gerçekleştirilecek. Festivalin hazırlıkları tamamlanırken, festival boyunca Resul Dindar, Ece Seçkin ve Mustafa Ceceli konser verecekti. Ancak vatandaşların talebi üzerine Mustafa Ceceli konseri iptal edildi. Yapılan açıklamada ise "Bazı basın yayın organlarında ünlü sanatçı Mustafa Ceceli hakkında çıkan haberler neticesinde yapacağımız festival nedeniyle Belediye ve organizasyon firması tarafından Mustafa Ceceli konseri iptal olmuştur. Ceceli’nin yerine ünlü sanatçı Gökhan Tepe festivalin son akşamı olan 29 Temmuz’da sahne alacaktır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur" ifadelerine yer verildi. 
Belediye Başkanı Ömer Ünal ise "Konserin iptal edilmesi için çok sayıda vatandaşımız belediyeyi aradı. Mustafa Ceceli hakkında kamuoyuna yansıyan haberler onun ailevi meseleleridir. Ancak kamuoyundan bu konser öncesinde tepki aldık. Bu nedenle de konseri iptal ettik. 29 Temmuz akşamı festivalimizde Gökhan Tepe sahne alacak" diye konuştu. 

Yorumlar

Pop sanatçısı Simge hastaneden çıkıp konser verdi...

8 Temmuz 2018 Pazar 14:09

Pop sanatçısı Simge hastaneden çıkıp konser verdi...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde konser veren pop sanatçısı Simge şarkılarıyla hayranlarını coşturdu.

Hastaneden çıkıp konser için Ereğli’ye gelen Simge’ye fedakarlığından dolayı teşekkür eden Kdz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, sanatçıya geçmiş olsun diledi. 
Kdz Ereğli Belediye’si tarafından ilki gerçekleştirilen spor etkinliklerinin ikinci gününde ilk olarak Sedef Ergün sahne aldı. Söylediği şarkılarla usta sanatçılara taş çıkartan genç şarkıcı ilk kez açık hava konseri verdiğini ve karşısında gördüğü kalabalık karşısında büyük heyecan yaşadığını söyledi. Genç şarkıcının ardından sahne alan pop sanatçısı Simge yeni albümünde ki şarkılarını seslendirdi. Söylediği şarkılarla hayranlarına güzel bir gece yaşatan Simge, Kdz Ereğli’de bulunduğu için çok mutlu olduğunu ifade etti. Konser sırasında sahneye çıkan Kdz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Simge’nin hastaneden çıkıp Kdz Ereğli’ye geldiğini söyledi. Uysal konuşmasında “ Simge’ye geçmiş olsun diyelim. Çünkü çok büyük fedakârlık yapıp Gastroskopi yaptırıp, aynı gün Kdz Ereğli’ye gelmiş. Gastroskopi’yi artık kulak burun boğazcılar da çok yaptırdıkları için ben Gastroskopi yaptırdığını anladım. Onun için kendimi bir kez daha tebrik ediyorum. Çünkü artık endoskopi yaparken koldan damar yolunu açıp da simflat gibi ilaçlar verdikleri için buradaki performansından dolayı ben kendisini tebrik ediyorum. O ilaçları aldıktan sonra sahneye çıkmak kolay değil. Cesaret ister” dedi. Uysal konuşmasının ardından Simge’ye çiçek ve çeşitli hediyeler takdim etti. Yoğun katılım nedeniyle yaşadığı rahatsızlığa rağmen şarkılarını söylemeye devam eden Simge yaklaşık 3 saat sahnede kaldı.

Yorumlar
  • RIFAT YILMAZ
    28 Temmuz 2018 Cumartesi 13:00

    NEREDEN BULDUNUZ BU KENDINI BEĞENMİŞ SANATÇIYI BUNUN YERİNE TARKANI NILUFERI GETIRSELERDI DAHA IYI OLURDU

Burcu ile Aykut evlilik yolunda ilk adımı attı

24 Haziran 2018 Pazar 13:02

Fotoğraf-Kamera-Haber: Elif altıner

Burcu ile Aykut evlilik yolunda ilk adımı attı

Zonguldak vergi rekortmenlerinden, bölgenin tanınmış işadamlarından Hasan-Meryem Akyüz çiftinin kızları Burcu ile Yakup ile Zeyneki Erdoğan çiftinin oğulları Aykut düzenlenen nişan merasimi ile evlilik yolunda ilk adımı attı.

Kdz. Ereğli Musa’nın Yeri Restaurant’ta düzenlenen nişan merasimi öncesi Akyüz ve Erdoğan ailesi gelen misafirlerini kapıda karşıladı. Burcu ile Aykur çiftinin gelmesi ile başlayan törende gençlerin nişan yüzüklerini Kdz. Ereğli Belediyesi Eski Başkanı Halil Posbıyık taktı. Genç çifte ömür boyu mutluluklar dileyen Posbıyık daha sonra yüzükleri takarak kurdelayı kesti. Nişan pastasını birlikte kesen Burcu ile Aykut aileleri tarafından takı merasimi yapılmasının ardından ilk danslarını gerçekleştirdi. Hem davetliler hemde Burcu ile Aykut çifti sağanak yağmura aldırmayarak sırıl sıklam ıslanmalarına rağmen doyasıya eğlendiler. Nişan töreni yaklaşık 3 saat süren eğlencenin ardından havi fişek gösterisi ile sona erdi.
İz Medya Prodüksiyon ailesi olarak Burcu ile Aykut çiftini tebrik ediyor, mutluluklarının daim olmasını diliyoruz.

Yorumlar

Verem Dede Avukat kızını everiyor

6 Nisan 2018 Cuma 16:38

Ereğli Haber

Verem Dede Avukat kızını everiyor

Kdz. Ereğli Verem Savaş Derneği Başkanı Hasan Erdoğan’ın kızı Av.Yıldız Erdoğan, İlçede faaliyet gösteren Antep Sofrası sahibi Arif Tatlı’nın oğlu Serdar Tatlı ile dünya evine giriyor.

Ereğli Haber- Hacıkadın ve Hasan Erdoğan’ın kızları Av.Yıldız Erdoğan, Nagihan Top ve Arif Tatlı’nın oğulları Serdar Tatlı ile evleniyor. Genç Çiftler, 7 Nisan 2018 Cumartesi Saat 19.30’da Eski Bağlık Gazinosunda gerçekleştirilecek olan düğün ile dünya evine girecek. Erdoğan ve Tatlı aileleri bu mutlu günlerine tüm dostlarını davet etti.


Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak Av. Yıldız Erdoğan ve Serdar Tatlı çiftini tebrik eder, ömür boyu mutluluklar dileriz.

Yorumlar

Yıldırım Yılmaz, Ezgisine kavuştu...

17 Ağustos 2017 Perşembe 23:38

Ereğli Haber

Yıldırım Yılmaz, Ezgisine kavuştu...

İbrahim ve Münevver Yılmaz çiftinin oğulları, Zonguldak’ta yayımlanan Doğru Haber Gazetesi İmtiyaz sahibi Yıldırım Yılmaz, Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Bülent Tüzün ve Selvinaz Tüzün'ün kızları Ezgi Tüzün'ün ile bekarlığa veda etti.

Gazeteci Yıldırım Ezgi Yılmaz çiftinin düğün törenleri önceki gece Zonguldak Deniz Kulübü'nde gerçekleştirildi. Gazeteci Yıldırım Yılmaz’ın düğün töreninde iş ve siyaset dünyasının renkli isimleri bir araya geldi. Yıldırım ve Ezgi Yılmaz çifti düğünde ilk danslarını yapmalarının ardından nikah merasimi gerçekleştirildi.

 Çiftin nikâh şahitliğini 22. Dönem Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk, MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, Ereğli eski Belediye Başkanı Halil Posbıyık ve İş adamı Ümit Arıcı yaptı. İş adamları ve siyasetçiler takı töreninde bir biriyle yarıştı. Dostları ve yakınları ile gece boyunca doyası eğlenen ve büyük mutluluk yaşayan  Yıldırım ve Ezgi Yılmaz çifti düğün törenin ardından balayına çıktı.

Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak Yıldırım-Ezgi Yılmaz çiftini tebrik ediyor ve bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Yorumlar