Hakem ve Gözlemcilerden Başkan Akdemir'e ziyaret

20 Şubat 2019 Çarşamba 18:07

 Hakem ve Gözlemcilerden Başkan Akdemir'e ziyaret

Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemciler Derneği Başkanı Ümit Kaya, Başkan Yardımcısı Osman Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, desteklerinden dolayı belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i makamında ziyaret ederek plaket verdi.

Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, hakemliğin çok zor bir meslek olduğunu söyleyerek, ''Gerçekten değerli başkanım beni duygulandırdı. Laik olabildiysek bizim için çok büyük bir mutluluk. Başkanımın dediği gibi sadece yol su değil sosyal ve kültürel derneklere gruplarımıza yardımcı olabilmektir. Hakem ve Gözlemciler bizi için önemli değerler. Zonguldak'ta sporu önemsiyen çok büyük bir kitle var. Hakemlik çok zor bir konu. Bilen ve bilmeyenle karşılaşıyorsunuz. Onlara destek olabildeysek onur duyuyorum''dedi.
Türkiye Faal Futbol Hakeleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Ümit Kaya, Başkan Akdemir'in her zaman hakemlerin yanında olduğunu ifade ederek,''Belediye Başkanı Muharrem Akdemir'e bir veda ziyareti gerçekleştirdik. Kendisi görev süresi boyunca belediyeciliğin sadece su kanalizasyon olmadığını gösteren örnek bir belediye başkanımız. Bizlerinde her zaman hakem ve gözlemcilerin yanında oldu. Mevkiler makamlar gelip geçiçi önemli olan hoş bir seda bırakmak. Bizlerde ona bir plaket vermek istedik''diye konuştu.

Yorumlar

Amatör Spor Kulüplerinden Başkan Uysal’a plaket

18 Şubat 2019 Pazartesi 17:16

Amatör Spor Kulüplerinden Başkan Uysal’a plaket

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Amatör Spor Kulüpleri Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti.

Kdz. Ereğli’de faaliyet gösteren Amatör Spor Kulüpleri, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı makamında ziyaret ederek teşekkür ziyaretinde bulundu. Spor Kulüpleri amatör futbola katkılarından dolayı Başkan Uysal’a teşekkür plaketi takdim etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, “5 yıl boyunca sporu yürekten seven biri olarak, imkânlarımız ölçüsünde ilçemizde sporun ve futbolun gelişmesi adına spor kulüplerimize destek olma gayretinde olduk.” dedi. Son 5 yılda malzeme yardımı, ilçe dışında yapılan müsabakaları için araç tahsisleri, lige katılım payları ve son olarak da meclis kararı doğrultusunda yapılan maddi destek ile spor kulüplerinin yanında olduklarını belirten Başkan Uysal, “Tüm spor kulüplerimize başarılar diliyorum. Dün, bugün olduğu gibi, her zaman spor kulüplerimizin yanında olacağız.” dedi.
Ziyaret toplu fotoğraf çekiminden sonra sona erdi.

Yorumlar

İş adamından dev Kömürspor forması

15 Şubat 2019 Cuma 15:22

İş adamından dev Kömürspor forması

Türkiye’de ve yurt dışında birçok profesyonel takımın formasını yapan 61 yaşındaki iş adamı Hikmet Kavas, şimdi de dev Kömürspor forması yaparak gündeme geldi.

61 yaşındaki iş adamı Hikmet Kavas, odasının boş kalan bir bölümüne görsellik katmak için TFF 2. Lig temsilcisi Zonguldak Kömürspor’un dev formasını yaptı. Yapımı 1 günde tamamlanan formanın boyu 2,30 metre eni ise 1,30 metre. Zonguldak Kömürspor formasının içerisinde ise Zonguldak’ın manzarası, çekiç ve 67 numara yazıyor. Sosyal medyada paylaşılan dev Kömürspor forması büyük beğeni topladı. 
Hikmet Kavas, formanın Kömürspor’un yönetiminin isteği doğrultusunda Kömürspor’a katkı vermek amacıyla açık arttırmayla satabileceğini söyleyerek, "Kömürspor bu şehrin tek profesyonel takımı. Benim de böyle bir şey yapmak aklıma geldi. Formanın içerisinde Zonguldak manzarası, çekiç ve 67 numara yazıyor. Formayı yaptıktan sonra sosyal medyada halkın beğenisine sundum. Kısa zamanda forma büyük beğeni topladı. Eğer yönetim isterse formayı açık arttırmayla satarak gelirini Kömürspor’a katkı sağlayabiliriz. Ya da sipariş doğrultusunda bu formadan yapabiliriz" dedi. 

Yorumlar

Milli taekwondocu Livanur üçüncü oldu

14 Şubat 2019 Perşembe 11:30

Milli taekwondocu Livanur üçüncü oldu

Çaycuma Toga Spor Kulübü sporcusu Livanur Tiryakioğlu, Antalya’da düzenlenen 6. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvasında zorlu rakiplerine rağmen üçüncülük başarısını gösterdi.

Antalya’da 51 ülkeden bin 615 sporcunun mücadele ettiği ve 5 gün sürecek olan 6. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvasının ilk gün müsabakasına Milli Takım adına Yıldız Bayanlar kategorisinde mücadele eden Çaycuma Togaspor Kulübü sporcusu Livanur Tiryakioğlu üçüncü oldu. 
Milli Takım ve Çaycuma Toga Spor Kulübü Taekwondo Antrenörü Kadir Bölükçü öğrencisinin elde ettiği başarı ile gurur duyduğunu ve ilerleyen zamanlarda daha başarılı sonuçlar elde edeceklerini belirterek, “Bizlere destek olan Zonguldak Gençlik Spor İl Müdürlüğümüze, Çaycuma İlçe Kaymakamımız Serkan Keçeli ‘ye, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’ya, Çaycuma Gençlik Spor İlçe Müdürlüğümüz Şendoğan Kaya'ya, Çaycuma Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne, Çaycuma Belediye Başkan Adayı Sayın Ahmet Güral Karayılmaz'a, kardeş kulübümüz Çaycuma Gençlik Merkezi Spor Kulübü başkanı Harun Toksoy ‘a, Nebioğlu Gençlik Spor Kulübü Yönetim kuruluna, Toga Spor kulübü yönetim kuruluna sporcularım ve şahsım adına teşekkür ederim” dedi. 

Yorumlar

Yıldızlar maçında yenenler sevindi, yenilenler gözyaşı döktü

13 Şubat 2019 Çarşamba 16:45

Yıldızlar maçında yenenler sevindi, yenilenler gözyaşı döktü

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar arası Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği final maçıyla sona erdi.

Alaplı Pestilci Ortaokulu, Yayla Ortaokulu penaltı atışlarında 6-5 mağlup ederek şampiyonluğunu ilan etti. Maçın ardından sevinç ve üzüntü bir aradaydı. Penaltılarda kıl payı kaybeden Yayla Ortaokulu büyük üzüntü yaşadı. Yayla Ortaokulu sporcuları maçın ardından göz yaşlarına hakim olamadı. Alaplı Pestilci Ortaokulu ise maçın ardından şampiyonluğu doyasıya eğlenerek kutladı. Maçın ardından kupa ve madalya töreni gidildi. Şampiyon Alaplı Pestilci Ortaokuluna şampiyonluk kupasını Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel ve Okul Sporları Tertip Komitesi üyesi Turan Altındaş verdi. İkinci olan Yayla Ortaokuluna kupa ve madalyasını Spor Şube Müdürü Gazel Güven ve Futbol antrenörü Selim Oral takdim edildi.

Yorumlar